Výsledková listina

ZávodSlalom na Paraplíčku
Číslo16048
Datum14.05.16
Ředitel závoduMichal Veřtát
Vrchní rozhodčíZdena Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorKlub kanoistiky Železný Brod

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZM 81 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 124.00 4 128.00 124.10 2 126.10 126.10 0
2 2/ PZM 90 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 133.90 4 137.90 136.40 2 138.40 137.90 0
3 3/ PZM 82 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 146.40 2 148.40 140.90 0 140.90 140.90 0
4 4/ PZM 88 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 189.20 4 193.20 145.70 2 147.70 147.70 0
5 5/ PZM 87 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 150.20 2 152.20 149.80 2 151.80 151.80 0
6 1/ PZZ 93 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 145.10 12 157.10 152.80 2 154.80 154.80 0
7 2/ PZZ 86 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 168.00 54 222.00 164.70 2 166.70 166.70 0
8 6/ PZM 92 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 165.20 2 167.20 169.20 6 175.20 167.20 0
9 7/ PZM 94 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 179.70 4 183.70 169.40 4 173.40 173.40 0
10 3/ PZZ 85 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 180.30 6 186.30 176.60 4 180.60 180.60 0
11 8/ PZM 83 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 208.80 6 214.80 176.70 4 180.70 180.70 0
12 9/ PZM 91 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 200.20 108 308.20 186.30 6 192.30 192.30 0
13 10/ PZM 89 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 140.80 110 250.80 149.50 50 199.50 199.50 0
14 PZM 84 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 46 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 105.40 2 107.40 100.20 0 100.20 100.20 42
2 62 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha 99.30 2 101.30 4 999 999.00 101.30 38
3 2/ V 42 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2+ 104.90 0 104.90 102.10 4 106.10 104.90 34
4 1/ VM 47 45007 INDRUCH Jaromír 1976 KVS HK 2 106.90 0 106.90 106.30 0 106.30 106.30 30
5 3/ V 63 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 106.90 4 110.90 107.40 0 107.40 107.40 26
6 1/ ZS 55 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 3 119.10 2 121.10 109.20 0 109.20 109.20 22
7 4/ V 66 59022 LACINA Richard 1967 Semily 110.80 0 110.80 109.30 0 109.30 109.30 18
8 1/ DM 54 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 112.90 0 112.90 109.60 2 111.60 111.60 17
9 2/ ZS 58 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3 113.90 0 113.90 114.50 0 114.50 113.90 16
10 1/ ZM 71 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 112.50 2 114.50 124.20 0 124.20 114.50 15
11 1/ VS 43 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 118.30 0 118.30 114.80 0 114.80 114.80 14
12 2/ VS 49 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 123.30 4 127.30 116.50 0 116.50 116.50 13
13 3/ VS 44 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 119.20 2 121.20 117.70 2 119.70 119.70 12
14 4/ VS 65 46023 TUNKA Zdeněk 1957 Jablonec 123.40 2 125.40 120.20 0 120.20 120.20 11
15 2/ ZM 60 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 124.80 4 128.80 123.00 0 123.00 123.00 10
16 5/ V 50 59002 BURIÁNEK Karel 1965 Semily 3 132.60 4 136.60 124.90 0 124.90 124.90 9
17 1/ U23 56 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 3 126.70 2 128.70 123.70 2 125.70 125.70 8
18 3/ ZM 69 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 133.70 2 135.70 124.60 2 126.60 126.60 7
19 3/ ZS 59 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 127.70 8 135.70 126.00 2 128.00 128.00 6
20 4/ ZM 61 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 137.20 2 139.20 133.30 0 133.30 133.30 5
21 2/ DM 64 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 139.50 14 153.50 132.50 2 134.50 134.50 4
22 2/ VM 51 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3 140.70 0 140.70 134.60 0 134.60 134.60 3
23 5/ VS 52 43068 ŠRÁMEK Jaroslav 1957 Č.Lípa 3 137.00 0 137.00 135.10 0 135.10 135.10 2
24 6/ VS 53 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 136.30 0 136.30 144.00 2 146.00 136.30 1
25 1/ PZ 73 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 156.70 0 156.70 146.80 2 148.80 148.80 0
26 4/ ZS 67 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 157.10 2 159.10 150.50 0 150.50 150.50 0
27 5/ ZS 57 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 150.00 8 158.00 143.90 8 151.90 151.90 0
28 5/ ZM 70 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 152.70 2 154.70 151.10 2 153.10 153.10 0
29 2/ PZ 72 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 153.60 6 159.60 148.80 8 156.80 156.80 0
30 6/ ZS 68 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 175.70 8 183.70 169.50 0 169.50 169.50 0
31 DM 48 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
32 U23 45 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 1 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 99.30 2 101.30 100.50 0 100.50 100.50 36
2 2/ DM 3 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2 105.40 0 105.40 104.80 0 104.80 104.80 32
3 2 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 111.10 0 111.10 112.20 0 112.20 111.10 28
4 1/ ZS 19 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 117.60 0 117.60 114.80 0 114.80 114.80 24
5 2/ ZS 16 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 124.10 2 126.10 115.90 0 115.90 115.90 20
6 3/ ZS 4 14072 ŽATECKÁ Nikola 2002 Kralupy 2 125.70 2 127.70 118.30 0 118.30 118.30 19
6 4/ ZS 18 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 122.50 8 130.50 118.30 0 118.30 118.30 18
8 3/ DM 9 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 3 121.50 4 125.50 121.10 0 121.10 121.10 17
9 5/ ZS 17 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 128.70 0 128.70 122.80 0 122.80 122.80 16
10 1/ VM 22 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 130.50 2 132.50 123.00 0 123.00 123.00 15
11 4/ DM 7 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 126.60 4 130.60 124.90 0 124.90 124.90 14
12 1/ ZM 21 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 3 126.20 4 130.20 125.10 0 125.10 125.10 13
13 6/ ZS 11 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 125.60 0 125.60 127.10 2 129.10 125.60 12
14 7/ ZS 20 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 128.10 0 128.10 129.20 6 135.20 128.10 11
15 8/ ZS 13 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 133.30 12 145.30 126.70 4 130.70 130.70 10
16 9/ ZS 24 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 132.70 4 136.70 129.10 2 131.10 131.10 9
17 5/ DM 8 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3 129.40 6 135.40 129.80 2 131.80 131.80 8
18 10/ ZS 6 9137 BUSINSKÁ Ema 2002 USK Pha 3 137.50 4 141.50 131.90 0 131.90 131.90 7
19 1/ U23 30 59011 BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily 135.40 2 137.40 133.50 0 133.50 133.50 6
20 11/ ZS 12 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 136.00 2 138.00 133.80 4 137.80 137.80 5
21 12/ ZS 15 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 3 136.00 2 138.00 137.50 2 139.50 138.00 4
22 2/ ZM 27 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 139.80 8 147.80 134.20 4 138.20 138.20 3
23 1/ VS 23 46018 SAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec 137.30 2 139.30 142.30 0 142.30 139.30 2
23 3/ ZM 28 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 137.30 8 145.30 133.30 6 139.30 139.30 1
25 1/ V 5 59045 ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily 3 137.60 4 141.60 142.70 4 146.70 141.60 0
26 6/ DM 10 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 140.90 4 144.90 137.30 6 143.30 143.30 0
27 4/ ZM 29 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 138.10 6 144.10 143.30 2 145.30 144.10 0
28 13/ ZS 26 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 150.90 4 154.90 146.60 2 148.60 148.60 0
29 7/ DM 25 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 268.20 354 622.20 265.80 110 375.80 375.80 0
30 ZS 14 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 94 11018 11027 ŠOREL Martin KOLÁČEK Petr 2001 2001 KK Brand KK Brand 2 128.00 58 186.00 129.70 2 131.70 131.70 21
2 92 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 139.10 2 141.10 135.20 2 137.20 137.20 13
3 1/ VS 93 53011 60002 NEDVÍDEK František HÁK Jiří 1944 1952 Dv.Král. Trutnov 2 137.90 2 139.90 135.60 2 137.60 137.60 9
4 91 9047 43034 GOTVALD Robert SON Yunmi 1990 1985 USK Pha Č.Lípa 1 166.30 8 174.30 150.10 4 154.10 154.10 5
5 2/ DM 97 9105 9103 DUŠKOVÁ Michala KRÁLOVÁ Adéla 2000 2001 USK Pha USK Pha 4 999 999.00 153.90 4 157.90 157.90 1
6 1/ ZS 96 23069 23071 ČIHOVSKÝ Šimon PRÜHER Vojtěch 2003 2006 SKVS ČB SKVS ČB 177.00 58 235.00 194.20 6 200.20 200.20 0
7 2/ ZS 95 14015 14019 HRDLIČKOVÁ Sára MACHUTOVÁ Iva 2003 2003 Kralupy Kralupy 221.40 10 231.40 212.50 12 224.50 224.50 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha 1 82.60 0 82.60 84.00 0 84.00 82.60 79
2 1/ VM 5 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 97.80 0 97.80 95.50 0 95.50 95.50 71
3 8 9047 GOTVALD Robert 1990 USK Pha 3 101.70 0 101.70 98.00 0 98.00 98.00 67
4 1/ DM 6 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 2 99.20 0 99.20 99.70 4 103.70 99.20 63
5 2/ DM 4 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 98.00 2 100.00 97.50 4 101.50 100.00 59
6 2/ VM 3 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 107.20 0 107.20 105.00 0 105.00 105.00 55
7 1/ ZS 7 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 106.20 2 108.20 105.40 0 105.40 105.40 51
8 3/ DM 27 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 3 105.40 2 107.40 108.90 4 112.90 107.40 47
9 1/ V 2 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 112.00 2 114.00 105.60 2 107.60 107.60 46
10 2/ ZS 28 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 107.80 2 109.80 108.80 0 108.80 108.80 45
11 1/ ZM 36 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 109.00 2 111.00 108.90 0 108.90 108.90 44
12 2/ V 72 9164 PŘÍHODA Tomáš 1970 USK Pha 3 112.40 0 112.40 111.90 0 111.90 111.90 43
13 2/ ZM 31 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 113.20 4 117.20 112.20 0 112.20 112.20 42
13 3/ V 20 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 117.90 2 119.90 112.20 0 112.20 112.20 41
15 3/ ZS 37 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 112.20 2 114.20 112.60 0 112.60 112.60 40
16 3/ ZM 40 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 114.40 0 114.40 116.80 2 118.80 114.40 39
17 3/ VM 19 8008 HORÁK David 1976 SKŽižkov 3 112.70 4 116.70 116.00 0 116.00 116.00 38
18 4/ ZS 34 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3 116.90 0 116.90 112.60 4 116.60 116.60 37
19 4/ ZM 32 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 117.20 0 117.20 119.20 0 119.20 117.20 36
20 5/ ZM 35 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 115.70 2 117.70 116.10 2 118.10 117.70 35
21 4/ V 22 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3 123.60 0 123.60 119.40 0 119.40 119.40 34
22 4/ DM 45 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 116.00 8 124.00 115.60 4 119.60 119.60 33
23 1/ VS 21 46026 WINTER Eduard 1956 Jablonec 3 121.00 0 121.00 120.70 2 122.70 121.00 32
24 6/ ZM 52 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 121.30 4 125.30 119.80 2 121.80 121.80 31
25 2/ VS 18 46010 KULHÁNEK Josef 1951 Jablonec 3 125.10 2 127.10 121.90 0 121.90 121.90 30
26 5/ ZS 16 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 124.90 6 130.90 118.60 4 122.60 122.60 29
27 5/ V 9 10104 SAHULA Martin 1968 Benátky 3 124.70 0 124.70 123.20 0 123.20 123.20 28
28 6/ ZS 14 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3 122.20 2 124.20 119.60 4 123.60 123.60 27
28 7/ ZM 65 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 126.40 0 126.40 123.60 0 123.60 123.60 26
30 4/ VM 15 46034 WINTER Tomáš 1979 Jablonec 3 127.60 0 127.60 124.00 0 124.00 124.00 25
31 3/ VS 11 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3 135.80 0 135.80 125.70 0 125.70 125.70 24
32 7/ ZS 26 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 131.80 0 131.80 125.90 0 125.90 125.90 23
33 5/ VM 13 46002 BREBTA Vladimír 1972 Jablonec 3 127.90 2 129.90 125.90 2 127.90 127.90 22
34 8/ ZS 30 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 124.00 4 128.00 121.00 52 173.00 128.00 21
35 8/ ZM 57 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 131.40 0 131.40 136.90 0 136.90 131.40 20
36 4/ VS 29 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 129.50 2 131.50 130.90 2 132.90 131.50 19
37 6/ V 74 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3 126.40 6 132.40 131.50 8 139.50 132.40 18
38 9/ ZM 67 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 132.80 0 132.80 131.30 4 135.30 132.80 17
39 9/ ZS 39 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3 138.80 4 142.80 128.90 4 132.90 132.90 16
39 10/ ZS 33 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 3 142.80 6 148.80 130.90 2 132.90 132.90 15
41 11/ ZS 25 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 138.80 0 138.80 133.10 0 133.10 133.10 14
42 12/ ZS 56 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 133.20 2 135.20 134.60 4 138.60 135.20 13
43 5/ DM 47 9145 JAHODA Martin 2001 USK Pha 133.60 2 135.60 147.30 4 151.30 135.60 12
44 5/ VS 23 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 134.40 4 138.40 135.80 2 137.80 137.80 11
45 10/ ZM 53 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 138.20 0 138.20 145.10 2 147.10 138.20 10
46 13/ ZS 38 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 139.50 0 139.50 142.20 4 146.20 139.50 9
47 6/ DM 44 9003 BAUDISCH Adam 2001 USK Pha 130.70 10 140.70 137.00 6 143.00 140.70 8
48 6/ VS 24 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 148.40 2 150.40 141.80 0 141.80 141.80 7
49 11/ ZM 60 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 137.40 6 143.40 142.80 6 148.80 143.40 6
50 12/ ZM 63 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 145.90 8 153.90 138.20 6 144.20 144.20 5
51 13/ ZM 51 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 145.00 6 151.00 143.70 6 149.70 149.70 4
52 14/ ZM 50 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 154.20 4 158.20 150.30 2 152.30 152.30 3
53 14/ ZS 42 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 135.20 64 199.20 147.60 6 153.60 153.60 2
54 15/ ZM 58 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 154.80 54 208.80 148.90 6 154.90 154.90 1
55 7/ DM 48 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 149.00 6 155.00 148.20 8 156.20 155.00 0
56 16/ ZM 66 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 153.20 4 157.20 153.60 60 213.60 157.20 0
57 17/ ZM 68 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 153.60 54 207.60 156.10 2 158.10 158.10 0
58 18/ ZM 62 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 150.50 8 158.50 155.80 6 161.80 158.50 0
59 19/ ZM 70 70024 RAAB Vojtěch 2004 Žel.Brod 205.80 2 207.80 168.50 2 170.50 170.50 0
60 15/ ZS 54 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 145.80 54 199.80 162.60 8 170.60 170.60 0
61 20/ ZM 59 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 141.60 118 259.60 155.20 22 177.20 177.20 0
62 16/ ZS 46 62014 MÜLLER Ondřej 2002 Turnov 160.00 308 468.00 174.20 16 190.20 190.20 0
63 21/ ZM 69 61043 TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech. 195.90 60 255.90 189.50 4 193.50 193.50 0
64 22/ ZM 64 14062 MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 192.00 6 198.00 185.80 8 193.80 193.80 0
65 23/ ZM 49 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 188.70 64 252.70 176.10 58 234.10 234.10 0
66 24/ ZM 55 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 160.60 260 420.60 177.40 64 241.40 241.40 0
67 8/ DM 43 62003 HLOBIL Josef 2001 Turnov 1 999 999.00 148.20 106 254.20 254.20 0
68 VM 73 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
69 71 70074 BRYCHCÍ Petr 1990 Žel.Brod 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
70 ZM 61 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
71 DM 41 62008 LAPUNÍK Milan 2001 Turnov 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
72 VM 17 8037 LETKO Radek 1978 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
73 VM 12 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
74 DM 10 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 81 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 119.90 0 119.90 123.50 0 123.50 119.90 9
2 82 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 132.20 2 134.20 132.60 2 134.60 134.20 5
3 1/ ZS 84 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 158.60 4 162.60 155.40 0 155.40 155.40 1
4 2/ ZS 83 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 171.90 12 183.90 188.50 4 192.50 183.90 0