Výsledková listina

Závod1. NKZ
Číslo16056
Datum21.05.16
Ředitel závoduLukáš Kubričan
Vrchní rozhodčíVáclav Martin
Disciplínaslalom
OrganizátorDukla Brandýs

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DS 11 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 2+ 82.40 0 82.40 82.77 108 190.77 82.40 75
2 1/ DM 1 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 82.40 2 84.40 82.79 4 86.79 84.40 0
3 1/ U23 2 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 82.02 4 86.02 84.77 0 84.77 84.77 0
4 2/ DM 22 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 86.07 4 90.07 83.21 2 85.21 85.21 68
5 2/ U23 8 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 85.62 0 85.62 88.05 56 144.05 85.62 62
6 3/ U23 102 122002 VAŠINA Jiří 1994 Ostrava 2 84.15 2 86.15 85.89 4 89.89 86.15 57
7 9 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 86.58 0 86.58 85.51 60 145.51 86.58 53
8 2/ DS 18 9163 ŠODEK Petr 1998 USK Pha 2+ 86.67 0 86.67 84.83 4 88.83 86.67 49
9 17 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 87.56 0 87.56 90.20 104 194.20 87.56 46
10 3/ DS 14 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 2+ 85.64 2 87.64 85.61 2 87.61 87.61 43
11 3/ DM 41 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 87.79 0 87.79 88.69 10 98.69 87.79 40
12 4/ U23 7 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 2+ 85.98 2 87.98 86.11 8 94.11 87.98 37
13 1/ ZS 36 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 86.89 2 88.89 94.11 4 98.11 88.89 35
14 4/ DS 13 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 2+ 85.04 4 89.04 87.12 6 93.12 89.04 33
15 5/ DS 19 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 2+ 88.14 2 90.14 85.07 4 89.07 89.07 31
16 5/ U23 3 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 1 85.17 4 89.17 87.28 2 89.28 89.17 0
17 12 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 86.53 6 92.53 87.24 2 89.24 89.24 29
18 1/ VM 5 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 1 87.25 2 89.25 91.48 0 91.48 89.25 0
19 4/ DM 50 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 87.41 10 97.41 88.24 2 90.24 90.24 27
20 2/ VM 107 14042 GORECKÝ Petr 1981 Kralupy 3 91.01 4 95.01 88.82 2 90.82 90.82 25
21 5/ DM 39 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 88.86 2 90.86 89.48 4 93.48 90.86 23
22 6/ U23 24 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 89.38 8 97.38 87.52 4 91.52 91.52 21
23 7/ U23 20 17027 PETERKA Adam 1996 Rakovník 2+ 90.45 4 94.45 87.85 4 91.85 91.85 19
24 8/ U23 31 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2+ 104.00 4 108.00 90.22 2 92.22 92.22 17
25 3/ VM 15 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 2+ 91.71 2 93.71 90.78 2 92.78 92.78 15
25 9/ U23 37 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2 90.78 2 92.78 88.10 54 142.10 92.78 14
27 4/ VM 16 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 2+ 91.49 4 95.49 90.85 2 92.85 92.85 13
28 26 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 88.93 4 92.93 90.42 4 94.42 92.93 12
29 5/ VM 21 53002 LÁSKO Jan 1977 Dv.Král. 2+ 94.47 4 98.47 91.13 2 93.13 93.13 11
30 6/ DM 47 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 87.22 6 93.22 87.25 6 93.25 93.22 10
31 6/ VM 10 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2+ 89.87 4 93.87 89.42 4 93.42 93.42 9
32 6/ DS 23 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 91.06 62 153.06 92.29 2 94.29 94.29 8
33 7/ VM 27 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 94.44 6 100.44 92.78 2 94.78 94.78 7
34 7/ DS 45 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 93.67 4 97.67 93.49 2 95.49 95.49 6
35 2/ ZS 53 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 2 94.10 4 98.10 91.77 4 95.77 95.77 5
36 7/ DM 30 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 2 95.23 8 103.23 93.92 2 95.92 95.92 4
37 8/ DM 33 19022 ŠANDA Petr 2000 Vlašim 2 92.31 6 98.31 92.11 4 96.11 96.11 3
38 8/ DS 40 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 92.52 4 96.52 101.21 12 113.21 96.52 2
39 10/ U23 6 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2+ 106.04 54 160.04 90.88 6 96.88 96.88 1
40 3/ ZS 51 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 105.70 12 117.70 93.07 4 97.07 97.07 0
41 1/ V 32 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 95.68 2 97.68 96.14 8 104.14 97.68 0
42 9/ DM 35 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 88.89 10 98.89 93.18 14 107.18 98.89 0
43 8/ VM 42 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 95.04 4 99.04 92.60 10 102.60 99.04 0
44 10/ DM 59 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 99.24 0 99.24 101.82 12 113.82 99.24 0
45 25 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 92.21 12 104.21 89.34 10 99.34 99.34 0
46 9/ VM 52 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 99.69 0 99.69 98.22 2 100.22 99.69 0
47 11/ DM 56 52003 MILYAN David 2001 L.Žatec 2 93.74 6 99.74 91.94 8 99.94 99.74 0
48 12/ DM 54 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 2 96.00 58 154.00 94.05 6 100.05 100.05 0
49 9/ DS 34 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 92.68 56 148.68 92.68 8 100.68 100.68 0
50 4/ ZS 79 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 94.51 56 150.51 93.93 8 101.93 101.93 0
51 5/ ZS 99 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 101.51 4 105.51 96.07 6 102.07 102.07 0
52 10/ DS 44 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 98.41 62 160.41 94.24 8 102.24 102.24 0
53 13/ DM 92 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 2 96.40 6 102.40 94.37 12 106.37 102.40 0
54 6/ ZS 68 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 99.43 6 105.43 96.68 6 102.68 102.68 0
55 14/ DM 78 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 95.15 8 103.15 92.93 10 102.93 102.93 0
56 15/ DM 38 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 93.99 10 103.99 109.11 6 115.11 103.99 0
57 28 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 2 121.52 6 127.52 98.42 6 104.42 104.42 0
58 2/ V 43 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 127.69 8 135.69 104.20 2 106.20 106.20 0
59 101 78017 JILMA Martin 1989 L.Tábor 2 111.81 10 121.81 94.85 12 106.85 106.85 0
60 16/ DM 67 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 107.56 0 107.56 108.09 4 112.09 107.56 0
61 17/ DM 82 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 101.74 6 107.74 105.39 10 115.39 107.74 0
62 11/ DS 46 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 3 104.05 4 108.05 101.79 54 155.79 108.05 0
63 7/ ZS 86 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 122.89 10 132.89 104.24 4 108.24 108.24 0
64 8/ ZS 61 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 104.60 6 110.60 102.50 6 108.50 108.50 0
65 103 42029 VOZKA Aleš 1989 Sušice 2 92.58 62 154.58 99.12 10 109.12 109.12 0
66 18/ DM 91 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 99.37 10 109.37 105.52 8 113.52 109.37 0
67 9/ ZS 95 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 101.16 12 113.16 99.81 10 109.81 109.81 0
68 49 14005 DOLISTA Jan 1987 Kralupy 3 103.92 18 121.92 104.11 6 110.11 110.11 0
69 12/ DS 55 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 100.75 60 160.75 107.60 4 111.60 111.60 0
70 10/ ZS 117 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 104.39 8 112.39 108.68 8 116.68 112.39 0
71 11/ ZS 64 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 100.09 62 162.09 98.92 14 112.92 112.92 0
72 19/ DM 98 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 3 121.16 2 123.16 109.63 4 113.63 113.63 0
73 20/ DM 100 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 106.10 8 114.10 105.09 60 165.09 114.10 0
74 21/ DM 71 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 2 105.93 110 215.93 104.41 10 114.41 114.41 0
75 22/ DM 72 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 133.01 12 145.01 108.70 6 114.70 114.70 0
76 1/ ZM 93 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 113.77 4 117.77 109.19 6 115.19 115.19 0
77 12/ ZS 69 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 103.59 104 207.59 111.26 4 115.26 115.26 0
78 13/ ZS 57 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 107.43 8 115.43 104.65 102 206.65 115.43 0
79 10/ VM 58 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 111.67 4 115.67 130.25 4 134.25 115.67 0
80 23/ DM 75 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 109.80 6 115.80 123.24 10 133.24 115.80 0
81 14/ ZS 62 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 110.22 6 116.22 102.62 52 154.62 116.22 0
82 15/ ZS 89 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 110.50 8 118.50 97.00 54 151.00 118.50 0
83 24/ DM 73 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 3 115.83 4 119.83 119.66 10 129.66 119.83 0
84 11/ VM 105 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3 117.93 2 119.93 117.02 4 121.02 119.93 0
85 25/ DM 111 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 3 108.80 12 120.80 122.79 6 128.79 120.80 0
86 3/ V 109 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 3 125.48 6 131.48 116.15 6 122.15 122.15 0
87 16/ ZS 87 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 118.50 14 132.50 114.89 8 122.89 122.89 0
88 26/ DM 77 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 137.02 10 147.02 113.45 10 123.45 123.45 0
89 17/ ZS 74 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 117.31 60 177.31 110.02 14 124.02 124.02 0
90 18/ ZS 119 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3 116.92 8 124.92 124.91 12 136.91 124.92 0
91 19/ ZS 70 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 111.72 52 163.72 123.45 2 125.45 125.45 0
92 2/ ZM 83 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 128.77 16 144.77 119.80 6 125.80 125.80 0
93 11/ U23 66 10100 ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky 3 124.15 10 134.15 120.60 6 126.60 126.60 0
94 27/ DM 112 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 122.40 66 188.40 113.84 14 127.84 127.84 0
95 3/ ZM 94 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 123.71 12 135.71 120.66 8 128.66 128.66 0
96 20/ ZS 90 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 117.46 18 135.46 119.59 10 129.59 129.59 0
97 4/ ZM 124 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 125.16 8 133.16 120.18 10 130.18 130.18 0
98 28/ DM 65 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 3 122.03 10 132.03 102.08 62 164.08 132.03 0
99 12/ U23 97 103031 NOVÁK Jiří 1997 KK Brno 3 124.43 8 132.43 108.49 60 168.49 132.43 0
100 5/ ZM 122 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 3 126.64 6 132.64 127.07 8 135.07 132.64 0
101 29/ DM 104 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 120.75 14 134.75 168.95 54 222.95 134.75 0
102 4/ V 63 9164 PŘÍHODA Tomáš 1970 USK Pha 3 136.16 14 150.16 129.39 8 137.39 137.39 0
103 12/ VM 106 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3 136.17 12 148.17 123.54 14 137.54 137.54 0
104 6/ ZM 123 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 122.97 16 138.97 138.99 8 146.99 138.97 0
105 21/ ZS 84 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 129.96 10 139.96 136.10 58 194.10 139.96 0
106 22/ ZS 80 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 141.63 8 149.63 132.87 8 140.87 140.87 0
107 7/ ZM 76 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 135.57 6 141.57 129.11 60 189.11 141.57 0
108 23/ ZS 85 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 143.60 6 149.60 142.65 102 244.65 149.60 0
109 30/ DM 114 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 140.42 12 152.42 143.61 8 151.61 151.61 0
110 24/ ZS 116 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 139.14 14 153.14 134.84 60 194.84 153.14 0
111 8/ ZM 126 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3 213.79 16 229.79 143.58 12 155.58 155.58 0
112 25/ ZS 118 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 129.13 154 283.13 150.03 8 158.03 158.03 0
113 9/ ZM 120 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 126.69 260 386.69 152.82 12 164.82 164.82 0
114 31/ DM 113 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3 194.29 16 210.29 155.28 10 165.28 165.28 0
115 10/ ZM 125 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 151.46 14 165.46 137.35 56 193.35 165.46 0
116 26/ ZS 88 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 144.54 68 212.54 178.37 16 194.37 194.37 0
117 13/ DS 60 52005 ŘÁHA Oldřich 1998 L.Žatec 2 130.84 64 194.84 127.72 68 195.72 194.84 0
118 32/ DM 81 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 3 120.83 158 278.83 120.52 106 226.52 226.52 0
119 14/ DS 110 46017 FUCHS Jakub 1999 Jablonec 3 130.95 110 240.95 118.80 108 226.80 226.80 0
120 11/ ZM 96 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 1 999 999.00 171.23 60 231.23 231.23 0
121 27/ ZS 115 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 232.05 224 456.05 148.16 112 260.16 260.16 0
122 12/ ZM 121 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3 141.96 306 447.96 178.29 110 288.29 288.29 0
123 13/ VM 29 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov DSQ.00 999 999.00 DSQ.00 999 999.00 999.00 0
124 VM 108 8037 LETKO Radek 1978 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
125 DS 48 9052 WALLISCH Vít 1999 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
126 4 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DS 72 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 96.89 0 96.89 96.06 2 98.06 96.89 0
2 1/ DM 71 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 106.17 0 106.17 97.23 4 101.23 101.23 0
3 2/ DS 73 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 98.80 4 102.80 99.76 8 107.76 102.80 0
4 2/ DM 75 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 104.73 2 106.73 102.68 4 106.68 106.68 60
5 1/ U23 74 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 106.96 2 108.96 114.34 8 122.34 108.96 0
6 3/ DM 78 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 121.17 110 231.17 112.83 4 116.83 116.83 53
7 1/ ZS 77 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 117.88 2 119.88 121.86 4 125.86 119.88 47
8 4/ DM 76 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 124.06 6 130.06 113.71 8 121.71 121.71 42
9 1/ ZM 92 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 125.36 6 131.36 120.57 2 122.57 122.57 38
10 2/ ZS 85 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 126.17 56 182.17 119.20 4 123.20 123.20 34
11 3/ ZS 79 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 127.26 2 129.26 117.06 8 125.06 125.06 31
12 4/ ZS 82 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 137.09 10 147.09 125.25 2 127.25 127.25 28
13 2/ U23 93 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 2+ 137.43 10 147.43 121.96 6 127.96 127.96 25
14 5/ DM 81 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 127.67 6 133.67 125.96 4 129.96 129.96 22
15 5/ ZS 91 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 137.89 10 147.89 140.13 10 150.13 147.89 20
16 6/ ZS 87 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 165.85 12 177.85 145.77 10 155.77 155.77 18
17 6/ DM 83 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 149.93 6 155.93 157.42 204 361.42 155.93 16
18 7/ ZS 89 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 174.27 6 180.27 163.09 6 169.09 169.09 14
19 8/ ZS 84 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 160.49 12 172.49 143.26 156 299.26 172.49 12
20 7/ DM 86 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 141.21 58 199.21 222.56 110 332.56 199.21 10
21 9/ ZS 88 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 155.07 108 263.07 175.24 60 235.24 235.24 9
22 3/ DS 80 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 202.57 106 308.57 178.38 58 236.38 236.38 8
23 10/ ZS 90 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 138.42 462 600.42 223.12 68 291.12 291.12 7

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 89.11 2 91.11 90.46 4 94.46 91.11 0
2 1/ DS 2 119097 119122 NOVOTNÝ Petr VRUBLOVSKÝ Jan 2000 1999 Olomouc Olomouc 1 98.13 0 98.13 99.34 6 105.34 98.13 0
3 2/ DS 3 121033 121007 KAŠPAR Albert MRŮZEK Vojta 1998 1998 KK Opava KK Opava 1 100.25 2 102.25 97.80 2 99.80 99.80 0
4 4 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 100.80 4 104.80 98.48 8 106.48 104.80 0
5 3/ DS 6 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 100.42 6 106.42 106.18 102 208.18 106.42 60
6 1/ U23 7 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 105.45 4 109.45 104.25 6 110.25 109.45 53
7 4/ DS 11 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 102.75 8 110.75 103.05 10 113.05 110.75 47
8 1/ V 5 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 121.00 6 127.00 109.41 2 111.41 111.41 0
9 1/ DM 9 36019 66016 POHANKA Vítek WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 107.33 14 121.33 108.08 6 114.08 114.08 42
10 1/ ZS 13 23054 23042 KREJČÍ Jakub STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2002 SKVS ČB SKVS ČB 2 124.59 12 136.59 119.13 8 127.13 127.13 38
11 2/ DM 12 11018 11027 ŠOREL Martin KOLÁČEK Petr 2001 2001 KK Brand KK Brand 2 133.78 160 293.78 119.91 20 139.91 139.91 34
12 10 42024 66011 BOUZEK Filip WENDL Miloslav 1992 1978 Sušice Horš.Týn 2 123.72 68 191.72 128.38 14 142.38 142.38 31
13 5/ DS 8 125041 125043 PŘIKRYL Matěj PŘIKRYLOVÁ Ema 1999 2003 VSKRájec VSKRájec 2 130.50 12 142.50 137.37 16 153.37 142.50 28
14 2/ ZS 16 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 3 148.11 20 168.11 148.63 114 262.63 168.11 25
15 3/ ZS 15 9134 9126 FRENCL Josef KADLEC Filip 2002 2003 USK Pha USK Pha 3 166.88 74 240.88 160.69 14 174.69 174.69 22
16 3/ DM 14 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 156.70 162 318.70 1 999 999.00 318.70 20

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DS 5 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 86.14 2 88.14 84.34 0 84.34 84.34 0
2 1 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. MT 83.16 2 85.16 82.92 2 84.92 84.92 0
3 2/ DS 2 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 84.89 2 86.89 85.55 0 85.55 85.55 0
4 7 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 89.63 2 91.63 85.75 0 85.75 85.75 0
5 3/ DS 4 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 86.12 4 90.12 84.38 2 86.38 86.38 0
6 4/ DS 3 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 86.89 0 86.89 86.46 0 86.46 86.46 0
7 1/ DM 9 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2+ 90.58 2 92.58 88.39 0 88.39 88.39 75
8 5/ DS 12 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 90.20 60 150.20 87.75 2 89.75 89.75 68
9 43 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2 87.01 4 91.01 86.11 6 92.11 91.01 62
10 6/ DS 6 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 89.48 2 91.48 89.47 2 91.47 91.47 0
11 7/ DS 10 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 88.99 4 92.99 89.67 4 93.67 92.99 57
12 2/ DM 22 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2 97.78 4 101.78 93.28 0 93.28 93.28 53
12 14 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 101.78 0 101.78 91.28 2 93.28 93.28 49
14 1/ U23 8 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 93.54 4 97.54 91.34 2 93.34 93.34 46
15 8/ DS 17 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 96.68 12 108.68 93.03 4 97.03 97.03 43
16 3/ DM 19 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 96.77 8 104.77 96.33 2 98.33 98.33 40
17 4/ DM 29 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 95.08 4 99.08 102.99 2 104.99 99.08 37
18 1/ VM 47 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2 95.18 58 153.18 97.42 2 99.42 99.42 35
19 2/ VM 50 184002 VLADAŘ Marek 1981 Regent 3 95.89 4 99.89 99.39 104 203.39 99.89 33
20 5/ DM 36 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 109.37 12 121.37 100.48 0 100.48 100.48 31
21 21 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2 97.18 4 101.18 99.29 4 103.29 101.18 29
22 3/ VM 26 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 95.63 6 101.63 112.63 202 314.63 101.63 27
23 4/ VM 11 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 106.38 58 164.38 93.94 8 101.94 101.94 25
24 1/ ZS 28 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 96.24 14 110.24 98.33 4 102.33 102.33 23
25 23 12027 VLČEK Ladislav 1985 Dukla B. 3 105.51 4 109.51 98.95 4 102.95 102.95 21
26 5/ VM 44 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2+ 116.56 2 118.56 98.98 4 102.98 102.98 19
27 6/ DM 31 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 97.52 8 105.52 99.14 4 103.14 103.14 17
28 20 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 102.14 8 110.14 101.73 2 103.73 103.73 15
29 1/ V 15 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 99.91 4 103.91 103.14 4 107.14 103.91 14
30 9/ DS 18 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2+ 109.27 10 119.27 99.25 6 105.25 105.25 13
31 2/ V 34 8010 KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov 2 127.39 0 127.39 103.58 2 105.58 105.58 12
32 27 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 100.08 8 108.08 109.25 54 163.25 108.08 11
33 6/ VM 24 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 2 101.36 8 109.36 111.22 8 119.22 109.36 10
34 2/ U23 49 45015 CHOUTKA Jan 1995 KVS HK 3 101.52 8 109.52 93.72 60 153.72 109.52 9
35 2/ ZS 32 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 3 127.46 6 133.46 109.99 2 111.99 111.99 8
36 3/ ZS 35 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3 130.91 62 192.91 110.55 2 112.55 112.55 7
37 7/ VM 45 45007 INDRUCH Jaromír 1976 KVS HK 2 112.46 6 118.46 109.40 4 113.40 113.40 6
38 10/ DS 48 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 149.24 18 167.24 110.24 4 114.24 114.24 5
39 7/ DM 37 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 119.31 2 121.31 111.20 4 115.20 115.20 4
40 4/ ZS 54 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 117.57 4 121.57 115.80 0 115.80 115.80 3
41 5/ ZS 58 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3 110.05 8 118.05 108.81 50 158.81 118.05 2
42 6/ ZS 39 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 151.18 66 217.18 115.00 4 119.00 119.00 1
43 7/ ZS 61 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 113.61 6 119.61 111.23 8 119.23 119.23 0
44 8/ ZS 57 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 138.14 14 152.14 115.54 4 119.54 119.54 0
45 8/ DM 53 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 110.71 10 120.71 111.12 10 121.12 120.71 0
46 3/ V 33 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 120.00 4 124.00 136.68 8 144.68 124.00 0
47 9/ ZS 40 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 126.78 60 186.78 116.64 8 124.64 124.64 0
48 11/ DS 30 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 117.58 54 171.58 124.78 0 124.78 124.78 0
49 8/ VM 46 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 101.20 56 157.20 125.99 4 129.99 129.99 0
50 9/ DM 51 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 162.79 222 384.79 144.27 6 150.27 150.27 0
51 10/ ZS 55 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 153.29 158 311.29 147.79 4 151.79 151.79 0
52 11/ ZS 56 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 3 152.43 4 156.43 130.99 106 236.99 156.43 0
53 1/ ZM 59 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 152.74 6 158.74 1 999 999.00 158.74 0
54 2/ ZM 60 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 125.75 154 279.75 122.64 52 174.64 174.64 0
55 10/ DM 42 8041 KAŠPAR Čeněk 2000 SKŽižkov 3 127.62 64 191.62 132.67 58 190.67 190.67 0
56 12/ ZS 41 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 139.48 64 203.48 194.35 156 350.35 203.48 0
57 11/ DM 52 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 3 166.92 158 324.92 134.76 108 242.76 242.76 0
58 38 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 114.44 216 330.44 96.98 308 404.98 330.44 0
59 25 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
60 DS 16 23035 CEPEK Matěj 1998 SKVS ČB 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
61 VM 13 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DS 45 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 92.25 4 96.25 90.60 0 90.60 90.60 0
2 2/ DS 43 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 89.09 2 91.09 89.92 2 91.92 91.09 0
3 1/ DM 48 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 2+ 91.33 0 91.33 91.56 4 95.56 91.33 75
4 3/ DS 44 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 91.80 0 91.80 91.20 2 93.20 91.80 0
5 2/ DM 49 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 97.67 0 97.67 90.21 2 92.21 92.21 68
6 1/ U23 47 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 93.42 0 93.42 93.79 10 103.79 93.42 0
7 1/ ZS 57 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 97.48 0 97.48 93.86 0 93.86 93.86 62
8 4/ DS 42 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 1 92.70 4 96.70 93.93 0 93.93 93.93 0
9 2/ ZS 51 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 94.87 4 98.87 94.61 0 94.61 94.61 57
10 2/ U23 46 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 96.61 2 98.61 93.39 2 95.39 95.39 0
11 3/ DM 52 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 96.26 0 96.26 96.45 2 98.45 96.26 53
12 4/ DM 41 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 95.06 2 97.06 92.41 4 96.41 96.41 0
13 5/ DM 50 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 96.54 2 98.54 96.68 0 96.68 96.68 49
14 85 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 2 96.86 2 98.86 97.45 4 101.45 98.86 46
15 5/ DS 56 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 113.38 0 113.38 99.26 0 99.26 99.26 43
16 3/ ZS 66 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 99.50 2 101.50 98.75 2 100.75 100.75 40
17 4/ ZS 58 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 101.57 2 103.57 104.47 0 104.47 103.57 37
18 5/ ZS 61 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 107.21 0 107.21 102.24 2 104.24 104.24 35
19 55 23117 ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 SKVS ČB 2+ 107.91 2 109.91 106.33 0 106.33 106.33 33
20 1/ VM 54 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 123.76 4 127.76 106.78 0 106.78 106.78 31
21 6/ DS 78 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 109.74 4 113.74 106.15 2 108.15 108.15 29
22 7/ DS 62 119078 POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc 2+ 113.21 2 115.21 104.44 4 108.44 108.44 27
23 53 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 115.00 0 115.00 108.53 0 108.53 108.53 25
24 6/ DM 63 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2 103.23 6 109.23 138.98 56 194.98 109.23 23
25 1/ V 60 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2+ 105.33 4 109.33 111.11 52 163.11 109.33 21
26 1/ ZM 96 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 120.35 2 122.35 109.78 0 109.78 109.78 19
27 7/ DM 77 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2 106.05 4 110.05 106.70 56 162.70 110.05 17
28 6/ ZS 71 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 105.78 56 161.78 108.42 2 110.42 110.42 15
29 8/ DM 76 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 111.21 0 111.21 116.10 4 120.10 111.21 14
30 7/ ZS 75 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 110.18 4 114.18 111.02 2 113.02 113.02 13
31 59 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2+ 112.82 2 114.82 107.83 12 119.83 114.82 12
32 74 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 116.06 4 120.06 109.08 152 261.08 120.06 11
33 8/ ZS 95 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 118.99 8 126.99 116.22 4 120.22 120.22 10
34 9/ DM 67 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 119.57 2 121.57 121.36 4 125.36 121.57 9
35 9/ ZS 82 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 120.15 4 124.15 125.28 6 131.28 124.15 8
36 10/ ZS 80 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 149.21 14 163.21 119.70 6 125.70 125.70 7
37 11/ ZS 69 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 121.16 6 127.16 134.93 10 144.93 127.16 6
38 10/ DM 65 9071 DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha 2 123.19 4 127.19 108.32 56 164.32 127.19 5
39 12/ ZS 92 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 120.48 54 174.48 128.59 0 128.59 128.59 4
40 13/ ZS 72 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 131.57 0 131.57 138.84 0 138.84 131.57 3
41 3/ U23 87 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 3 130.68 2 132.68 130.71 6 136.71 132.68 2
42 11/ DM 70 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 127.16 6 133.16 129.61 6 135.61 133.16 1
43 12/ DM 68 119081 KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc 3 130.09 6 136.09 146.38 6 152.38 136.09 0
44 13/ DM 81 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 175.45 10 185.45 131.18 6 137.18 137.18 0
45 14/ ZS 86 14072 ŽATECKÁ Nikola 2002 Kralupy 2 135.57 2 137.57 117.63 64 181.63 137.57 0
46 14/ DM 73 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 136.01 6 142.01 137.69 10 147.69 142.01 0
47 79 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 137.29 6 143.29 100.68 258 358.68 143.29 0
48 15/ ZS 84 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 134.64 10 144.64 1 999 999.00 144.64 0
49 16/ ZS 93 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 136.69 10 146.69 133.72 12 145.72 145.72 0
50 15/ DM 83 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 135.44 16 151.44 1 999 999.00 151.44 0
51 17/ ZS 94 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 153.21 2 155.21 150.04 8 158.04 155.21 0
52 2/ ZM 99 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 163.96 14 177.96 151.86 4 155.86 155.86 0
53 8/ DS 88 121039 ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava 3 152.99 152 304.99 160.19 0 160.19 160.19 0
54 16/ DM 90 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 3 132.84 164 296.84 131.69 54 185.69 185.69 0
55 3/ ZM 97 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 146.57 108 254.57 140.49 66 206.49 206.49 0
56 18/ ZS 91 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 187.56 314 501.56 175.99 58 233.99 233.99 0
57 9/ DS 98 17001 KUHNOVÁ Anežka 1998 Rakovník 3 172.40 64 236.40 180.21 62 242.21 236.40 0
58 17/ DM 89 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3 1 999 999.00 143.50 112 255.50 255.50 0
59 64 53006 LÁSKO Eva 1984 Dv.Král. DSQ.00 999 999.00 DSQ.00 999 999.00 999.00 0