Výsledková listina

ZávodVZ Opava
Číslo16045
Datum08.05.16
Ředitel závoduRousek Martin
Vrchní rozhodčíŠamánek Bohuslav
Disciplínaslalom
OrganizátorKK Opava

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZZ 85 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 1 999 999.00 242.80 158 400.80 400.80 0
2 2/ PZZ 84 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 1 999 999.00 241.40 200 441.40 441.40 0
3 3/ PZZ 86 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 233.60 258 491.60 202.60 260 462.60 462.60 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 100 12033 MRŮZEK Jakub 1995 Dukla B. 2+ 105.70 0 105.70 104.30 4 108.30 105.70 30
2 1/ VM 113 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2+ 116.00 4 120.00 115.80 0 115.80 115.80 26
3 1/ DM 102 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 116.90 2 118.90 118.70 2 120.70 118.90 22
4 2/ VM 112 184002 VLADAŘ Marek 1981 Regent 118.60 2 120.60 120.60 6 126.60 120.60 18
5 111 135025 PETŘÍK Jaroslav 1985 Zábřeh 3 128.70 8 136.70 122.80 2 124.80 124.80 14
6 101 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 124.90 0 124.90 4 999 999.00 124.90 10
7 3/ VM 104 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 129.70 0 129.70 128.30 0 128.30 128.30 6
8 1/ ZS 106 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 128.10 4 132.10 146.10 2 148.10 132.10 5
9 1/ DS 103 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 125.20 8 133.20 131.60 6 137.60 133.20 4
10 1/ ZM 108 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 146.00 4 150.00 143.50 0 143.50 143.50 3
11 2/ DM 110 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 166.50 108 274.50 151.30 2 153.30 153.30 2
12 1/ V 109 128030 SCHREIBER Zbyněk 1963 VS Desná 3 156.50 4 160.50 154.70 2 156.70 156.70 1
13 2/ ZS 107 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3 153.60 8 161.60 152.00 8 160.00 160.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 61 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 110.40 2 112.40 107.50 0 107.50 107.50 39
2 1/ DM 87 A009 PODOBRYAEVA Evdokia, 2001 Rusko, Moskva 113.50 0 113.50 111.30 0 111.30 111.30 0
3 1/ ZS 62 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 110.90 2 112.90 111.40 2 113.40 112.90 31
4 2/ ZS 63 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 121.50 6 127.50 115.30 2 117.30 117.30 27
5 2/ U23 64 121016 FOLTYSOVÁ Denisa 1993 KK Opava 2+ 124.90 8 132.90 120.20 0 120.20 120.20 23
6 3/ ZS 68 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 124.80 0 124.80 123.40 2 125.40 124.80 19
7 2/ DM 66 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2 126.40 4 130.40 125.40 2 127.40 127.40 15
8 1/ DS 65 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 2 129.20 4 133.20 135.80 0 135.80 133.20 11
9 3/ DM 69 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 148.40 4 152.40 133.50 2 135.50 135.50 7
10 76 135035 ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh 3 130.90 6 136.90 137.30 2 139.30 136.90 6
11 4/ ZS 67 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 129.30 10 139.30 137.60 2 139.60 139.30 5
12 5/ ZS 70 A004 CHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM 143.30 2 145.30 1 999 999.00 145.30 0
13 6/ ZS 72 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 146.20 4 150.20 159.00 6 165.00 150.20 4
13 7/ ZS 73 A005 KALISKÁ Tereza 2002 KTK LM 168.70 4 172.70 148.20 2 150.20 150.20 0
15 1/ ZM 75 A006 KALISKÁ Ester 2005 KTK LM 150.30 6 156.30 149.00 4 153.00 153.00 0
16 4/ DM 71 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 151.90 8 159.90 174.70 4 178.70 159.90 3
17 2/ DS 77 121039 ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava 3 166.80 0 166.80 186.60 8 194.60 166.80 2
18 5/ DM 80 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 168.30 60 228.30 212.30 10 222.30 222.30 1
19 2/ ZM 83 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 1 999 999.00 214.90 254 468.90 468.90 0
20 3/ ZM 82 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 1 999 999.00 196.30 350 546.30 546.30 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 91 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 1 118.10 0 118.10 127.30 4 131.30 118.10 14
2 96 12033 121040 MRŮZEK Jakub ŽÁK Jiří 1995 1986 Dukla B. KK Opava 130.30 8 138.30 124.50 6 130.50 130.50 6
3 2/ U23 93 133058 133063 KOŠÍK Michal IVÁNEK Roman 1995 2002 SKVeselí SKVeselí 3 4 999 999.00 164.50 2 166.50 166.50 2
4 3/ U23 94 121016 121022 FOLTYSOVÁ Denisa FOLTYSOVÁ Sabina 1993 1996 KK Opava KK Opava 2 159.60 10 169.60 4 999 999.00 169.60 1
5 1/ ZS 95 121003 121103 ULITZKA Oliver MRÁZEK Jakub 2002 2004 KK Opava KK Opava 1 999 999.00 153.50 166 319.50 319.50 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 5 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 98.20 8 106.20 97.10 0 97.10 97.10 62
2 1/ DS 1 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 2+ 99.40 0 99.40 100.20 2 102.20 99.40 58
3 1/ U23 3 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 100.10 0 100.10 99.30 2 101.30 100.10 54
4 2/ U23 2 121032 ROUSEK Tomáš 1997 KK Opava 2+ 99.40 2 101.40 98.50 2 100.50 100.50 50
5 1/ V 4 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 108.80 0 108.80 107.60 0 107.60 107.60 46
6 42 A007 PODOBRYAEV Alexey 1978 Rusko, Pereslavl-Zalesskij 112.20 6 118.20 110.80 0 110.80 110.80 0
7 10 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 114.50 4 118.50 107.00 4 111.00 111.00 42
8 2/ DS 6 121055 BALARIN Lukáš 1998 KK Opava 2 114.10 0 114.10 108.30 50 158.30 114.10 38
8 1/ ZS 9 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 110.10 4 114.10 112.50 56 168.50 114.10 34
10 2/ ZS 7 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 123.80 4 127.80 114.70 4 118.70 118.70 30
11 3/ ZS 14 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 126.00 4 130.00 115.40 4 119.40 119.40 26
12 4/ ZS 8 A002 BLAŠČÍK Matěj 2002 KTK LM 118.50 6 124.50 119.90 4 123.90 123.90 0
13 5/ ZS 43 A008 PARFENOV Dmitrij 2002 Rusko, Pereslavl-Zalesskij 129.80 2 131.80 125.20 0 125.20 125.20 0
14 1/ DM 17 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 122.50 6 128.50 119.90 6 125.90 125.90 22
15 2/ DM 21 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 132.20 4 136.20 124.40 4 128.40 128.40 18
16 3/ DM 12 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 129.90 0 129.90 145.90 4 149.90 129.90 17
17 1/ ZM 16 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 130.00 54 184.00 128.60 4 132.60 132.60 16
18 2/ V 13 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 134.10 4 138.10 4 999 999.00 138.10 15
19 3/ DS 15 121033 KAŠPAR Albert 1998 KK Opava 3 130.30 8 138.30 4 999 999.00 138.30 14
20 2/ ZM 29 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 159.50 60 219.50 142.80 2 144.80 144.80 13
21 4/ DM 20 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3 176.30 8 184.30 141.30 8 149.30 149.30 12
22 3/ ZM 26 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 159.50 60 219.50 145.60 4 149.60 149.60 11
23 6/ ZS 19 A001 STANKO Filip 2004 KTK LM 148.50 2 150.50 170.20 4 174.20 150.50 0
24 5/ DM 27 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3 150.70 6 156.70 148.60 2 150.60 150.60 10
25 7/ ZS 41 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 142.70 10 152.70 1 999 999.00 152.70 9
26 1/ VS 31 128002 BEDNÁREK Čestmír 1961 VS Desná 3 154.50 6 160.50 176.00 10 186.00 160.50 8
27 8/ ZS 18 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 188.00 4 192.00 162.60 8 170.60 170.60 7
28 4/ ZM 38 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 203.10 6 209.10 170.00 6 176.00 176.00 6
29 5/ ZM 11 A003 RUMANSKÝ Richard 2005 KTK LM 172.50 4 176.50 140.20 50 190.20 176.50 0
30 9/ ZS 33 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 201.10 14 215.10 172.80 10 182.80 182.80 5
31 6/ ZM 28 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3 153.50 56 209.50 181.10 4 185.10 185.10 4
32 10/ ZS 22 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 214.40 60 274.40 190.30 12 202.30 202.30 3
33 6/ DM 34 118004 ŠMÍD Jiří 2000 Tzunami 203.80 12 215.80 214.20 14 228.20 215.80 2
34 11/ ZS 24 135014 CRHONEK Jan 2002 Zábřeh 3 4 999 999.00 154.00 108 262.00 262.00 1
35 7/ ZM 36 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 195.00 158 353.00 168.00 104 272.00 272.00 0
36 8/ ZM 30 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 229.80 54 283.80 1 999 999.00 283.80 0
37 12/ ZS 35 129005 PODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk 171.60 258 429.60 162.30 310 472.30 429.60 0
38 13/ ZS 37 128009 KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná 169.70 360 529.70 1 999 999.00 529.70 0
39 14/ ZS 40 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 121 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 3 129.50 0 129.50 130.30 2 132.30 129.50 19
2 1/ ZS 129 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 137.60 2 139.60 135.00 2 137.00 137.00 15
3 1/ DM 122 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 140.60 10 150.60 135.50 2 137.50 137.50 11
4 2/ ZS 125 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 155.40 4 159.40 149.90 2 151.90 151.90 7
5 3/ ZS 123 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 1 999 999.00 149.40 4 153.40 153.40 3
6 2/ DM 124 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 151.90 6 157.90 180.10 2 182.10 157.90 2
7 4/ ZS 126 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 161.00 58 219.00 161.80 0 161.80 161.80 1
8 3/ DM 127 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 166.20 6 172.20 200.40 2 202.40 172.20 0