Výsledková listina

ZávodSlalom na Paraplíčku
Číslo16049
Datum15.05.16
Ředitel závoduMichal Veřtát
Vrchní rozhodčíZdena Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorKlub kanoistiky Železný Brod

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZM 81 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 111.10 2 113.10 116.40 6 122.40 113.10 0
2 2/ PZM 90 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 110.10 4 114.10 116.80 0 116.80 114.10 0
3 3/ PZM 87 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 129.00 6 135.00 124.00 2 126.00 126.00 0
4 4/ PZM 82 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 126.10 4 130.10 124.60 2 126.60 126.60 0
5 1/ PZZ 93 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 130.40 2 132.40 126.60 2 128.60 128.60 0
6 5/ PZM 88 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 136.90 12 148.90 133.30 0 133.30 133.30 0
7 2/ PZZ 86 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 139.80 4 143.80 141.80 0 141.80 141.80 0
8 6/ PZM 89 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 139.30 4 143.30 149.10 8 157.10 143.30 0
9 7/ PZM 94 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 150.50 4 154.50 148.70 6 154.70 154.50 0
10 3/ PZZ 85 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 149.00 8 157.00 166.80 4 170.80 157.00 0
11 8/ PZM 83 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 158.60 2 160.60 158.20 2 160.20 160.20 0
12 9/ PZM 91 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 149.80 52 201.80 155.10 50 205.10 201.80 0
13 PZM 92 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
14 PZM 84 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 46 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 93.10 2 95.10 89.10 0 89.10 89.10 40
2 2/ V 42 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2+ 92.30 2 94.30 91.50 0 91.50 91.50 36
3 1/ VM 47 45007 INDRUCH Jaromír 1976 KVS HK 2 93.50 0 93.50 91.70 0 91.70 91.70 32
4 3/ V 63 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 93.90 0 93.90 93.70 0 93.70 93.70 28
5 1/ ZS 55 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 3 98.20 0 98.20 94.90 0 94.90 94.90 24
6 2/ ZS 58 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3 99.80 0 99.80 99.40 0 99.40 99.40 20
7 1/ DM 54 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 99.30 4 103.30 97.50 2 99.50 99.50 16
8 4/ V 66 59022 LACINA Richard 1967 Semily 99.10 2 101.10 101.30 4 105.30 101.10 15
9 1/ VS 43 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 102.10 0 102.10 102.00 0 102.00 102.00 14
10 2/ VS 65 46023 TUNKA Zdeněk 1957 Jablonec 107.50 2 109.50 104.60 0 104.60 104.60 13
11 3/ VS 49 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 107.90 0 107.90 116.90 0 116.90 107.90 12
12 4/ VS 44 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 107.60 2 109.60 106.30 2 108.30 108.30 11
13 1/ ZM 60 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 112.80 2 114.80 110.80 0 110.80 110.80 10
14 1/ U23 56 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 3 111.40 2 113.40 111.20 0 111.20 111.20 9
15 2/ ZM 71 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 111.50 2 113.50 109.30 4 113.30 113.30 8
16 5/ V 50 59002 BURIÁNEK Karel 1965 Semily 3 120.50 2 122.50 111.80 2 113.80 113.80 7
17 3/ ZM 61 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 114.00 0 114.00 118.30 2 120.30 114.00 6
18 4/ ZM 69 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 117.40 4 121.40 113.60 2 115.60 115.60 5
19 2/ DM 64 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 120.20 2 122.20 113.40 8 121.40 121.40 4
20 5/ VS 52 43068 ŠRÁMEK Jaroslav 1957 Č.Lípa 3 123.80 2 125.80 121.10 2 123.10 123.10 3
21 2/ VM 51 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3 129.00 8 137.00 123.50 0 123.50 123.50 2
22 3/ ZS 57 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 129.30 0 129.30 172.20 8 180.20 129.30 1
23 6/ VS 53 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 128.90 2 130.90 129.10 4 133.10 130.90 0
24 1/ PZ 72 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 133.10 6 139.10 142.50 10 152.50 139.10 0
25 4/ ZS 67 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 157.20 6 163.20 146.60 0 146.60 146.60 0
26 2/ PZ 73 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 138.90 8 146.90 167.10 4 171.10 146.90 0
27 ZS 68 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
28 62 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
29 ZS 59 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
30 DM 48 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
31 U23 45 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
27 5/ ZM 70 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 4 999 999.00 5.00 0 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 1 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 87.80 0 87.80 88.70 4 92.70 87.80 36
2 2/ DM 3 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2 92.40 2 94.40 92.60 0 92.60 92.60 32
3 2 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 96.20 0 96.20 95.60 2 97.60 96.20 28
4 1/ ZS 14 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 105.40 0 105.40 102.50 0 102.50 102.50 24
5 2/ ZS 19 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 102.30 2 104.30 100.70 2 102.70 102.70 20
6 3/ ZS 4 14072 ŽATECKÁ Nikola 2002 Kralupy 2 108.40 0 108.40 104.40 0 104.40 104.40 19
7 3/ DM 9 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 3 105.50 0 105.50 106.00 0 106.00 105.50 18
8 4/ ZS 18 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 105.80 0 105.80 106.00 0 106.00 105.80 17
9 5/ ZS 16 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 105.80 6 111.80 106.60 0 106.60 106.60 16
10 6/ ZS 11 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 108.10 0 108.10 106.80 0 106.80 106.80 15
11 7/ ZS 17 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 108.00 2 110.00 106.20 2 108.20 108.20 14
12 4/ DM 7 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 111.80 2 113.80 108.00 2 110.00 110.00 13
13 8/ ZS 20 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 110.60 0 110.60 109.70 4 113.70 110.60 12
14 1/ ZM 21 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 3 108.80 2 110.80 121.80 2 123.80 110.80 11
15 1/ VM 22 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 111.10 0 111.10 112.50 0 112.50 111.10 10
16 5/ DM 8 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3 112.20 4 116.20 110.20 4 114.20 114.20 9
16 9/ ZS 24 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 131.90 0 131.90 112.20 2 114.20 114.20 8
18 10/ ZS 12 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 116.40 2 118.40 118.40 8 126.40 118.40 7
18 2/ ZM 28 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 118.40 0 118.40 124.40 6 130.40 118.40 6
20 11/ ZS 13 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 117.70 2 119.70 114.90 4 118.90 118.90 5
21 1/ U23 30 59011 BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily 119.30 0 119.30 117.60 2 119.60 119.30 4
22 12/ ZS 6 9137 BUSINSKÁ Ema 2002 USK Pha 3 121.80 8 129.80 118.90 2 120.90 120.90 3
23 1/ V 5 59045 ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily 3 125.20 2 127.20 121.10 4 125.10 125.10 2
23 1/ VS 23 46018 SAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec 129.10 0 129.10 125.10 0 125.10 125.10 1
25 6/ DM 10 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 124.80 2 126.80 123.20 8 131.20 126.80 0
26 3/ ZM 29 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 127.10 0 127.10 125.50 2 127.50 127.10 0
27 13/ ZS 26 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 128.60 14 142.60 168.20 2 170.20 142.60 0
28 7/ DM 25 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 260.40 58 318.40 244.00 166 410.00 318.40 0
29 ZM 27 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
30 ZS 15 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 91 9047 9059 GOTVALD Robert PAVELKOVÁ Irena 1990 1974 USK Pha USK Pha 1 107.00 2 109.00 104.10 0 104.10 104.10 21
2 1/ DM 94 11018 11027 ŠOREL Martin KOLÁČEK Petr 2001 2001 KK Brand KK Brand 2 109.40 8 117.40 104.10 2 106.10 106.10 13
3 1/ VS 93 53011 60002 NEDVÍDEK František HÁK Jiří 1944 1952 Dv.Král. Trutnov 2 127.20 6 133.20 123.20 2 125.20 125.20 9
4 92 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 124.50 2 126.50 122.20 4 126.20 126.20 5
5 2/ DM 97 9105 9103 DUŠKOVÁ Michala KRÁLOVÁ Adéla 2000 2001 USK Pha USK Pha 136.10 10 146.10 129.20 4 133.20 133.20 1
6 1/ ZS 95 14015 14019 HRDLIČKOVÁ Sára MACHUTOVÁ Iva 2003 2003 Kralupy Kralupy 148.60 8 156.60 152.20 52 204.20 156.60 0
7 2/ ZS 96 23069 23071 ČIHOVSKÝ Šimon PRÜHER Vojtěch 2003 2006 SKVS ČB SKVS ČB 174.10 10 184.10 4 999 999.00 184.10 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 70003 LHOTA Zbyšek 1984 Žel.Brod 2 76.20 2 78.20 71.20 0 71.20 71.20 75
2 1/ VM 73 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 2+ 79.60 2 81.60 79.80 0 79.80 79.80 71
3 2/ VM 5 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 83.80 2 85.80 81.30 0 81.30 81.30 67
4 1/ DM 4 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 83.20 0 83.20 93.80 6 99.80 83.20 63
5 8 9047 GOTVALD Robert 1990 USK Pha 3 87.40 0 87.40 86.00 0 86.00 86.00 59
6 1/ ZS 7 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 89.50 0 89.50 92.20 0 92.20 89.50 55
7 3/ VM 3 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 92.00 0 92.00 91.20 0 91.20 91.20 51
8 1/ ZM 36 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 95.00 2 97.00 92.90 0 92.90 92.90 47
9 2/ DM 27 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 3 92.60 2 94.60 89.80 4 93.80 93.80 43
10 3/ DM 6 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 2 90.80 6 96.80 90.30 4 94.30 94.30 42
11 2/ ZS 37 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 93.30 4 97.30 97.00 0 97.00 97.00 41
12 1/ V 2 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 80.40 52 132.40 93.50 4 97.50 97.50 40
13 4/ VM 12 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3 98.60 0 98.60 97.80 2 99.80 98.60 39
14 2/ V 20 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 104.30 2 106.30 100.00 0 100.00 100.00 38
15 5/ VM 19 8008 HORÁK David 1976 SKŽižkov 3 98.30 2 100.30 102.20 0 102.20 100.30 37
16 2/ ZM 40 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 98.70 2 100.70 102.10 2 104.10 100.70 36
17 3/ ZS 34 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3 98.90 2 100.90 100.80 0 100.80 100.80 35
18 4/ DM 45 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 100.00 2 102.00 98.50 4 102.50 102.00 34
19 3/ V 9 10104 SAHULA Martin 1968 Benátky 3 110.10 2 112.10 102.60 0 102.60 102.60 33
20 3/ ZM 31 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 101.80 2 103.80 100.10 4 104.10 103.80 32
21 4/ V 22 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3 103.20 2 105.20 101.00 4 105.00 105.00 31
22 1/ VS 21 46026 WINTER Eduard 1956 Jablonec 3 105.40 0 105.40 102.80 6 108.80 105.40 30
23 4/ ZS 30 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 109.90 6 115.90 105.00 2 107.00 107.00 29
24 4/ ZM 52 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 104.70 4 108.70 107.40 0 107.40 107.40 28
25 5/ ZS 16 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 109.00 2 111.00 104.40 4 108.40 108.40 27
26 2/ VS 18 46010 KULHÁNEK Josef 1951 Jablonec 3 111.20 2 113.20 110.20 0 110.20 110.20 26
26 6/ ZS 26 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 114.00 2 116.00 110.20 0 110.20 110.20 25
28 3/ VS 11 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3 111.30 0 111.30 117.30 0 117.30 111.30 24
29 7/ ZS 39 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3 111.40 0 111.40 131.60 2 133.60 111.40 23
30 6/ VM 13 46002 BREBTA Vladimír 1972 Jablonec 3 112.70 0 112.70 111.10 2 113.10 112.70 22
30 5/ V 74 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3 109.10 6 115.10 112.70 0 112.70 112.70 21
32 5/ ZM 65 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 111.20 2 113.20 108.30 50 158.30 113.20 20
33 8/ ZS 42 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 109.00 6 115.00 121.50 6 127.50 115.00 19
34 6/ ZM 32 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 124.90 0 124.90 107.60 8 115.60 115.60 18
35 7/ VM 15 46034 WINTER Tomáš 1979 Jablonec 3 114.00 2 116.00 118.10 0 118.10 116.00 17
36 4/ VS 29 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 119.20 2 121.20 112.10 4 116.10 116.10 16
37 9/ ZS 25 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 113.70 4 117.70 113.00 4 117.00 117.00 15
38 7/ ZM 57 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 114.00 4 118.00 144.10 56 200.10 118.00 14
39 5/ DM 47 9145 JAHODA Martin 2001 USK Pha 117.20 2 119.20 115.60 6 121.60 119.20 13
40 8/ ZM 53 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 131.80 2 133.80 117.50 2 119.50 119.50 12
41 9/ ZM 67 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 121.40 0 121.40 118.30 2 120.30 120.30 11
42 5/ VS 24 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 130.30 2 132.30 122.00 0 122.00 122.00 10
43 10/ ZS 56 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 122.80 8 130.80 118.10 4 122.10 122.10 9
44 6/ VS 23 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 119.30 6 125.30 122.30 0 122.30 122.30 8
45 10/ ZM 63 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 118.00 58 176.00 116.40 6 122.40 122.40 7
46 11/ ZM 60 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 135.80 4 139.80 123.80 0 123.80 123.80 6
47 11/ ZS 38 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 124.00 0 124.00 126.70 2 128.70 124.00 5
48 12/ ZM 58 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 121.00 6 127.00 4 999 999.00 127.00 4
49 6/ DM 44 9003 BAUDISCH Adam 2001 USK Pha 1 999 999.00 123.20 4 127.20 127.20 3
50 13/ ZM 50 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 134.00 4 138.00 127.80 0 127.80 127.80 2
51 14/ ZM 62 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 128.00 2 130.00 126.90 2 128.90 128.90 1
51 15/ ZM 51 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 126.40 4 130.40 124.90 4 128.90 128.90 0
53 12/ ZS 54 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 128.10 2 130.10 131.30 10 141.30 130.10 0
54 16/ ZM 49 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 127.20 4 131.20 128.60 56 184.60 131.20 0
55 17/ ZM 61 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 135.80 6 141.80 131.50 4 135.50 135.50 0
56 18/ ZM 66 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 134.50 2 136.50 176.10 4 180.10 136.50 0
57 7/ DM 48 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 132.10 6 138.10 137.60 108 245.60 138.10 0
58 13/ ZS 75 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 134.50 8 142.50 144.90 4 148.90 142.50 0
59 8/ DM 43 62003 HLOBIL Josef 2001 Turnov 149.90 58 207.90 139.70 4 143.70 143.70 0
60 19/ ZM 68 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 148.10 0 148.10 143.60 2 145.60 145.60 0
61 20/ ZM 70 70024 RAAB Vojtěch 2004 Žel.Brod 180.20 60 240.20 150.70 6 156.70 156.70 0
62 21/ ZM 69 61043 TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech. 150.70 8 158.70 158.40 62 220.40 158.70 0
63 14/ ZS 46 62014 MÜLLER Ondřej 2002 Turnov 142.90 104 246.90 148.50 14 162.50 162.50 0
64 22/ ZM 55 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 145.20 68 213.20 143.50 66 209.50 209.50 0
65 23/ ZM 59 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 134.90 116 250.90 149.20 64 213.20 213.20 0
66 V 72 9164 PŘÍHODA Tomáš 1970 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
67 71 70074 BRYCHCÍ Petr 1990 Žel.Brod 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
68 ZM 64 14062 MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
69 DM 41 62008 LAPUNÍK Milan 2001 Turnov 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
70 35 70088 LHOTA Štěpán 1990 Žel.Brod 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
71 ZS 33 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
72 28 70085 LHOTA Radim 1982 Žel.Brod 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
73 VM 17 8037 LETKO Radek 1978 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
74 VM 14 91002 KNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
75 DM 10 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 81 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 100.30 0 100.30 101.20 2 103.20 100.30 9
2 82 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 117.00 6 123.00 116.60 0 116.60 116.60 5
3 1/ ZS 84 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 142.40 4 146.40 137.80 0 137.80 137.80 1
4 2/ ZS 83 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 164.70 6 170.70 167.70 4 171.70 170.70 0