Výsledková listina

Závod2. Český pohár žáků ve slalomu
Číslo16061
Datum29.05.16
Ředitel závoduDušan Vavrla
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínaslalom
OrganizátorVK Tzunami Ostrava

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 83 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 96.24 0 96.24 99.80 0 99.80 96.24 75 98
2 2/ ZS 81 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 2 106.67 0 106.67 106.16 4 110.16 106.67 68 94
3 3/ ZS 82 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 103.56 4 107.56 101.54 6 107.54 107.54 62 90
4 4/ ZS 74 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 109.08 0 109.08 108.70 0 108.70 108.70 57 86
5 5/ ZS 78 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 109.13 2 111.13 109.56 2 111.56 111.13 53 82
6 6/ ZS 79 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 108.30 4 112.30 110.72 8 118.72 112.30 49 78
7 7/ ZS 72 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 113.96 0 113.96 116.09 4 120.09 113.96 46 74
8 8/ ZS 77 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 112.66 4 116.66 114.25 0 114.25 114.25 43 70
9 9/ ZS 70 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 114.33 6 120.33 112.38 2 114.38 114.38 40 66
10 10/ ZS 80 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 110.57 4 114.57 118.50 2 120.50 114.57 37 62
11 11/ ZS 75 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 115.31 0 115.31 116.70 0 116.70 115.31 35 58
12 12/ ZS 68 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 116.52 4 120.52 121.64 0 121.64 120.52 33 54
13 13/ ZS 66 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 123.16 2 125.16 121.89 0 121.89 121.89 31 53
14 14/ ZS 65 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 127.53 0 127.53 121.94 0 121.94 121.94 29 52
15 1/ ZM 67 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 122.64 54 176.64 122.19 0 122.19 122.19 27 51
16 15/ ZS 71 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 120.27 4 124.27 120.55 2 122.55 122.55 25 50
17 2/ ZM 56 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 149.80 6 155.80 122.59 2 124.59 124.59 23 49
18 3/ ZM 37 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 3 132.95 0 132.95 122.70 2 124.70 124.70 21 48
19 4/ ZM 40 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 128.48 4 132.48 123.00 4 127.00 127.00 19 47
20 5/ ZM 34 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 127.47 0 127.47 128.22 0 128.22 127.47 17 46
21 6/ ZM 61 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 126.43 2 128.43 126.93 4 130.93 128.43 15 45
22 16/ ZS 60 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3 125.20 4 129.20 128.20 2 130.20 129.20 14 44
23 17/ ZS 69 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 128.98 4 132.98 130.08 0 130.08 130.08 13 43
24 18/ ZS 63 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 127.81 4 131.81 128.22 2 130.22 130.22 12 42
25 19/ ZS 44 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 143.27 6 149.27 130.11 2 132.11 132.11 11 41
26 7/ ZM 32 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 134.78 2 136.78 130.45 2 132.45 132.45 10 40
27 20/ ZS 64 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 139.66 52 191.66 135.34 2 137.34 137.34 9 39
28 21/ ZS 62 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 147.50 2 149.50 136.25 2 138.25 138.25 8 38
29 8/ ZM 31 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 137.33 2 139.33 138.62 2 140.62 139.33 7 37
30 9/ ZM 49 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 176.51 6 182.51 140.03 2 142.03 142.03 6 36
31 10/ ZM 58 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 146.35 2 148.35 137.56 6 143.56 143.56 5 35
32 11/ ZM 38 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3 137.47 8 145.47 135.58 52 187.58 145.47 4 34
33 22/ ZS 59 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 150.01 0 150.01 139.87 6 145.87 145.87 3 33
34 12/ ZM 36 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3 157.15 6 163.15 148.80 0 148.80 148.80 2 32
35 13/ ZM 41 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3 159.05 8 167.05 144.85 4 148.85 148.85 1 31
36 23/ ZS 51 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 156.31 8 164.31 140.17 10 150.17 150.17 0 30
37 24/ ZS 43 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 177.95 58 235.95 146.35 4 150.35 150.35 0 29
38 25/ ZS 57 119012 SOUČEK Tomáš 2003 Olomouc 3 154.36 6 160.36 147.42 4 151.42 151.42 0 28
39 14/ ZM 35 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3 151.05 8 159.05 151.56 0 151.56 151.56 0 27
40 26/ ZS 52 135014 CRHONEK Jan 2002 Zábřeh 3 159.51 8 167.51 142.74 10 152.74 152.74 0 26
41 27/ ZS 42 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 3 174.57 14 188.57 149.44 4 153.44 153.44 0 25
42 28/ ZS 47 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 146.19 60 206.19 148.65 8 156.65 156.65 0 24
43 29/ ZS 39 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 152.70 6 158.70 181.21 158 339.21 158.70 0 23
44 15/ ZM 10 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 161.36 6 167.36 152.82 6 158.82 158.82 0 22
45 16/ ZM 17 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 155.78 8 163.78 156.68 4 160.68 160.68 0 21
46 30/ ZS 55 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 172.02 4 176.02 156.70 4 160.70 160.70 0 20
47 31/ ZS 50 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 153.76 8 161.76 151.16 56 207.16 161.76 0 19
48 32/ ZS 53 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 157.27 6 163.27 163.05 4 167.05 163.27 0 18
49 17/ ZM 84 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 187.37 8 195.37 163.65 0 163.65 163.65 0 17
50 33/ ZS 26 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 191.92 56 247.92 158.55 6 164.55 164.55 0 16
51 18/ ZM 16 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 180.65 8 188.65 164.81 2 166.81 166.81 0 15
52 19/ ZM 7 11043 ŠTERCL Dominik 2005 KK Brand 159.09 8 167.09 163.40 18 181.40 167.09 0 14
53 20/ ZM 30 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 160.22 8 168.22 198.31 2 200.31 168.22 0 13
54 21/ ZM 14 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 188.97 6 194.97 167.48 4 171.48 171.48 0 12
55 22/ ZM 48 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 198.17 106 304.17 160.79 12 172.79 172.79 0 11
56 34/ ZS 45 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 166.40 8 174.40 123.32 56 179.32 174.40 0 10
57 23/ ZM 20 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 171.13 4 175.13 184.17 4 188.17 175.13 0 9
58 24/ ZM 3 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 187.70 8 195.70 174.40 2 176.40 176.40 0 8
59 25/ ZM 5 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 167.04 10 177.04 216.31 2 218.31 177.04 0 7
60 35/ ZS 23 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 192.85 104 296.85 171.09 8 179.09 179.09 0 6
61 26/ ZM 2 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 176.94 54 230.94 173.26 8 181.26 181.26 0 5
62 27/ ZM 9 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 168.67 14 182.67 173.51 8 181.51 181.51 0 4
63 28/ ZM 21 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 179.77 4 183.77 176.93 6 182.93 182.93 0 3
64 29/ ZM 33 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 180.65 8 188.65 189.94 2 191.94 188.65 0 2
65 36/ ZS 54 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 194.41 158 352.41 139.54 52 191.54 191.54 0 1
66 30/ ZM 8 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 168.51 54 222.51 183.19 10 193.19 193.19 0 0
67 31/ ZM 6 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 212.40 60 272.40 181.40 12 193.40 193.40 0 0
68 37/ ZS 25 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 195.49 8 203.49 180.52 106 286.52 203.49 0 0
69 38/ ZS 12 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 211.05 12 223.05 172.94 60 232.94 223.05 0 0
70 39/ ZS 24 129005 PODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk 174.11 64 238.11 180.93 102 282.93 238.11 0 0
71 32/ ZM 22 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 188.08 114 302.08 173.68 160 333.68 302.08 0 0
72 33/ ZM 15 116095 SALAJ František 2004 Litovel 197.96 106 303.96 182.13 256 438.13 303.96 0 0
73 34/ ZM 4 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 217.10 164 381.10 200.24 104 304.24 304.24 0 0
74 40/ ZS 27 118007 HEINICH Bruno 2002 Tzunami 128.63 504 632.63 199.79 108 307.79 307.79 0 0
75 35/ ZM 1 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 223.04 106 329.04 221.08 110 331.08 329.04 0 0
76 36/ ZM 19 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 238.13 210 448.13 225.07 108 333.07 333.07 0 0
77 37/ ZM 11 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 207.63 304 511.63 231.68 158 389.68 389.68 0 0
78 41/ ZS 29 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 310.01 210 520.01 267.77 302 569.77 520.01 0 0
79 38/ ZM 18 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0 0
80 ZS 76 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
81 ZS 73 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
82 ZS 46 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
83 ZS 28 128009 KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
84 ZM 13 116098 GEPRT David 2005 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 102 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 136.12 2 138.12 131.99 0 131.99 131.99 60 28
2 2/ ZS 106 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 133.24 6 139.24 132.42 0 132.42 132.42 53 24
3 3/ ZS 105 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 128.81 4 132.81 130.12 4 134.12 132.81 47 20
4 4/ ZS 104 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 135.39 0 135.39 135.44 0 135.44 135.39 42 16
5 1/ ZM 96 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 135.53 2 137.53 139.44 2 141.44 137.53 38 12
6 5/ ZS 103 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 161.07 4 165.07 138.73 0 138.73 138.73 34 8
7 6/ ZS 100 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 152.08 4 156.08 151.59 2 153.59 153.59 31 7
8 2/ ZM 93 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 166.86 10 176.86 148.62 6 154.62 154.62 28 6
9 7/ ZS 101 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 152.89 2 154.89 156.62 4 160.62 154.89 25 5
10 8/ ZS 99 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 159.84 2 161.84 153.75 2 155.75 155.75 22 4
11 9/ ZS 97 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 157.59 0 157.59 165.81 4 169.81 157.59 20 3
12 10/ ZS 98 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 161.25 4 165.25 155.93 4 159.93 159.93 18 2
13 11/ ZS 95 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 212.62 10 222.62 168.80 6 174.80 174.80 16 1
14 3/ ZM 91 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 190.04 6 196.04 174.66 4 178.66 178.66 14 0
15 4/ ZM 92 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 200.52 4 204.52 175.76 6 181.76 181.76 12 0
16 12/ ZS 94 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 195.99 10 205.99 196.82 2 198.82 198.82 10 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 138 119143 119159 HALA Jiří JANŮ Filip 2002 2002 Olomouc Olomouc 2 160.61 10 170.61 160.23 12 172.23 170.61 60 14
2 2/ ZS 137 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 3 169.77 8 177.77 170.01 4 174.01 174.01 53 10
3 3/ ZS 142 9134 9126 FRENCL Josef KADLEC Filip 2002 2003 USK Pha USK Pha 3 180.76 4 184.76 179.64 52 231.64 184.76 47 6
4 4/ ZS 139 23048 23077 STANOVSKÝ Jakub TESAŘ Vojtěch 2004 2002 SKVS ČB SKVS ČB 3 183.58 58 241.58 181.31 8 189.31 189.31 42 5
5 5/ ZS 141 119142 119124 HRADEC Matěj PROCHÁZKA Vojtěch 2003 2002 Olomouc Olomouc 2 189.19 12 201.19 184.87 58 242.87 201.19 38 4
6 6/ ZS 132 9133 9127 ONDRUŠ Mario ONDRUŠ Mikuláš 2005 2003 USK Pha USK Pha 198.99 18 216.99 273.62 68 341.62 216.99 34 3
7 1/ ZM 131 11043 11031 ŠTERCL Dominik CAPALINI Daniel 2005 2005 KK Brand KK Brand 210.73 62 272.73 230.80 24 254.80 254.80 31 2
8 7/ ZS 135 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 210.86 66 276.86 211.98 64 275.98 275.98 28 1
9 2/ ZM 133 11047 11026 POPELKA Petr BÍZEK Marek 2005 2005 KK Brand KK Brand 228.12 62 290.12 207.95 308 515.95 290.12 25 0
10 3/ ZM 134 128013 128016 PAVELKA Marek STRNAD Ondřej 2004 2004 VS Desná VS Desná 1 999 999.00 233.58 114 347.58 347.58 22 0
11 4/ ZM 140 119154 119173 MRÁKA Jan KOSÍK Dan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 212.54 158 370.54 217.90 168 385.90 370.54 20 0
12 ZS 143 23054 23042 KREJČÍ Jakub STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2002 SKVS ČB SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
13 ZS 136 11055 11016 ZACH Radovan PROCHÁZKA Josef 2005 2002 KK Brand KK Brand 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

K1P

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ M 118 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 222.50 110 332.50 194.74 8 202.74 202.74 0 0
2 1/ Z 102 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 200.31 8 208.31 230.87 108 338.87 208.31 0 0
3 2/ M 103 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 208.11 114 322.11 217.15 6 223.15 223.15 0 0
4 3/ M 112 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 214.50 70 284.50 238.84 18 256.84 256.84 0 0
5 2/ Z 109 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 227.55 110 337.55 235.72 110 345.72 337.55 0 0
6 4/ M 108 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 253.59 112 365.59 208.74 256 464.74 365.59 0 0
7 5/ M 121 119179 ŠIMON Martin 2008 Olomouc 1 999 999.00 282.99 110 392.99 392.99 0 0
8 3/ Z 115 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 292.67 360 652.67 229.26 164 393.26 393.26 0 0
9 6/ M 106 116084 ČAMEK David 2006 Litovel 192.97 358 550.97 281.24 116 397.24 397.24 0 0
10 4/ Z 114 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 226.74 358 584.74 325.74 114 439.74 439.74 0 0
11 7/ M 104 135017 FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh 257.21 314 571.21 233.28 212 445.28 445.28 0 0
12 8/ M 120 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 250.34 214 464.34 286.35 162 448.35 448.35 0 0
13 5/ Z 123 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 262.06 270 532.06 279.80 206 485.80 485.80 0 0
14 9/ M 101 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 186.93 412 598.93 179.56 358 537.56 537.56 0 0
15 6/ Z 117 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 315.90 462 777.90 373.54 208 581.54 581.54 0 0
16 10/ M 122 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 212.41 656 868.41 187.89 406 593.89 593.89 0 0
17 11/ M 110 116090 WEISER Kryštof 2007 Litovel 161.58 510 671.58 206.30 458 664.30 664.30 0 0
18 7/ Z 113 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 296.51 408 704.51 245.46 506 751.46 704.51 0 0
19 12/ M 119 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 219.48 710 929.48 4 999 999.00 929.48 0 0
20 M 116 116093 PÁLENÍK Jan 2007 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
21 M 111 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
22 M 107 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
23 Z 105 116099 GEPRTOVÁ Martina 2007 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 69 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 3 124.65 0 124.65 120.89 2 122.89 122.89 60 20
2 2/ ZS 70 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 125.69 8 133.69 122.73 2 124.73 124.73 53 16
3 3/ ZS 65 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 135.11 4 139.11 129.39 0 129.39 129.39 47 15
4 4/ ZS 57 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 129.23 16 145.23 127.91 4 131.91 131.91 42 14
5 5/ ZS 68 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3 137.91 0 137.91 132.97 2 134.97 134.97 38 13
6 6/ ZS 67 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3 132.62 4 136.62 129.58 6 135.58 135.58 34 12
7 7/ ZS 64 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 143.40 2 145.40 134.47 2 136.47 136.47 31 11
8 1/ ZM 51 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 142.85 0 142.85 155.15 6 161.15 142.85 28 10
9 8/ ZS 62 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 147.35 0 147.35 155.18 10 165.18 147.35 25 9
10 9/ ZS 66 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 145.82 4 149.82 145.69 2 147.69 147.69 22 8
11 2/ ZM 63 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 149.28 6 155.28 146.73 6 152.73 152.73 20 7
12 3/ ZM 60 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 148.92 4 152.92 158.34 2 160.34 152.92 18 6
13 4/ ZM 58 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 157.47 0 157.47 177.40 8 185.40 157.47 16 5
14 5/ ZM 52 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 160.75 16 176.75 159.28 6 165.28 165.28 14 4
15 6/ ZM 53 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 169.04 8 177.04 196.61 66 262.61 177.04 12 3
16 7/ ZM 56 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 196.80 6 202.80 197.73 60 257.73 202.80 10 2
17 10/ ZS 59 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 201.37 4 205.37 199.15 56 255.15 205.37 9 1
18 11/ ZS 61 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 172.90 52 224.90 174.23 56 230.23 224.90 8 0
19 12/ ZS 55 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 231.81 6 237.81 302.97 112 414.97 237.81 7 0
20 8/ ZM 54 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 179.91 62 241.91 195.60 106 301.60 241.91 6 0
21 13/ ZS 71 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 310.41 106 416.41 319.70 60 379.70 379.70 5 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 27 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 112.58 4 116.58 111.68 0 111.68 111.68 75 40
2 2/ ZS 28 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 115.87 2 117.87 113.58 0 113.58 113.58 68 36
3 3/ ZS 22 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 114.14 2 116.14 113.28 2 115.28 115.28 62 32
4 4/ ZS 26 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 118.30 2 120.30 113.91 2 115.91 115.91 57 28
5 5/ ZS 25 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 122.00 0 122.00 118.58 0 118.58 118.58 53 24
6 6/ ZS 24 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 128.95 8 136.95 119.56 2 121.56 121.56 49 20
7 7/ ZS 20 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 124.75 2 126.75 125.37 2 127.37 126.75 46 16
8 1/ ZM 12 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 127.26 0 127.26 127.65 6 133.65 127.26 43 15
9 8/ ZS 23 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 129.51 4 133.51 132.67 0 132.67 132.67 40 14
10 9/ ZS 18 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 133.54 6 139.54 133.57 2 135.57 135.57 37 13
11 10/ ZS 21 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 137.10 6 143.10 132.82 4 136.82 136.82 35 12
12 11/ ZS 15 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 136.21 8 144.21 138.24 0 138.24 138.24 33 11
13 12/ ZS 19 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 134.55 6 140.55 137.98 6 143.98 140.55 31 10
14 13/ ZS 16 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 141.63 4 145.63 140.16 2 142.16 142.16 29 9
15 2/ ZM 11 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 142.32 6 148.32 146.08 2 148.08 148.08 27 8
16 14/ ZS 14 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 143.16 12 155.16 146.18 2 148.18 148.18 25 7
17 15/ ZS 17 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 148.25 10 158.25 142.42 8 150.42 150.42 23 6
18 3/ ZM 9 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 155.07 4 159.07 150.86 2 152.86 152.86 21 5
19 4/ ZM 3 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 162.87 4 166.87 155.24 204 359.24 166.87 19 4
20 5/ ZM 6 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 164.30 4 168.30 167.70 14 181.70 168.30 17 3
21 6/ ZM 2 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 169.23 8 177.23 177.63 60 237.63 177.23 15 2
22 7/ ZM 5 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 224.25 62 286.25 225.64 8 233.64 233.64 14 1
23 8/ ZM 13 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 207.18 152 359.18 187.63 64 251.63 251.63 13 0
24 9/ ZM 4 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 349.53 112 461.53 221.41 56 277.41 277.41 12 0
25 10/ ZM 8 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 210.85 160 370.85 255.85 54 309.85 309.85 11 0
26 11/ ZM 7 119193 KUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc 273.31 260 533.31 283.61 168 451.61 451.61 10 0
27 ZM 10 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
28 ZM 1 116096 PIPERKOVÁ Michaela 2005 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1P

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ PZ 122 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 269.87 258 527.87 300.41 58 358.41 358.41 0 0
2 2/ PZ 121 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 125.83 754 879.83 103.02 708 811.02 811.02 0 0