Výsledková listina

Závod1. Český pohár žáků ve slalomu
Číslo16060
Datum28.05.16
Ředitel závoduDušan Vavrla
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínaslalom
OrganizátorVK Tzunami Ostrava

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 83 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 81.33 4 85.33 78.80 2 80.80 80.80 75 101
2 2/ ZS 79 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 86.00 0 86.00 84.19 0 84.19 84.19 68 97
3 3/ ZS 82 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 82.99 4 86.99 82.30 2 84.30 84.30 62 93
4 4/ ZS 81 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 2 83.45 2 85.45 84.69 0 84.69 84.69 57 89
5 5/ ZS 78 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 86.15 0 86.15 85.38 0 85.38 85.38 53 85
6 6/ ZS 70 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 90.87 0 90.87 87.37 0 87.37 87.37 49 81
7 7/ ZS 80 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 85.80 2 87.80 97.29 0 97.29 87.80 46 77
8 8/ ZS 75 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 88.02 0 88.02 89.86 0 89.86 88.02 43 73
9 9/ ZS 74 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 86.96 2 88.96 86.56 2 88.56 88.56 40 69
10 10/ ZS 76 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 87.72 2 89.72 88.70 0 88.70 88.70 37 65
11 11/ ZS 77 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 91.07 2 93.07 89.01 0 89.01 89.01 35 61
12 12/ ZS 72 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 91.56 0 91.56 92.46 2 94.46 91.56 33 57
13 13/ ZS 68 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 92.01 0 92.01 107.44 0 107.44 92.01 31 53
14 14/ ZS 60 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3 94.35 0 94.35 97.28 0 97.28 94.35 29 52
15 15/ ZS 71 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 94.43 2 96.43 95.09 0 95.09 95.09 27 51
16 1/ ZM 40 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 95.12 0 95.12 99.16 0 99.16 95.12 25 50
17 2/ ZM 67 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 96.06 0 96.06 95.79 0 95.79 95.79 23 49
18 3/ ZM 56 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 94.43 2 96.43 99.35 2 101.35 96.43 21 48
19 4/ ZM 37 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 3 99.10 0 99.10 95.14 2 97.14 97.14 19 47
20 16/ ZS 63 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 97.47 0 97.47 103.27 0 103.27 97.47 17 46
21 17/ ZS 65 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 101.05 2 103.05 97.88 0 97.88 97.88 15 45
22 18/ ZS 64 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 97.95 0 97.95 100.33 50 150.33 97.95 14 44
23 19/ ZS 69 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 98.10 0 98.10 105.64 0 105.64 98.10 13 43
24 20/ ZS 66 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 98.25 0 98.25 107.68 0 107.68 98.25 12 42
25 5/ ZM 61 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 105.38 2 107.38 98.73 0 98.73 98.73 11 41
26 21/ ZS 45 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 97.81 2 99.81 104.09 2 106.09 99.81 10 40
27 22/ ZS 54 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 114.30 50 164.30 102.63 0 102.63 102.63 9 39
28 6/ ZM 31 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 110.84 2 112.84 103.15 0 103.15 103.15 8 38
29 7/ ZM 34 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 103.16 0 103.16 104.67 0 104.67 103.16 7 37
30 23/ ZS 62 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 103.42 4 107.42 101.52 2 103.52 103.52 6 36
31 8/ ZM 30 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 105.32 2 107.32 103.13 2 105.13 105.13 5 35
32 24/ ZS 59 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 103.37 2 105.37 103.87 2 105.87 105.37 4 34
33 9/ ZM 32 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 118.46 2 120.46 105.01 2 107.01 107.01 3 33
34 25/ ZS 44 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 107.22 0 107.22 104.27 52 156.27 107.22 2 32
35 10/ ZM 58 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 110.23 2 112.23 108.03 0 108.03 108.03 1 31
36 26/ ZS 43 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 113.81 2 115.81 106.81 2 108.81 108.81 0 30
37 11/ ZM 38 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3 108.78 2 110.78 107.34 2 109.34 109.34 0 29
38 27/ ZS 47 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 114.56 2 116.56 109.38 0 109.38 109.38 0 28
39 28/ ZS 51 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 121.01 2 123.01 110.90 0 110.90 110.90 0 27
40 12/ ZM 41 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3 135.98 54 189.98 111.43 0 111.43 111.43 0 26
41 29/ ZS 55 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 112.11 0 112.11 113.38 0 113.38 112.11 0 25
42 30/ ZS 42 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 3 114.96 50 164.96 112.35 2 114.35 114.35 0 24
43 31/ ZS 50 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 115.70 2 117.70 115.99 6 121.99 117.70 0 23
44 13/ ZM 49 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 118.03 0 118.03 114.32 4 118.32 118.03 0 22
45 32/ ZS 57 119012 SOUČEK Tomáš 2003 Olomouc 3 132.27 0 132.27 118.67 0 118.67 118.67 0 21
46 14/ ZM 35 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3 123.07 2 125.07 118.78 0 118.78 118.78 0 20
47 33/ ZS 53 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 117.00 2 119.00 121.51 0 121.51 119.00 0 19
48 15/ ZM 36 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3 124.26 8 132.26 118.28 2 120.28 120.28 0 18
49 16/ ZM 10 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 119.09 2 121.09 119.03 4 123.03 121.09 0 17
50 34/ ZS 12 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 139.56 6 145.56 123.39 0 123.39 123.39 0 16
51 35/ ZS 39 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 148.54 4 152.54 119.61 4 123.61 123.61 0 15
52 17/ ZM 48 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 123.20 2 125.20 142.82 0 142.82 125.20 0 14
53 18/ ZM 17 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 119.78 6 125.78 146.19 54 200.19 125.78 0 13
54 19/ ZM 16 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 140.20 104 244.20 126.35 0 126.35 126.35 0 12
55 20/ ZM 14 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 126.62 0 126.62 130.96 0 130.96 126.62 0 11
56 36/ ZS 26 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 125.22 4 129.22 126.26 6 132.26 129.22 0 10
57 37/ ZS 23 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 145.31 2 147.31 128.06 2 130.06 130.06 0 9
58 38/ ZS 52 135014 CRHONEK Jan 2002 Zábřeh 3 127.96 4 131.96 146.59 6 152.59 131.96 0 8
59 21/ ZM 9 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 133.21 2 135.21 124.94 8 132.94 132.94 0 7
60 22/ ZM 3 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 139.80 2 141.80 134.49 0 134.49 134.49 0 6
61 23/ ZM 20 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 130.77 4 134.77 134.55 4 138.55 134.77 0 5
62 24/ ZM 21 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 131.99 4 135.99 141.49 0 141.49 135.99 0 4
63 25/ ZM 8 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 151.85 4 155.85 135.47 4 139.47 139.47 0 3
64 26/ ZM 7 11043 ŠTERCL Dominik 2005 KK Brand 139.67 2 141.67 125.19 54 179.19 141.67 0 2
65 27/ ZM 33 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 136.09 6 142.09 161.12 4 165.12 142.09 0 1
66 39/ ZS 24 129005 PODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk 141.04 6 147.04 145.60 12 157.60 147.04 0 0
67 28/ ZM 2 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 148.20 4 152.20 137.47 52 189.47 152.20 0 0
68 29/ ZM 84 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 144.84 8 152.84 163.20 50 213.20 152.84 0 0
69 30/ ZM 6 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 153.03 58 211.03 147.21 6 153.21 153.21 0 0
70 31/ ZM 5 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 153.50 4 157.50 197.83 2 199.83 157.50 0 0
71 40/ ZS 25 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 150.74 10 160.74 169.75 104 273.75 160.74 0 0
72 32/ ZM 4 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 167.39 10 177.39 161.66 0 161.66 161.66 0 0
73 41/ ZS 29 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 157.83 210 367.83 174.27 54 228.27 228.27 0 0
74 33/ ZM 15 116095 SALAJ František 2004 Litovel 142.07 156 298.07 154.30 102 256.30 256.30 0 0
75 42/ ZS 28 128009 KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná 127.12 306 433.12 141.37 152 293.37 293.37 0 0
76 34/ ZM 1 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 118.98 202 320.98 1 999 999.00 320.98 0 0
77 35/ ZM 11 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 144.43 308 452.43 157.57 210 367.57 367.57 0 0
78 36/ ZM 22 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 197.19 208 405.19 163.53 306 469.53 405.19 0 0
79 37/ ZM 18 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0 0
80 ZS 73 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
81 ZS 46 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
82 ZS 27 118007 HEINICH Bruno 2002 Tzunami 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
83 ZM 19 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
84 ZM 13 116098 GEPRT David 2005 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 106 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 98.10 2 100.10 97.14 2 99.14 99.14 60 28
2 2/ ZS 105 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 101.10 0 101.10 100.06 0 100.06 100.06 53 24
3 3/ ZS 103 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 111.26 0 111.26 106.06 0 106.06 106.06 47 20
4 4/ ZS 104 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 107.19 0 107.19 116.94 0 116.94 107.19 42 16
5 1/ ZM 96 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 108.40 2 110.40 107.67 0 107.67 107.67 38 12
6 5/ ZS 102 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 112.08 2 114.08 109.64 0 109.64 109.64 34 8
7 6/ ZS 99 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 121.01 0 121.01 114.85 0 114.85 114.85 31 7
8 2/ ZM 93 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 148.33 2 150.33 118.44 0 118.44 118.44 28 6
9 7/ ZS 97 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 117.39 2 119.39 152.15 2 154.15 119.39 25 5
10 8/ ZS 101 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 121.63 0 121.63 119.74 0 119.74 119.74 22 4
11 9/ ZS 98 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 122.33 0 122.33 124.60 0 124.60 122.33 20 3
12 10/ ZS 100 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 159.31 52 211.31 132.75 0 132.75 132.75 18 2
13 3/ ZM 91 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 139.28 0 139.28 143.94 2 145.94 139.28 16 1
14 4/ ZM 92 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 145.07 4 149.07 139.05 2 141.05 141.05 14 0
15 11/ ZS 94 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 153.83 102 255.83 137.24 4 141.24 141.24 12 0
16 12/ ZS 95 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 142.70 2 144.70 138.76 52 190.76 144.70 10 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 143 23054 23042 KREJČÍ Jakub STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2002 SKVS ČB SKVS ČB 2 122.52 0 122.52 110.58 2 112.58 112.58 60 18
2 2/ ZS 138 119143 119159 HALA Jiří JANŮ Filip 2002 2002 Olomouc Olomouc 2 115.23 0 115.23 142.36 58 200.36 115.23 53 14
3 3/ ZS 137 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 3 128.65 104 232.65 128.78 2 130.78 130.78 47 10
4 4/ ZS 142 9134 9126 FRENCL Josef KADLEC Filip 2002 2003 USK Pha USK Pha 3 130.67 2 132.67 146.67 4 150.67 132.67 42 6
5 5/ ZS 139 23048 23077 STANOVSKÝ Jakub TESAŘ Vojtěch 2004 2002 SKVS ČB SKVS ČB 3 131.14 2 133.14 134.55 6 140.55 133.14 38 5
6 6/ ZS 141 119142 119124 HRADEC Matěj PROCHÁZKA Vojtěch 2003 2002 Olomouc Olomouc 2 143.53 10 153.53 136.68 6 142.68 142.68 34 4
7 1/ ZM 133 11031 11026 CAPALINI Daniel BÍZEK Marek 2005 2005 KK Brand KK Brand 180.77 0 180.77 151.67 6 157.67 157.67 31 3
8 7/ ZS 135 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 200.75 54 254.75 164.38 8 172.38 172.38 28 2
9 2/ ZM 134 128013 128016 PAVELKA Marek STRNAD Ondřej 2004 2004 VS Desná VS Desná 169.02 6 175.02 174.08 60 234.08 175.02 25 1
10 8/ ZS 132 9133 9127 ONDRUŠ Mario ONDRUŠ Mikuláš 2005 2003 USK Pha USK Pha 145.42 102 247.42 170.19 52 222.19 222.19 22 0
11 3/ ZM 131 11043 11047 ŠTERCL Dominik POPELKA Petr 2005 2005 KK Brand KK Brand 177.54 56 233.54 172.93 104 276.93 233.54 20 0
12 4/ ZM 140 119154 119173 MRÁKA Jan KOSÍK Dan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 153.11 250 403.11 188.12 58 246.12 246.12 18 0
13 ZS 136 11055 11016 ZACH Radovan PROCHÁZKA Josef 2005 2002 KK Brand KK Brand 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

K1P

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ M 118 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 134.64 2 136.64 135.26 2 137.26 136.64 0 0
2 2/ M 103 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 139.70 6 145.70 131.50 56 187.50 145.70 0 0
3 1/ Z 109 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 148.68 4 152.68 149.81 6 155.81 152.68 0 0
4 2/ Z 102 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 158.73 4 162.73 151.79 52 203.79 162.73 0 0
5 3/ M 112 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 176.76 6 182.76 171.33 4 175.33 175.33 0 0
6 4/ M 120 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 190.38 8 198.38 180.99 4 184.99 184.99 0 0
7 3/ Z 114 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 198.05 54 252.05 180.94 6 186.94 186.94 0 0
8 5/ M 108 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 136.74 254 390.74 161.64 50 211.64 211.64 0 0
9 4/ Z 115 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 169.82 100 269.82 1 999 999.00 269.82 0 0
10 6/ M 121 119179 ŠIMON Martin 2008 Olomouc 229.77 152 381.77 188.03 102 290.03 290.03 0 0
11 7/ M 122 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 164.77 206 370.77 152.95 152 304.95 304.95 0 0
12 8/ M 106 116084 ČAMEK David 2006 Litovel 144.82 306 450.82 139.11 206 345.11 345.11 0 0
13 5/ Z 123 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 191.17 202 393.17 195.50 154 349.50 349.50 0 0
14 9/ M 104 135017 FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh 225.94 214 439.94 196.82 156 352.82 352.82 0 0
15 6/ Z 117 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 249.82 314 563.82 199.49 156 355.49 355.49 0 0
16 10/ M 101 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 122.25 354 476.25 150.17 258 408.17 408.17 0 0
17 11/ M 110 116090 WEISER Kryštof 2007 Litovel 109.54 404 513.54 112.66 310 422.66 422.66 0 0
18 12/ M 119 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 173.18 414 587.18 170.67 258 428.67 428.67 0 0
19 7/ Z 113 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 196.86 404 600.86 210.19 260 470.19 470.19 0 0
20 13/ M 116 116093 PÁLENÍK Jan 2007 Litovel 158.05 404 562.05 165.69 360 525.69 525.69 0 0
21 M 111 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
22 M 107 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
23 Z 105 116099 GEPRTOVÁ Martina 2007 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 70 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 93.22 0 93.22 91.68 2 93.68 93.22 60 20
2 2/ ZS 57 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 95.28 0 95.28 100.54 0 100.54 95.28 53 16
3 3/ ZS 69 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 3 94.72 2 96.72 97.60 2 99.60 96.72 47 15
4 4/ ZS 68 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3 102.51 0 102.51 102.23 2 104.23 102.51 42 14
5 5/ ZS 65 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 109.90 0 109.90 105.05 0 105.05 105.05 38 13
6 6/ ZS 64 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 107.01 0 107.01 107.54 2 109.54 107.01 34 12
7 7/ ZS 66 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 158.66 10 168.66 109.48 2 111.48 111.48 31 11
8 8/ ZS 67 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3 125.00 4 129.00 109.72 2 111.72 111.72 28 10
9 9/ ZS 62 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 167.85 52 219.85 110.24 2 112.24 112.24 25 9
10 1/ ZM 63 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 119.52 2 121.52 112.14 2 114.14 114.14 22 8
11 2/ ZM 51 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 121.51 2 123.51 114.32 2 116.32 116.32 20 7
12 3/ ZM 52 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 115.55 6 121.55 114.90 2 116.90 116.90 18 6
13 4/ ZM 60 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 123.23 2 125.23 119.21 0 119.21 119.21 16 5
14 5/ ZM 58 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 122.73 0 122.73 138.22 0 138.22 122.73 14 4
15 10/ ZS 61 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 125.68 2 127.68 125.32 0 125.32 125.32 12 3
16 11/ ZS 59 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 187.08 2 189.08 133.38 2 135.38 135.38 10 2
17 6/ ZM 53 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 137.59 2 139.59 137.97 2 139.97 139.59 9 1
18 7/ ZM 54 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 147.25 2 149.25 140.78 6 146.78 146.78 8 0
19 8/ ZM 56 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 138.31 12 150.31 170.69 56 226.69 150.31 7 0
20 12/ ZS 55 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 150.66 4 154.66 151.97 4 155.97 154.66 6 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ ZS 27 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 87.75 0 87.75 85.30 0 85.30 85.30 75 40
2 2/ ZS 28 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 86.12 0 86.12 86.68 0 86.68 86.12 68 36
3 3/ ZS 22 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 90.62 0 90.62 88.47 2 90.47 90.47 62 32
4 4/ ZS 26 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 95.62 0 95.62 92.78 0 92.78 92.78 57 28
5 5/ ZS 25 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 94.25 0 94.25 95.17 0 95.17 94.25 53 24
6 6/ ZS 24 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 96.97 6 102.97 96.71 0 96.71 96.71 49 20
7 7/ ZS 20 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 99.04 0 99.04 97.82 0 97.82 97.82 46 16
8 8/ ZS 23 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 99.02 2 101.02 99.34 0 99.34 99.34 43 15
9 1/ ZM 12 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 99.51 0 99.51 100.25 0 100.25 99.51 40 14
10 9/ ZS 19 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 100.73 4 104.73 102.62 0 102.62 102.62 37 13
11 10/ ZS 18 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 104.04 0 104.04 107.21 2 109.21 104.04 35 12
12 11/ ZS 21 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 104.65 0 104.65 102.30 2 104.30 104.30 33 11
13 12/ ZS 17 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 105.34 0 105.34 108.17 4 112.17 105.34 31 10
14 13/ ZS 15 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 107.46 2 109.46 106.18 0 106.18 106.18 29 9
15 14/ ZS 16 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 106.26 0 106.26 106.87 4 110.87 106.26 27 8
16 2/ ZM 11 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 107.71 0 107.71 107.08 4 111.08 107.71 25 7
17 15/ ZS 14 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 115.07 4 119.07 112.44 0 112.44 112.44 23 6
18 3/ ZM 9 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 117.35 0 117.35 120.80 0 120.80 117.35 21 5
19 4/ ZM 6 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 125.16 4 129.16 124.69 0 124.69 124.69 19 4
20 5/ ZM 3 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 128.82 4 132.82 144.31 4 148.31 132.82 17 3
21 6/ ZM 2 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 135.30 0 135.30 149.63 100 249.63 135.30 15 2
22 7/ ZM 5 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 187.40 56 243.40 155.80 2 157.80 157.80 14 1
23 8/ ZM 8 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 161.12 54 215.12 167.75 2 169.75 169.75 13 0
24 9/ ZM 13 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 166.39 56 222.39 163.17 52 215.17 215.17 12 0
25 10/ ZM 7 119193 KUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc 177.72 60 237.72 176.27 58 234.27 234.27 11 0
26 11/ ZM 4 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 330.76 106 436.76 214.01 52 266.01 266.01 10 0
27 ZM 10 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
28 ZM 1 116096 PIPERKOVÁ Michaela 2005 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1P

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž om
1 1/ PZ 122 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 161.78 106 267.78 213.44 52 265.44 265.44 0 0
2 2/ PZ 121 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 131.59 354 485.59 165.71 458 623.71 485.59 0 0