Výsledková listina

ZávodVZ Opava
Číslo16044
Datum07.05.16
Ředitel závoduRousek Martin
Vrchní rozhodčíŠamánek Bohuslav
Disciplínaslalom
OrganizátorKK Opava

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZZ 85 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 202.50 252 454.50 217.70 158 375.70 375.70 0
2 2/ PZZ 84 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 1 999 999.00 243.90 204 447.90 447.90 0
3 3/ PZZ 86 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 203.40 356 559.40 136.40 354 490.40 490.40 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 100 12033 MRŮZEK Jakub 1995 Dukla B. 2+ 106.50 4 110.50 108.60 2 110.60 110.50 30
2 1/ DM 102 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 120.30 0 120.30 137.80 10 147.80 120.30 26
3 111 135025 PETŘÍK Jaroslav 1985 Zábřeh 3 120.20 2 122.20 127.00 4 131.00 122.20 22
4 1/ DS 105 121007 MRŮZEK Vojta 1998 KK Opava 125.90 6 131.90 119.90 4 123.90 123.90 18
5 1/ VM 113 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2+ 123.60 4 127.60 122.80 2 124.80 124.80 14
6 2/ VM 112 184002 VLADAŘ Marek 1981 Regent 132.10 0 132.10 125.60 2 127.60 127.60 10
7 101 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 129.00 8 137.00 130.60 4 134.60 134.60 6
8 1/ ZS 106 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 142.30 6 148.30 132.00 6 138.00 138.00 5
9 2/ ZS 107 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3 135.10 6 141.10 154.00 14 168.00 141.10 4
10 1/ ZM 108 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 172.70 2 174.70 161.60 6 167.60 167.60 3
11 2/ DS 103 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 182.70 10 192.70 159.90 10 169.90 169.90 2
12 3/ VM 104 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 182.80 6 188.80 186.80 6 192.80 188.80 1
13 1/ V 109 128030 SCHREIBER Zbyněk 1963 VS Desná 3 215.80 4 219.80 204.40 60 264.40 219.80 0
14 2/ DM 110 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 187.80 60 247.80 206.00 58 264.00 247.80 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 62 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 120.00 2 122.00 117.50 2 119.50 119.50 43
1 1/ U23 61 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 116.40 52 168.40 119.50 0 119.50 119.50 35
3 2/ ZS 63 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 121.30 4 125.30 117.70 2 119.70 119.70 31
4 3/ ZS 68 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 126.30 4 130.30 124.30 0 124.30 124.30 27
5 1/ DM 87 A009 PODOBRYAEVA Evdokia, 2001 Rusko, Moskva 119.60 8 127.60 119.80 6 125.80 125.80 0
6 4/ ZS 67 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 135.10 6 141.10 127.00 2 129.00 129.00 23
7 76 135035 ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh 3 162.80 2 164.80 128.10 4 132.10 132.10 19
8 2/ DM 66 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2 132.40 8 140.40 128.00 6 134.00 134.00 15
9 2/ U23 88 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 3 140.90 8 148.90 132.30 4 136.30 136.30 11
10 3/ U23 64 121016 FOLTYSOVÁ Denisa 1993 KK Opava 2+ 4 999 999.00 134.50 4 138.50 138.50 10
11 1/ DS 65 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 2 148.10 4 152.10 132.90 6 138.90 138.90 9
12 3/ DM 69 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 163.70 56 219.70 142.30 2 144.30 144.30 8
13 4/ DM 71 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 159.80 2 161.80 146.00 2 148.00 148.00 7
14 5/ ZS 72 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 162.80 2 164.80 146.90 4 150.90 150.90 6
15 6/ ZS 73 A005 KALISKÁ Tereza 2002 KTK LM 162.80 6 168.80 151.50 0 151.50 151.50 0
16 2/ DS 77 121039 ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava 3 201.20 6 207.20 162.60 4 166.60 166.60 5
17 7/ ZS 70 A004 CHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM 159.30 52 211.30 126.90 106 232.90 211.30 0
18 1/ ZM 75 A006 KALISKÁ Ester 2005 KTK LM 215.30 60 275.30 191.60 56 247.60 247.60 0
19 5/ DM 80 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 156.40 154 310.40 1 999 999.00 310.40 4
20 2/ ZM 82 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 222.20 102 324.20 1 999 999.00 324.20 3
21 3/ ZM 78 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 1 999 999.00 158.20 258 416.20 416.20 2
22 4/ ZM 74 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 1 999 999.00 156.80 304 460.80 460.80 1
23 5/ ZM 83 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 176.30 304 480.30 165.60 310 475.60 475.60 0
24 6/ ZM 81 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
24 8/ ZS 79 108080 HELLAROVÁ Barbora 2003 VSDK 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 92 121033 121007 KAŠPAR Albert MRŮZEK Vojta 1998 1998 KK Opava KK Opava 1 126.90 8 134.90 113.00 2 115.00 115.00 17
2 1/ U23 91 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 1 119.00 2 121.00 116.50 0 116.50 116.50 9
3 2/ U23 93 133058 133063 KOŠÍK Michal IVÁNEK Roman 1995 2002 SKVeselí SKVeselí 3 145.00 10 155.00 142.60 6 148.60 148.60 1
4 1/ ZS 95 121003 121103 ULITZKA Oliver MRÁZEK Jakub 2002 2004 KK Opava KK Opava 191.00 64 255.00 197.50 64 261.50 255.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 1 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 2+ 96.90 4 100.90 94.70 0 94.70 94.70 63
2 5 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 99.00 2 101.00 98.10 0 98.10 98.10 59
3 1/ U23 2 121032 ROUSEK Tomáš 1997 KK Opava 2+ 103.80 0 103.80 101.50 0 101.50 101.50 55
4 2/ U23 3 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 107.70 56 163.70 101.80 0 101.80 101.80 51
5 1/ V 4 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 111.70 0 111.70 121.90 6 127.90 111.70 47
6 2/ DS 6 121055 BALARIN Lukáš 1998 KK Opava 2 110.10 2 112.10 110.80 4 114.80 112.10 43
7 3/ DS 15 121033 KAŠPAR Albert 1998 KK Opava 3 111.00 2 113.00 119.90 2 121.90 113.00 39
8 1/ ZS 9 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 111.90 2 113.90 113.40 0 113.40 113.40 35
9 2/ ZS 8 A002 BLAŠČÍK Matěj 2002 KTK LM 122.60 4 126.60 114.10 2 116.10 116.10 0
10 42 A007 PODOBRYAEV Alexey 1978 Rusko, Pereslavl-Zalesskij 117.50 2 119.50 119.50 10 129.50 119.50 0
11 3/ ZS 14 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 131.80 6 137.80 117.80 2 119.80 119.80 31
12 4/ ZS 7 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 117.70 10 127.70 119.30 2 121.30 121.30 27
13 10 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 111.40 56 167.40 118.00 6 124.00 124.00 23
14 2/ V 13 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 130.30 0 130.30 4 999 999.00 130.30 19
15 1/ DM 17 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 130.10 6 136.10 130.40 0 130.40 130.40 18
16 2/ DM 21 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 127.70 6 133.70 135.40 10 145.40 133.70 17
17 1/ ZM 16 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 133.20 2 135.20 128.60 6 134.60 134.60 16
18 2/ ZM 26 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 136.50 4 140.50 144.20 0 144.20 140.50 15
19 3/ ZM 29 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 172.80 4 176.80 143.30 6 149.30 149.30 14
20 5/ ZS 43 A008 PARFENOV Dmitrij 2002 Rusko, Pereslavl-Zalesskij 145.30 56 201.30 142.70 10 152.70 152.70 0
21 1/ VS 31 128002 BEDNÁREK Čestmír 1961 VS Desná 3 158.20 6 164.20 149.70 6 155.70 155.70 13
22 3/ DM 12 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 164.10 108 272.10 153.70 10 163.70 163.70 12
23 6/ ZS 41 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 190.70 14 204.70 155.90 18 173.90 173.90 11
24 4/ ZM 11 A003 RUMANSKÝ Richard 2005 KTK LM 169.80 6 175.80 175.00 12 187.00 175.80 0
25 4/ DM 27 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3 234.80 8 242.80 168.40 10 178.40 178.40 10
26 7/ ZS 18 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 193.10 6 199.10 176.00 50 226.00 199.10 9
27 8/ ZS 33 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 284.90 16 300.90 200.00 16 216.00 216.00 8
28 3/ V 32 121021 LUBOJACKÝ Jiří 1963 KK Opava 222.90 8 230.90 4 999 999.00 230.90 7
29 5/ DM 34 118004 ŠMÍD Jiří 2000 Tzunami 216.10 16 232.10 1 999 999.00 232.10 6
30 5/ ZM 28 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3 198.00 56 254.00 231.60 14 245.60 245.60 5
31 6/ DM 20 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3 173.80 104 277.80 1 999 999.00 277.80 4
32 7/ DM 23 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 1 999 999.00 171.50 110 281.50 281.50 3
33 6/ ZM 30 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 1 999 999.00 272.20 10 282.20 282.20 2
34 7/ ZM 36 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 218.20 108 326.20 203.20 254 457.20 326.20 1
35 8/ ZM 38 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 1 999 999.00 222.50 106 328.50 328.50 0
36 9/ ZS 24 135014 CRHONEK Jan 2002 Zábřeh 3 1 999 999.00 250.60 108 358.60 358.60 0
37 10/ ZS 39 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 264.60 108 372.60 233.50 156 389.50 372.60 0
38 11/ ZS 40 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
38 12/ ZS 37 128009 KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná 1 999 999.00 3 999 999.00 999.00 0
38 13/ ZS 35 129005 PODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk 1 999 999.00 3 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 121 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 3 129.20 4 133.20 122.20 0 122.20 122.20 19
2 1/ ZS 129 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 134.60 4 138.60 134.40 2 136.40 136.40 15
3 1/ DM 122 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 141.10 6 147.10 139.20 6 145.20 145.20 11
4 2/ ZS 123 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 155.00 10 165.00 147.10 8 155.10 155.10 7
5 3/ ZS 125 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 158.10 4 162.10 162.60 8 170.60 162.10 3
6 4/ ZS 126 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 159.00 10 169.00 189.60 0 189.60 169.00 2
7 2/ DM 127 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 202.00 10 212.00 177.20 8 185.20 185.20 1
8 3/ DM 124 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 1 999 999.00 281.80 0 281.80 281.80 0
9 5/ ZS 128 A004 CHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM 176.00 150 326.00 4 999 999.00 326.00 0