Výsledková listina

Závodsprint v Olomouci - krajský přebor
Číslo16047
Datum11.05.16
Ředitel závoduPavla Kneblová
Vrchní rozhodčíLenka Kutá
Disciplínasprint
OrganizátorSK UP Olomouc

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 1 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 00:49.84 59:59.99 00:49.84 23
2 1/ U23 2 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 00:50.01 59:59.99 00:50.01 15
3 2/ DS 3 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 00:51.25 59:59.99 00:51.25 7
4 1/ ZS 5 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 00:57.81 59:59.99 00:57.81 3
5 2/ ZS 6 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 00:59.00 59:59.99 00:59.00 2
6 3/ ZS 7 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 01:01.79 59:59.99 01:01.79 1
7 1/ ZM 8 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 01:04.42 59:59.99 01:04.42 0
8 1/ DM 10 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 01:07.25 59:59.99 01:07.25 0
9 2/ ZM 9 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 01:12.26 59:59.99 01:12.26 0
10 11 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 DNS 59:59.99 59:59.99 0
11 DM 4 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 3 DNS 59:59.99 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 15 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel MT 00:43.59 59:59.99 00:43.59 18
2 1/ ZS 17 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 00:49.26 59:59.99 00:49.26 10
3 1/ DS 22 119078 POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc 3 00:50.53 59:59.99 00:50.53 6
4 2/ ZS 20 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 00:51.57 59:59.99 00:51.57 5
5 19 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 3 00:54.34 59:59.99 00:54.34 4
6 1/ ZM 23 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 00:54.90 59:59.99 00:54.90 3
7 2/ ZM 26 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 01:00.11 59:59.99 01:00.11 2
8 3/ ZM 25 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 01:01.32 59:59.99 01:01.32 1
9 4/ ZM 27 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 01:03.61 59:59.99 01:03.61 0
10 5/ ZM 28 119193 KUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc 01:17.02 59:59.99 01:17.02 0
11 6/ ZM 30 116096 PIPERKOVÁ Michaela 2005 Litovel 01:23.20 59:59.99 01:23.20 0
12 ZM 29 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc DNS 59:59.99 59:59.99 0
13 DM 24 119081 KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc DNS 59:59.99 59:59.99 0
14 ZS 21 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 DNS 59:59.99 59:59.99 0
15 U23 18 119169 SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc 2 DNS 59:59.99 59:59.99 0
16 VM 16 119019 HALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc 1 DNS 59:59.99 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZM 66 119173 119154 KOSÍK Dan MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 58:10.10 59:59.99 58:10.10 0
2 U23 65 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 DNS 59:59.99 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 38 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 00:36.01 59:59.99 00:36.01 43
2 1/ DS 62 116077 SMRČEK Ludvík 1998 Litovel 00:37.18 59:59.99 00:37.18 35
3 1/ U23 36 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 00:37.65 59:59.99 00:37.65 31
4 1/ DM 39 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 00:40.13 59:59.99 00:40.13 27
5 1/ VM 37 119011 KUBŮ Petr 1976 Olomouc 1 00:41.26 59:59.99 00:41.26 23
6 1/ ZS 41 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 00:45.25 59:59.99 00:45.25 19
7 2/ DM 42 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 00:46.07 59:59.99 00:46.07 15
8 3/ DM 43 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 00:46.71 59:59.99 00:46.71 14
9 4/ DM 40 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 00:47.17 59:59.99 00:47.17 13
10 2/ ZS 47 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 00:48.23 59:59.99 00:48.23 12
10 3/ ZS 44 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 00:48.23 59:59.99 00:48.23 11
12 4/ ZS 45 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 00:50.57 59:59.99 00:50.57 10
13 5/ ZS 46 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 00:51.62 59:59.99 00:51.62 9
14 6/ ZS 48 119012 SOUČEK Tomáš 2003 Olomouc 3 00:52.88 59:59.99 00:52.88 8
15 1/ ZM 51 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 00:54.15 59:59.99 00:54.15 7
16 2/ ZM 49 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 00:55.44 59:59.99 00:55.44 6
17 3/ ZM 50 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 00:56.12 59:59.99 00:56.12 5
18 4/ ZM 57 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 00:56.65 59:59.99 00:56.65 4
19 7/ ZS 52 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 00:59.60 59:59.99 00:59.60 3
20 5/ ZM 55 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 01:02.33 59:59.99 01:02.33 2
21 6/ ZM 59 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 01:03.86 59:59.99 01:03.86 1
22 7/ ZM 61 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 01:05.05 59:59.99 01:05.05 0
23 8/ ZM 58 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 01:05.95 59:59.99 01:05.95 0
24 9/ ZM 56 116098 GEPRT David 2005 Litovel 01:08.27 59:59.99 01:08.27 0
25 10/ ZM 53 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 01:08.97 59:59.99 01:08.97 0
26 11/ ZM 54 116095 SALAJ František 2004 Litovel 01:13.44 59:59.99 01:13.44 0
27 12/ ZM 63 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 01:14.33 59:59.99 01:14.33 0
28 ZM 60 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc DNS 59:59.99 59:59.99 0
29 U23 35 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 DNS 59:59.99 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 70 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 00:58.67 59:59.99 00:58.67 3
2 1/ ZM 73 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 01:01.72 59:59.99 01:01.72 2
3 2/ ZS 71 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 01:05.07 59:59.99 01:05.07 1
4 2/ ZM 74 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 01:14.23 59:59.99 01:14.23 0
5 3/ ZM 75 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 01:15.11 59:59.99 01:15.11 0
6 ZS 72 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc DNS 59:59.99 59:59.99 0