Výsledková listina

Závod2. NKZ
Číslo16057
Datum22.05.16
Ředitel závoduLukáš Kubričan
Vrchní rozhodčíVáclav Martin
Disciplínaslalom
OrganizátorDukla Brandýs

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DS 11 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 2+ 81.96 2 83.96 82.06 0 82.06 82.06 75
2 9 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 83.65 0 83.65 82.77 6 88.77 83.65 68
3 1/ DM 1 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 80.35 4 84.35 82.12 2 84.12 84.12 0
4 1/ U23 7 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 2+ 85.16 0 85.16 84.92 108 192.92 85.16 62
5 17 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 85.19 0 85.19 86.99 4 90.99 85.19 57
6 2/ DS 14 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 2+ 86.10 0 86.10 84.83 2 86.83 86.10 53
7 3/ DS 13 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 2+ 84.38 2 86.38 85.87 6 91.87 86.38 49
8 2/ U23 2 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 82.83 4 86.83 89.36 8 97.36 86.83 0
9 1/ ZS 36 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 84.44 4 88.44 86.84 10 96.84 88.44 46
10 1/ VM 5 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 1 86.74 2 88.74 86.80 2 88.80 88.74 0
11 4 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 85.34 4 89.34 82.84 6 88.84 88.84 0
12 4/ DS 18 9163 ŠODEK Petr 1998 USK Pha 2+ 87.11 2 89.11 87.32 8 95.32 89.11 43
13 5/ DS 23 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 85.92 4 89.92 88.57 6 94.57 89.92 40
14 6/ DS 19 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 2+ 88.39 2 90.39 90.17 2 92.17 90.39 37
15 3/ U23 37 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2 90.78 0 90.78 91.43 8 99.43 90.78 35
16 2/ VM 15 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 2+ 91.09 0 91.09 102.94 10 112.94 91.09 33
17 28 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 2 89.48 2 91.48 91.30 2 93.30 91.48 31
18 2/ DM 22 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 85.54 6 91.54 85.27 54 139.27 91.54 29
19 12 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 87.68 4 91.68 88.06 6 94.06 91.68 27
20 4/ U23 24 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 87.20 6 93.20 87.79 4 91.79 91.79 25
21 3/ DM 47 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 90.36 6 96.36 89.86 2 91.86 91.86 23
22 5/ U23 102 122002 VAŠINA Jiří 1994 Ostrava 2 107.00 10 117.00 84.83 8 92.83 92.83 21
23 4/ DM 54 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 2 89.03 4 93.03 96.30 4 100.30 93.03 19
24 25 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 89.18 4 93.18 90.23 110 200.23 93.18 17
25 6/ U23 8 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 89.75 4 93.75 88.80 8 96.80 93.75 15
26 5/ DM 33 19022 ŠANDA Petr 2000 Vlašim 2 91.80 2 93.80 93.32 2 95.32 93.80 14
27 3/ VM 10 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2+ 92.18 8 100.18 92.01 2 94.01 94.01 13
28 4/ VM 42 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 92.21 2 94.21 93.50 4 97.50 94.21 12
29 6/ DM 39 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 90.70 8 98.70 90.37 4 94.37 94.37 11
30 7/ U23 20 17027 PETERKA Adam 1996 Rakovník 2+ 97.66 12 109.66 90.39 4 94.39 94.39 10
31 7/ DS 45 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 94.79 0 94.79 93.52 2 95.52 94.79 9
32 8/ U23 31 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2+ 90.23 56 146.23 93.35 2 95.35 95.35 8
33 7/ DM 50 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 91.68 4 95.68 105.36 8 113.36 95.68 7
34 5/ VM 107 14042 GORECKÝ Petr 1981 Kralupy 3 90.15 10 100.15 91.83 4 95.83 95.83 6
35 9/ U23 6 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2+ 89.90 6 95.90 101.32 10 111.32 95.90 5
36 6/ VM 16 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 2+ 90.19 104 194.19 90.51 6 96.51 96.51 4
37 8/ DS 40 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 96.61 0 96.61 107.13 56 163.13 96.61 3
38 7/ VM 27 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 94.49 4 98.49 94.99 2 96.99 96.99 2
39 8/ DM 35 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 90.64 16 106.64 93.26 4 97.26 97.26 1
40 2/ ZS 51 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 97.44 0 97.44 97.31 8 105.31 97.44 0
41 9/ DM 41 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 92.74 6 98.74 89.57 8 97.57 97.57 0
42 9/ DS 34 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 92.65 8 100.65 92.72 6 98.72 98.72 0
43 10/ DM 56 52003 MILYAN David 2001 L.Žatec 2 94.80 4 98.80 93.91 52 145.91 98.80 0
44 3/ ZS 53 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 2 95.00 52 147.00 94.05 6 100.05 100.05 0
45 11/ DM 30 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 2 90.10 10 100.10 97.37 8 105.37 100.10 0
46 1/ V 32 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 98.20 4 102.20 96.19 4 100.19 100.19 0
47 8/ VM 21 53002 LÁSKO Jan 1977 Dv.Král. 2+ 89.52 54 143.52 92.36 8 100.36 100.36 0
48 12/ DM 72 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 100.14 2 102.14 104.79 6 110.79 102.14 0
49 13/ DM 82 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 95.21 8 103.21 98.67 10 108.67 103.21 0
50 26 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 111.82 4 115.82 93.61 10 103.61 103.61 0
51 14/ DM 38 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 94.37 10 104.37 94.49 12 106.49 104.37 0
52 10/ DS 46 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 3 106.52 4 110.52 105.11 0 105.11 105.11 0
53 9/ VM 52 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 101.37 4 105.37 117.35 6 123.35 105.37 0
54 4/ ZS 79 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 100.19 6 106.19 92.63 14 106.63 106.19 0
55 5/ ZS 68 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 98.75 8 106.75 4 999 999.00 106.75 0
56 11/ DS 55 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 99.00 8 107.00 105.64 6 111.64 107.00 0
57 6/ ZS 61 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 105.75 2 107.75 104.44 8 112.44 107.75 0
58 15/ DM 92 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 2 102.36 56 158.36 98.34 10 108.34 108.34 0
59 16/ DM 59 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 118.97 54 172.97 102.84 6 108.84 108.84 0
60 12/ DS 60 52005 ŘÁHA Oldřich 1998 L.Žatec 2 108.51 6 114.51 103.01 6 109.01 109.01 0
61 2/ V 43 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 110.11 10 120.11 106.32 4 110.32 110.32 0
62 103 42029 VOZKA Aleš 1989 Sušice 2 108.92 6 114.92 99.00 12 111.00 111.00 0
63 7/ ZS 99 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 103.58 8 111.58 114.20 12 126.20 111.58 0
64 8/ ZS 64 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 102.10 10 112.10 100.45 58 158.45 112.10 0
65 17/ DM 77 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 105.02 8 113.02 112.16 8 120.16 113.02 0
66 18/ DM 91 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 107.32 6 113.32 111.26 16 127.26 113.32 0
67 101 78017 JILMA Martin 1989 L.Tábor 2 107.62 8 115.62 104.88 10 114.88 114.88 0
68 9/ ZS 86 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 125.88 10 135.88 109.26 6 115.26 115.26 0
69 19/ DM 65 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 3 113.37 2 115.37 113.01 12 125.01 115.37 0
70 10/ ZS 95 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 126.04 4 130.04 102.72 14 116.72 116.72 0
71 20/ DM 75 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 119.07 108 227.07 109.06 8 117.06 117.06 0
72 21/ DM 73 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 3 110.56 8 118.56 105.56 12 117.56 117.56 0
73 11/ ZS 89 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 109.88 8 117.88 115.90 10 125.90 117.88 0
74 12/ ZS 62 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 117.99 0 117.99 112.84 8 120.84 117.99 0
75 13/ ZS 118 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 114.77 4 118.77 117.81 4 121.81 118.77 0
76 49 14005 DOLISTA Jan 1987 Kralupy 3 110.81 8 118.81 127.82 108 235.82 118.81 0
77 22/ DM 67 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 113.47 6 119.47 116.44 56 172.44 119.47 0
78 1/ ZM 93 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 119.25 6 125.25 115.99 4 119.99 119.99 0
79 14/ ZS 117 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 111.09 10 121.09 127.12 4 131.12 121.09 0
80 13/ DS 44 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 103.69 56 159.69 109.67 12 121.67 121.67 0
81 3/ V 109 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 3 120.67 2 122.67 120.95 52 172.95 122.67 0
82 4/ V 127 92006 BERAN Jan 1969 KVS Pha4 3 126.19 16 142.19 112.92 10 122.92 122.92 0
83 23/ DM 81 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 3 148.15 14 162.15 121.66 2 123.66 123.66 0
84 2/ ZM 122 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 3 118.83 6 124.83 124.10 66 190.10 124.83 0
85 10/ U23 97 103031 NOVÁK Jiří 1997 KK Brno 3 115.49 10 125.49 122.50 18 140.50 125.49 0
86 11/ U23 66 10100 ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky 3 137.67 8 145.67 117.78 10 127.78 127.78 0
87 3/ ZM 83 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 118.81 56 174.81 119.20 10 129.20 129.20 0
88 4/ ZM 76 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 125.24 6 131.24 121.27 8 129.27 129.27 0
89 24/ DM 100 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 120.09 10 130.09 114.71 106 220.71 130.09 0
90 5/ ZM 94 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 120.13 10 130.13 127.71 6 133.71 130.13 0
91 15/ ZS 74 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 130.37 0 130.37 126.87 10 136.87 130.37 0
92 16/ ZS 69 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 118.82 12 130.82 125.28 6 131.28 130.82 0
93 17/ ZS 85 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 146.87 12 158.87 122.57 10 132.57 132.57 0
94 10/ VM 105 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3 126.90 8 134.90 126.76 6 132.76 132.76 0
95 25/ DM 104 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 131.75 58 189.75 123.99 10 133.99 133.99 0
96 18/ ZS 87 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 125.13 10 135.13 129.11 6 135.11 135.11 0
97 6/ ZM 126 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3 131.12 6 137.12 133.01 52 185.01 137.12 0
98 7/ ZM 123 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 133.92 6 139.92 128.97 12 140.97 139.92 0
99 19/ ZS 70 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 120.61 108 228.61 131.65 10 141.65 141.65 0
100 8/ ZM 120 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 130.09 126 256.09 134.18 10 144.18 144.18 0
101 9/ ZM 124 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 132.49 54 186.49 132.25 12 144.25 144.25 0
102 20/ ZS 90 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 127.15 20 147.15 146.36 14 160.36 147.15 0
103 26/ DM 112 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 146.40 14 160.40 140.40 10 150.40 150.40 0
104 21/ ZS 80 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 157.69 4 161.69 141.63 10 151.63 151.63 0
105 10/ ZM 125 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 133.58 112 245.58 144.81 8 152.81 152.81 0
106 27/ DM 78 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 99.32 56 155.32 102.96 54 156.96 155.32 0
107 28/ DM 114 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 138.84 58 196.84 148.59 10 158.59 158.59 0
108 22/ ZS 116 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 167.34 8 175.34 142.80 16 158.80 158.80 0
109 29/ DM 113 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3 146.16 14 160.16 156.36 216 372.36 160.16 0
110 23/ ZS 119 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3 138.95 22 160.95 1 999 999.00 160.95 0
111 11/ ZM 96 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 168.21 4 172.21 157.42 4 161.42 161.42 0
112 5/ V 63 9164 PŘÍHODA Tomáš 1970 USK Pha 3 169.50 6 175.50 157.28 110 267.28 175.50 0
113 30/ DM 98 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 3 122.27 54 176.27 121.31 60 181.31 176.27 0
114 24/ ZS 88 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 174.84 158 332.84 168.97 10 178.97 178.97 0
115 25/ ZS 84 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 164.27 16 180.27 174.19 160 334.19 180.27 0
116 26/ ZS 57 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 111.61 156 267.61 122.59 58 180.59 180.59 0
117 27/ ZS 115 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 182.28 20 202.28 186.16 210 396.16 202.28 0
118 31/ DM 111 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 3 118.25 110 228.25 148.96 62 210.96 210.96 0
119 12/ ZM 121 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3 156.75 64 220.75 138.49 208 346.49 220.75 0
120 14/ DS 110 46017 FUCHS Jakub 1999 Jablonec 3 126.13 116 242.13 137.92 108 245.92 242.13 0
121 VM 108 8037 LETKO Radek 1978 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
122 VM 106 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
123 DM 71 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
124 VM 58 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
125 DS 48 9052 WALLISCH Vít 1999 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
126 VM 29 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
127 U23 3 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DS 73 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 102.02 54 156.02 103.23 0 103.23 103.23 0
2 2/ DS 72 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 104.45 0 104.45 104.40 2 106.40 104.45 0
3 1/ DM 71 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 102.81 8 110.81 113.41 2 115.41 110.81 0
4 2/ DM 75 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 107.93 6 113.93 110.19 6 116.19 113.93 60
5 3/ DM 76 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 129.95 52 181.95 112.79 4 116.79 116.79 53
6 4/ DM 78 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 125.11 16 141.11 111.00 8 119.00 119.00 47
7 1/ ZS 79 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 120.14 0 120.14 121.51 2 123.51 120.14 42
8 1/ U23 74 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 107.84 14 121.84 114.57 12 126.57 121.84 0
9 2/ ZS 85 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 141.94 8 149.94 133.65 0 133.65 133.65 38
10 1/ ZM 92 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 134.75 14 148.75 125.24 10 135.24 135.24 34
11 3/ ZS 82 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 155.08 158 313.08 132.69 6 138.69 138.69 31
12 5/ DM 81 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 131.20 64 195.20 129.84 12 141.84 141.84 28
13 4/ ZS 77 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 126.02 16 142.02 134.05 8 142.05 142.02 25
14 5/ ZS 87 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 138.75 10 148.75 144.14 6 150.14 148.75 22
15 6/ ZS 91 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 232.93 62 294.93 150.36 4 154.36 154.36 20
16 3/ DS 80 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 173.91 62 235.91 155.07 12 167.07 167.07 18
17 7/ ZS 88 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 174.18 162 336.18 162.55 8 170.55 170.55 16
18 8/ ZS 89 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 170.78 8 178.78 162.07 12 174.07 174.07 14
19 6/ DM 83 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 143.63 56 199.63 166.25 12 178.25 178.25 12
20 2/ U23 93 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 2+ 136.92 58 194.92 140.88 58 198.88 194.92 10
21 7/ DM 86 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 4 999 999.00 178.81 62 240.81 240.81 9
22 9/ ZS 84 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 116.20 304 420.20 143.65 112 255.65 255.65 8
23 10/ ZS 90 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 254.97 166 420.97 154.81 260 414.81 414.81 7

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DS 2 119097 119122 NOVOTNÝ Petr VRUBLOVSKÝ Jan 2000 1999 Olomouc Olomouc 1 102.46 2 104.46 101.43 2 103.43 103.43 0
2 2/ DS 3 121033 121007 KAŠPAR Albert MRŮZEK Vojta 1998 1998 KK Opava KK Opava 1 100.99 6 106.99 104.84 10 114.84 106.99 0
3 3/ DS 11 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 111.65 102 213.65 105.75 2 107.75 107.75 60
4 4 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 109.16 0 109.16 108.45 0 108.45 108.45 0
5 1/ U23 7 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 108.91 56 164.91 107.48 4 111.48 111.48 53
6 4/ DS 6 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 108.94 12 120.94 106.73 6 112.73 112.73 47
7 1/ DM 9 36019 66016 POHANKA Vítek WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 112.74 8 120.74 109.51 8 117.51 117.51 42
8 1/ V 5 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 117.88 2 119.88 118.80 58 176.80 119.88 0
9 10 42024 66011 BOUZEK Filip WENDL Miloslav 1992 1978 Sušice Horš.Týn 2 126.21 16 142.21 118.23 12 130.23 130.23 38
10 2/ DM 12 11018 11027 ŠOREL Martin KOLÁČEK Petr 2001 2001 KK Brand KK Brand 2 125.58 18 143.58 122.33 10 132.33 132.33 34
11 1/ ZS 13 23054 23042 KREJČÍ Jakub STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2002 SKVS ČB SKVS ČB 2 120.79 66 186.79 129.09 12 141.09 141.09 31
12 3/ DM 14 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 158.58 64 222.58 138.46 10 148.46 148.46 28
13 2/ ZS 16 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 3 191.59 20 211.59 162.77 14 176.77 176.77 25
14 5/ DS 8 125041 125043 PŘIKRYL Matěj PŘIKRYLOVÁ Ema 1999 2003 VSKRájec VSKRájec 2 4 999 999.00 169.07 12 181.07 181.07 22
15 3/ ZS 15 9134 9126 FRENCL Josef KADLEC Filip 2002 2003 USK Pha USK Pha 3 179.07 20 199.07 193.76 64 257.76 199.07 20
16 1 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DS 2 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 87.67 6 93.67 86.23 0 86.23 86.23 0
2 2/ DS 5 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 88.48 0 88.48 84.36 2 86.36 86.36 0
3 3/ DS 3 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 87.82 0 87.82 88.71 6 94.71 87.82 0
4 43 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2 91.76 4 95.76 88.48 0 88.48 88.48 75
5 7 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 89.73 4 93.73 87.50 2 89.50 89.50 0
6 4/ DS 4 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 88.98 204 292.98 90.85 0 90.85 90.85 0
7 1/ DM 9 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2+ 94.25 0 94.25 91.10 0 91.10 91.10 68
8 5/ DS 6 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 98.63 2 100.63 91.83 0 91.83 91.83 0
9 6/ DS 12 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 88.52 8 96.52 89.23 6 95.23 95.23 62
10 2/ DM 22 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2 95.48 0 95.48 95.99 6 101.99 95.48 57
11 1/ U23 8 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 98.46 2 100.46 98.11 0 98.11 98.11 53
12 1/ VM 47 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2 96.20 4 100.20 98.16 0 98.16 98.16 49
13 7/ DS 17 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 101.68 56 157.68 94.87 4 98.87 98.87 46
14 2/ U23 49 45015 CHOUTKA Jan 1995 KVS HK 3 110.48 8 118.48 97.32 2 99.32 99.32 43
15 2/ VM 11 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 101.89 6 107.89 99.41 2 101.41 101.41 40
16 21 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2 104.71 8 112.71 99.54 2 101.54 101.54 37
17 3/ DM 29 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 95.97 6 101.97 96.92 6 102.92 101.97 35
18 25 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 95.05 8 103.05 97.79 8 105.79 103.05 33
19 8/ DS 10 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 105.39 8 113.39 95.10 8 103.10 103.10 31
20 9/ DS 18 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2+ 104.57 0 104.57 108.12 2 110.12 104.57 29
21 4/ DM 19 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 100.86 4 104.86 100.79 6 106.79 104.86 27
22 20 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 102.70 4 106.70 102.87 2 104.87 104.87 25
23 1/ ZS 28 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 106.98 6 112.98 100.91 4 104.91 104.91 23
24 5/ DM 36 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 106.02 0 106.02 106.26 8 114.26 106.02 21
25 3/ VM 44 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2+ 111.11 52 163.11 104.53 2 106.53 106.53 19
26 4/ VM 50 184002 VLADAŘ Marek 1981 Regent 3 103.05 4 107.05 111.09 54 165.09 107.05 17
27 5/ VM 26 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 121.54 54 175.54 101.45 6 107.45 107.45 15
28 27 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 104.49 4 108.49 108.72 106 214.72 108.49 14
29 6/ DM 31 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 108.62 6 114.62 101.08 8 109.08 109.08 13
30 1/ V 15 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 107.72 2 109.72 108.11 2 110.11 109.72 12
31 6/ VM 24 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 2 106.62 4 110.62 109.18 2 111.18 110.62 11
32 2/ ZS 32 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 3 112.16 0 112.16 113.19 2 115.19 112.16 10
33 23 12027 VLČEK Ladislav 1985 Dukla B. 3 106.89 8 114.89 109.23 56 165.23 114.89 9
34 7/ VM 45 45007 INDRUCH Jaromír 1976 KVS HK 2 111.15 4 115.15 113.21 2 115.21 115.15 8
35 7/ DM 37 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 121.64 8 129.64 117.82 6 123.82 123.82 7
36 3/ ZS 54 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 137.33 2 139.33 119.05 6 125.05 125.05 6
37 4/ ZS 35 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3 120.43 6 126.43 124.27 4 128.27 126.43 5
38 10/ DS 30 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 123.15 106 229.15 121.07 8 129.07 129.07 4
39 8/ DM 53 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 116.93 54 170.93 130.50 0 130.50 130.50 3
40 5/ ZS 61 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 130.75 10 140.75 126.73 6 132.73 132.73 2
41 6/ ZS 40 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 153.24 14 167.24 129.83 8 137.83 137.83 1
42 7/ ZS 57 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 124.81 60 184.81 123.06 16 139.06 139.06 0
43 8/ VM 46 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 127.59 14 141.59 135.39 4 139.39 139.39 0
44 8/ ZS 55 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 153.18 8 161.18 140.76 2 142.76 142.76 0
45 9/ ZS 39 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 133.55 10 143.55 139.46 14 153.46 143.55 0
46 1/ ZM 60 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 167.25 10 177.25 148.45 2 150.45 150.45 0
47 2/ V 33 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 125.45 52 177.45 151.92 4 155.92 155.92 0
48 9/ DM 51 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 172.07 10 182.07 154.61 6 160.61 160.61 0
49 10/ ZS 56 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 3 187.26 6 193.26 154.85 8 162.85 162.85 0
50 10/ DM 52 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 3 136.09 158 294.09 159.07 8 167.07 167.07 0
51 2/ ZM 59 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 150.97 114 264.97 167.09 20 187.09 187.09 0
52 11/ DS 48 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 135.10 106 241.10 165.42 62 227.42 227.42 0
53 38 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 84.28 558 642.28 4 999 999.00 642.28 0
54 ZS 58 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
55 DM 42 8041 KAŠPAR Čeněk 2000 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
56 ZS 41 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
57 V 34 8010 KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
58 DS 16 23035 CEPEK Matěj 1998 SKVS ČB 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
59 14 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
60 VM 13 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
61 1 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DM 48 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 2+ 94.50 0 94.50 89.16 0 89.16 89.16 75
2 1/ U23 100 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice 1 86.91 4 90.91 88.43 4 92.43 90.91 0
3 2/ U23 47 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 94.56 6 100.56 90.86 2 92.86 92.86 0
4 1/ ZS 51 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 101.27 2 103.27 96.66 0 96.66 96.66 68
5 1/ DS 44 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 96.02 2 98.02 97.34 2 99.34 98.02 0
6 2/ DM 41 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 99.00 4 103.00 94.13 4 98.13 98.13 0
7 2/ DS 43 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 95.35 8 103.35 92.83 6 98.83 98.83 0
8 3/ DS 42 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 1 98.69 6 104.69 97.76 2 99.76 99.76 0
9 3/ DM 49 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 98.96 2 100.96 98.94 4 102.94 100.96 62
10 4/ DS 45 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 98.42 56 154.42 97.00 4 101.00 101.00 0
11 4/ DM 50 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 99.27 2 101.27 98.68 52 150.68 101.27 57
12 5/ DM 52 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 115.90 6 121.90 99.45 2 101.45 101.45 53
13 2/ ZS 57 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 115.82 6 121.82 100.67 2 102.67 102.67 49
14 3/ U23 46 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 99.04 4 103.04 102.59 58 160.59 103.04 0
15 5/ DS 56 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 102.99 2 104.99 105.42 0 105.42 104.99 46
16 3/ ZS 58 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 108.50 6 114.50 101.17 4 105.17 105.17 43
17 85 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 2 103.83 8 111.83 100.61 6 106.61 106.61 40
18 4/ ZS 61 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 108.74 2 110.74 122.82 4 126.82 110.74 37
19 1/ VM 54 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 111.03 2 113.03 111.39 0 111.39 111.39 35
20 6/ DM 77 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2 114.44 6 120.44 108.68 4 112.68 112.68 33
21 53 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 122.82 50 172.82 110.83 2 112.83 112.83 31
22 1/ ZM 96 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 112.06 4 116.06 113.68 0 113.68 113.68 29
23 5/ ZS 66 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 121.98 2 123.98 112.23 2 114.23 114.23 27
24 6/ ZS 69 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 132.54 58 190.54 113.14 2 115.14 115.14 25
25 7/ ZS 71 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 116.18 2 118.18 113.74 2 115.74 115.74 23
26 74 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 113.75 6 119.75 112.16 4 116.16 116.16 21
27 8/ ZS 75 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 122.35 6 128.35 113.48 4 117.48 117.48 19
28 7/ DM 67 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 125.45 6 131.45 112.21 6 118.21 118.21 17
29 6/ DS 78 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 123.95 6 129.95 114.75 4 118.75 118.75 15
30 9/ ZS 84 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 155.31 58 213.31 118.75 2 120.75 120.75 14
31 1/ V 60 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2+ 117.12 52 169.12 111.34 10 121.34 121.34 13
32 10/ ZS 92 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 118.53 4 122.53 144.67 160 304.67 122.53 12
33 7/ DS 62 119078 POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc 2+ 111.05 12 123.05 121.60 6 127.60 123.05 11
34 4/ U23 87 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 3 143.16 8 151.16 119.78 4 123.78 123.78 10
35 8/ DM 65 9071 DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha 2 117.94 12 129.94 119.96 4 123.96 123.96 9
36 11/ ZS 95 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 123.71 2 125.71 127.57 8 135.57 125.71 8
37 59 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2+ 134.77 8 142.77 117.73 8 125.73 125.73 7
38 9/ DM 81 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 123.11 4 127.11 123.06 52 175.06 127.11 6
39 12/ ZS 72 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 123.40 8 131.40 127.58 0 127.58 127.58 5
40 10/ DM 63 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2 125.55 8 133.55 123.81 6 129.81 129.81 4
41 11/ DM 76 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 138.73 160 298.73 127.01 4 131.01 131.01 3
42 12/ DM 70 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 130.37 10 140.37 125.43 6 131.43 131.43 2
43 79 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 137.41 58 195.41 123.80 12 135.80 135.80 1
44 13/ ZS 86 14072 ŽATECKÁ Nikola 2002 Kralupy 2 137.45 10 147.45 125.45 12 137.45 137.45 0
45 13/ DM 73 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 138.75 10 148.75 134.64 8 142.64 142.64 0
46 14/ ZS 80 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 137.20 14 151.20 140.74 2 142.74 142.74 0
47 14/ DM 90 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 3 144.82 2 146.82 166.17 6 172.17 146.82 0
48 8/ DS 88 121039 ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava 3 184.73 60 244.73 146.33 2 148.33 148.33 0
49 15/ ZS 93 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 143.12 10 153.12 143.32 10 153.32 153.12 0
50 15/ DM 83 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 143.31 12 155.31 140.53 108 248.53 155.31 0
51 16/ ZS 82 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 162.88 4 166.88 156.66 6 162.66 162.66 0
52 17/ ZS 94 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 151.67 12 163.67 189.36 8 197.36 163.67 0
53 2/ ZM 99 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 156.55 10 166.55 176.25 104 280.25 166.55 0
54 16/ DM 89 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3 154.64 12 166.64 141.47 60 201.47 166.64 0
55 9/ DS 98 17001 KUHNOVÁ Anežka 1998 Rakovník 3 158.40 24 182.40 149.00 58 207.00 182.40 0
56 17/ DM 68 119081 KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc 3 123.63 106 229.63 147.82 56 203.82 203.82 0
57 3/ ZM 97 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 158.20 68 226.20 147.71 60 207.71 207.71 0
58 18/ ZS 91 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 149.50 162 311.50 150.77 112 262.77 262.77 0
59 64 53006 LÁSKO Eva 1984 Dv.Král. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
60 55 23117 ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 SKVS ČB 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0