Výsledková listina

Závod2016-43-Slalom O štít města Tábora
Číslo16043
Datum08.05.16
Ředitel závoduMiloš Kotek
Vrchní rozhodčíJiří Čiháček
Disciplínaslalom
OrganizátorVS Tábor

FOR

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZ 167 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 122.101 2 124.101 123.364 0 123.364 123.364 0
2 2/ PZ 175 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 133.281 2 135.281 128.62 0 128.62 128.62 0
3 3/ PZ 173 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 148.974 4 152.974 132.657 2 134.657 134.657 0
4 4/ PZ 163 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 141.002 0 141.002 137.558 2 139.558 139.558 0
5 5/ PZ 171 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 152.091 4 156.091 138.642 2 140.642 140.642 0
6 6/ PZ 165 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 156.096 4 160.096 146.289 0 146.289 146.289 0
7 7/ PZ 170 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 153.194 2 155.194 146.583 0 146.583 146.583 0
8 8/ PZ 178 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 159.46 6 165.46 146.001 4 150.001 150.001 0
9 9/ PZ 172 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 161.816 8 169.816 133.282 102 235.282 169.816 0
10 10/ PZ 174 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 172.718 8 180.718 172.358 104 276.358 180.718 0
11 11/ PZ 169 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 183.784 6 189.784 5.00 DNF 189.784 0
12 12/ PZ 164 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 245.157 6 251.157 212.80 2 214.80 214.80 0
13 13/ PZ 176 9156 ŠROGL Michal 2006 USK Pha 164.205 152 316.205 219.214 6 225.214 225.214 0
14 14/ PZ 162 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 184.44 114 298.44 188.327 50 238.327 238.327 0
15 15/ PZ 177 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 173.07 162 335.07 181.139 102 283.139 283.139 0
16 16/ PZ 161 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 225.312 116 341.312 5.00 DNS 341.312 0
17 17/ PZ 168 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 103.475 650 753.475 97.494 554 651.494 651.494 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZZ 194 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 142.201 4 146.201 144.787 0 144.787 144.787 0
2 2/ PZZ 193 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 143.942 4 147.942 171.151 2 173.151 147.942 0
3 3/ PZZ 191 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 175.933 4 179.933 149.891 0 149.891 149.891 0
4 4/ PZZ 192 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 181.295 0 181.295 166.458 100 266.458 181.295 0
5 5/ PZZ 195 23015 ŠVEHLOVÁ Rozálie 2008 SKVS ČB 199.473 2 201.473 193.041 52 245.041 201.473 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 3 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 89.489 4 93.489 89.481 0 89.481 89.481 81
2 31 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 89.734 0 89.734 90.06 0 90.06 89.734 73
3 1 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 92.40 0 92.40 90.332 0 90.332 90.332 69
4 1/ VM 11 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 2 98.455 0 98.455 100.952 4 104.952 98.455 65
5 2/ DS 2 23035 CEPEK Matěj 1998 SKVS ČB 2+ 101.171 2 103.171 98.953 0 98.953 98.953 61
6 8 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2 100.045 0 100.045 99.047 0 99.047 99.047 57
7 3/ DS 30 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 107.369 0 107.369 101.308 0 101.308 101.308 53
8 2/ VM 4 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 102.462 6 108.462 101.886 0 101.886 101.886 49
9 1/ ZS 22 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 3 105.434 0 105.434 102.455 0 102.455 102.455 45
10 1/ V 6 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 102.469 0 102.469 101.048 2 103.048 102.469 41
11 4/ DS 26 24006 KLÍMA Jan 1998 Č.Kruml. 3 104.487 2 106.487 103.601 0 103.601 103.601 37
12 2/ V 37 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 107.806 2 109.806 106.609 0 106.609 106.609 33
13 3/ VM 9 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 107.566 4 111.566 104.701 2 106.701 106.701 29
14 4/ VM 43 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 127.477 0 127.477 105.174 2 107.174 107.174 25
15 45 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 129.244 2 131.244 109.049 0 109.049 109.049 21
16 3/ V 12 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 113.281 6 119.281 107.315 4 111.315 111.315 20
17 1/ U23 42 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 110.123 2 112.123 111.671 4 115.671 112.123 19
18 5/ VM 21 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 3 116.98 4 120.98 112.953 0 112.953 112.953 18
19 6/ VM 10 97006 ŠROGL Michal 1972 RK Troja 2 111.334 2 113.334 120.111 0 120.111 113.334 17
20 7 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 113.366 2 115.366 113.251 6 119.251 115.366 16
21 2/ ZS 41 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 133.364 0 133.364 114.762 2 116.762 116.762 0
22 2/ U23 19 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 3 118.621 0 118.621 127.181 6 133.181 118.621 14
23 3/ ZS 13 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 119.805 2 121.805 120.747 0 120.747 120.747 13
24 1/ ZM 33 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 123.112 4 127.112 118.911 2 120.911 120.911 12
25 1/ VS 25 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3 122.018 4 126.018 123.015 0 123.015 123.015 11
26 3/ U23 14 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 3 133.746 4 137.746 123.713 0 123.713 123.713 10
27 2/ VS 5 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 159.44 4 163.44 123.825 0 123.825 123.825 9
28 1/ DM 38 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 147.016 4 151.016 119.115 6 125.115 125.115 8
29 4/ ZS 18 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 127.15 4 131.15 123.694 2 125.694 125.694 7
30 7/ VM 15 30010 KOTEK Miloš 1974 VS Tábor 3 127.919 0 127.919 143.786 4 147.786 127.919 6
31 3/ VS 17 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 146.52 6 152.52 123.957 4 127.957 127.957 5
32 2/ ZM 35 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 149.05 0 149.05 129.881 0 129.881 129.881 4
33 24 30050 MARTINŮ Lukáš 1987 VS Tábor 3 126.047 4 130.047 5.00 DNS 130.047 3
34 3/ ZM 28 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 131.615 0 131.615 129.296 4 133.296 131.615 2
35 4/ V 20 30015 POPOVIČ Pavel 1971 VS Tábor 3 132.85 2 134.85 127.723 6 133.723 133.723 1
36 4/ ZM 39 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 127.869 8 135.869 124.692 12 136.692 135.869 0
37 5/ ZS 40 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 137.336 8 145.336 140.188 0 140.188 140.188 0
38 5/ V 23 47048 JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 3 139.31 2 141.31 148.694 4 152.694 141.31 0
39 8/ VM 27 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3 139.125 6 145.125 142.766 2 144.766 144.766 0
40 6/ ZS 44 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 194.121 0 194.121 167.611 2 169.611 169.611 0
41 4/ VS 34 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 157.619 52 209.619 151.639 202 353.639 209.619 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 121 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 96.646 2 98.646 97.697 0 97.697 97.697 46
2 124 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 106.501 2 108.501 115.38 2 117.38 108.501 42
3 2/ ZS 122 14072 ŽATECKÁ Nikola 2002 Kralupy 2 117.123 0 117.123 112.612 0 112.612 112.612 38
4 1/ DM 123 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 114.953 2 116.953 111.043 2 113.043 113.043 34
5 3/ ZS 131 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 119.338 2 121.338 114.20 0 114.20 114.20 30
6 1/ VS 128 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 132.147 0 132.147 118.39 0 118.39 118.39 26
7 1/ V 127 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 119.97 0 119.97 121.64 2 123.64 119.97 22
8 1/ U23 130 38015 CUBROVÁ Markéta 1997 ČSAD Plz 3 125.129 2 127.129 119.337 6 125.337 125.337 18
9 1/ ZM 136 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 125.276 2 127.276 123.819 6 129.819 127.276 17
10 1/ VM 125 47013 ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň 2 129.698 4 133.698 129.205 0 129.205 129.205 16
11 4/ ZS 129 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 136.509 2 138.509 125.536 4 129.536 129.536 15
12 2/ ZM 142 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 131.777 0 131.777 130.25 0 130.25 130.25 14
13 2/ VM 155 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3 136.205 2 138.205 128.305 2 130.305 130.305 13
14 143 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 132.797 0 132.797 131.053 4 135.053 132.797 12
15 5/ ZS 134 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 136.896 4 140.896 127.022 6 133.022 133.022 11
16 6/ ZS 138 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 3 145.229 0 145.229 133.552 0 133.552 133.552 10
17 3/ ZM 152 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 139.749 2 141.749 131.879 2 133.879 133.879 9
18 7/ ZS 135 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 135.332 4 139.332 133.466 2 135.466 135.466 8
19 8/ ZS 150 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 135.793 50 185.793 134.319 4 138.319 138.319 7
20 154 1033 HOCHHEIM Kristýna 1991 Boh.Pha 141.342 0 141.342 138.951 0 138.951 138.951 6
21 1/ DS 137 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 150.70 2 152.70 135.622 4 139.622 139.622 5
22 2/ DM 141 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 3 149.34 10 159.34 139.585 2 141.585 141.585 4
23 9/ ZS 149 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 158.303 2 160.303 156.01 0 156.01 156.01 3
24 132 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 186.348 0 186.348 151.183 6 157.183 157.183 2
25 4/ ZM 148 27008 HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak 155.656 2 157.656 5.00 DNF 157.656 1
26 5/ ZM 145 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 157.569 2 159.569 159.807 4 163.807 159.569 0
27 10/ ZS 151 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 213.359 10 223.359 161.628 4 165.628 165.628 0
28 6/ ZM 153 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 164.021 2 166.021 162.345 6 168.345 166.021 0
29 11/ ZS 147 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 163.707 8 171.707 154.208 56 210.208 171.707 0
30 7/ ZM 139 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 170.345 4 174.345 181.894 2 183.894 174.345 0
31 3/ DM 146 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 140.212 314 454.212 171.457 308 479.457 454.212 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 61 23035 23133 CEPEK Matěj WEBER Oldřich 1998 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 120.343 54 174.343 113.535 0 113.535 113.535 42
2 1/ V 68 30006 30009 VALA Vladimír KELLER Miloslav 1963 1962 VS Tábor VS Tábor 2 123.033 4 127.033 113.279 2 115.279 115.279 34
3 1/ VM 63 76013 76003 HÁŠA Michal PAZOUREK Jan 1981 1973 Bechyně Bechyně 2 116.323 4 120.323 114.006 4 118.006 118.006 30
4 1/ DS 67 23151 23042 KUNA Václav STANOVSKÝ Vojtěch 1998 2002 SKVS ČB SKVS ČB 3 117.151 14 131.151 116.657 2 118.657 118.657 26
5 1/ U23 69 23040 76014 ZVOLÁNEK Jan ZVOLÁNEK Filip 1995 1999 SKVS ČB Bechyně 124.987 12 136.987 128.576 2 130.576 130.576 22
6 2/ VM 62 23006 78014 BOČEK Zdeněk PEŠTA Jan 1975 1981 SKVS ČB L.Tábor 2 136.971 4 140.971 127.518 4 131.518 131.518 18
7 2/ V 65 36020 36026 VESELÝ Josef ŠRÁMEK Jiří 1950 1966 Klatovy Klatovy 2 147.446 4 151.446 132.533 2 134.533 134.533 14
8 71 24049 24001 NOVOSAD Jonáš NOVOSAD Lukáš 2006 1976 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 145.745 6 151.745 137.674 0 137.674 137.674 10
9 77 30031 30003 HABICH Karel HABICH Bohumil 1994 1991 VS Tábor VS Tábor 133.123 6 139.123 134.257 4 138.257 138.257 9
10 64 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 143.832 4 147.832 137.791 2 139.791 139.791 8
11 1/ DM 80 23048 23162 STANOVSKÝ Jakub REZEK Tomáš 2004 2001 SKVS ČB SKVS ČB 3 157.885 10 167.885 144.951 2 146.951 146.951 8
12 1/ ZM 78 23071 23135 PRÜHER Vojtěch ŠEDIVÝ Vít 2006 2004 SKVS ČB SKVS ČB 145.956 16 161.956 143.653 6 149.653 149.653 0
13 79 1027 1074 MARTIN Václav MARTIN Václav 1971 2002 Boh.Pha Boh.Pha 3 155.98 6 161.98 151.975 4 155.975 155.975 7
14 1/ VS 66 30002 30011 HABICH Bohumil KUBEŠ Vladimír 1961 1961 VS Tábor VS Tábor 2 159.939 6 165.939 152.242 6 158.242 158.242 6
15 2/ VS 72 23076 23059 PARANIAK Jan KUNA Alois 1951 1960 SKVS ČB SKVS ČB 3 169.546 10 179.546 160.459 6 166.459 166.459 5
16 2/ DM 74 52003 52020 MILYAN David NESNÍDALOVÁ Lucie 2001 2002 L.Žatec L.Žatec 137.618 66 203.618 156.781 10 166.781 166.781 4
17 3/ V 75 76006 76005 MĚŠŤAN Zdeněk MĚŠŤAN Pavel 1971 1970 Bechyně Bechyně 3 157.844 12 169.844 144.031 52 196.031 169.844 3
18 3/ VM 83 30020 30022 MAŠEK Karel VÁLEK Michal 1960 1974 VS Tábor VS Tábor 202.07 60 262.07 166.035 8 174.035 174.035 2
19 1/ ZS 82 14015 14019 HRDLIČKOVÁ Sára MACHUTOVÁ Iva 2003 2003 Kralupy Kralupy 177.49 60 237.49 180.752 6 186.752 186.752 1
20 76 30026 30050 POPOVIČOVÁ Žaneta MARTINŮ Lukáš 1992 1987 VS Tábor VS Tábor 3 184.382 8 192.382 180.167 10 190.167 190.167 0
21 2/ DS 81 24058 24052 BAUEROVÁ Markéta MANOVÁ Štěpánka 2001 1999 Č.Kruml. Č.Kruml. 200.553 56 256.553 191.87 0 191.87 191.87 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 98.519 0 98.519 87.085 0 87.085 87.085 137
2 1/ DM 17 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 97.665 0 97.665 88.25 0 88.25 88.25 133
3 1/ VM 95 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 91.556 0 91.556 90.937 0 90.937 90.937 129
4 2/ VM 10 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 104.562 50 154.562 92.081 0 92.081 92.081 125
5 2/ DM 14 52003 MILYAN David 2001 L.Žatec 2 102.089 50 152.089 93.918 0 93.918 93.918 121
6 3/ VM 7 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 105.147 50 155.147 94.018 0 94.018 94.018 117
7 9 78017 JILMA Martin 1989 L.Tábor 2 103.639 0 103.639 94.702 0 94.702 94.702 113
8 1/ DS 3 52005 ŘÁHA Oldřich 1998 L.Žatec 2 114.61 0 114.61 95.404 0 95.404 95.404 109
9 2/ DS 5 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2 105.639 0 105.639 93.746 2 95.746 95.746 105
10 1/ ZS 13 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 102.845 50 152.845 95.983 0 95.983 95.983 101
11 3/ DM 15 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 105.167 0 105.167 96.669 0 96.669 96.669 97
12 4/ DM 100 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 95.699 50 145.699 97.965 0 97.965 97.965 93
13 1/ V 4 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 106.087 50 156.087 96.296 2 98.296 98.296 89
14 3/ DS 12 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 104.248 2 106.248 98.395 0 98.395 98.395 85
15 4/ VM 97 24023 ŠVEHLA Zdeněk 1976 Č.Kruml. 2 99.219 0 99.219 101.771 0 101.771 99.219 81
16 5/ VM 6 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 109.275 52 161.275 100.081 0 100.081 100.081 77
17 6/ VM 18 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 104.839 0 104.839 99.273 2 101.273 101.273 73
18 2/ ZS 2 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 108.175 0 108.175 97.301 4 101.301 101.301 69
19 2/ V 16 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 106.55 52 158.55 101.423 0 101.423 101.423 65
20 7/ VM 8 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 106.495 0 106.495 99.503 2 101.503 101.503 61
21 8/ VM 39 14023 HRON Robin 1979 Kralupy 3 107.427 0 107.427 102.964 0 102.964 102.964 57
22 3/ V 93 1027 MARTIN Václav 1971 Boh.Pha 2 107.409 0 107.409 98.981 4 102.981 102.981 53
23 1/ VS 23 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 3 107.893 0 107.893 105.805 0 105.805 105.805 49
24 1/ ZM 19 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 115.643 0 115.643 106.318 0 106.318 106.318 48
25 2/ ZM 58 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 3 112.226 0 112.226 106.66 0 106.66 106.66 47
26 5/ DM 32 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 3 114.446 2 116.446 107.343 0 107.343 107.343 46
27 3/ ZM 38 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 110.779 0 110.779 106.714 2 108.714 108.714 45
28 9/ VM 11 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 116.259 0 116.259 107.04 2 109.04 109.04 44
29 10/ VM 54 76004 PAZOUREK Pavel 1976 Bechyně 3 110.622 0 110.622 110.493 0 110.493 110.493 43
30 4/ V 28 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3 117.384 0 117.384 111.078 0 111.078 111.078 42
31 5/ V 24 30027 KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor 3 107.615 4 111.615 111.187 4 115.187 111.615 41
32 11/ VM 81 8030 MATĚJKA Jakub 1981 SKŽižkov 112.425 0 112.425 110.898 2 112.898 112.425 40
33 3/ ZS 48 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 116.161 0 116.161 112.918 0 112.918 112.918 39
34 12/ VM 22 76003 PAZOUREK Jan 1973 Bechyně 3 118.146 0 118.146 114.281 0 114.281 114.281 38
35 4/ ZM 25 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 120.183 52 172.183 115.945 0 115.945 115.945 37
36 5/ ZM 44 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3 123.143 0 123.143 116.744 0 116.744 116.744 36
37 6/ ZM 64 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 124.992 0 124.992 117.57 0 117.57 117.57 35
38 13/ VM 49 78003 KOTRBA Tomáš 1977 L.Tábor 3 131.466 0 131.466 118.06 0 118.06 118.06 34
39 4/ ZS 52 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 136.348 2 138.348 116.476 2 118.476 118.476 33
40 7/ ZM 29 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 116.567 2 118.567 118.33 2 120.33 118.567 32
41 6/ DM 61 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 128.488 0 128.488 115.128 4 119.128 119.128 31
42 5/ ZS 30 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3 120.37 0 120.37 119.143 0 119.143 119.143 30
43 4/ DS 35 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3 120.72 0 120.72 120.211 4 124.211 120.72 29
44 6/ ZS 45 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 121.862 0 121.862 118.765 2 120.765 120.765 28
45 6/ V 40 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3 124.017 0 124.017 120.939 0 120.939 120.939 27
46 7/ V 26 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3 121.675 0 121.675 121.381 2 123.381 121.675 26
47 14/ VM 51 14028 FOHL Ondřej 1979 Kralupy 3 124.281 0 124.281 122.312 0 122.312 122.312 25
48 7/ ZS 27 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3 129.804 0 129.804 120.683 2 122.683 122.683 24
49 8/ ZM 91 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 132.192 2 134.192 124.272 0 124.272 124.272 23
50 9/ ZM 77 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 125.542 0 125.542 127.286 0 127.286 125.542 22
51 15/ VM 42 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3 125.602 0 125.602 125.985 2 127.985 125.602 21
52 8/ ZS 65 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 128.573 4 132.573 127.139 0 127.139 127.139 20
53 8/ V 50 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3 123.213 4 127.213 126.509 4 130.509 127.213 19
54 9/ V 53 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3 126.955 2 128.955 128.696 2 130.696 128.955 18
55 2/ VS 57 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 129.582 4 133.582 127.879 2 129.879 129.879 17
56 9/ ZS 21 14033 NOVÁK Michal 2003 Kralupy 3 138.492 0 138.492 130.296 0 130.296 130.296 16
57 10/ ZM 31 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 128.603 2 130.603 136.89 2 138.89 130.603 15
58 3/ VS 34 78001 JILMA Ivan 1957 L.Tábor 3 134.121 0 134.121 128.719 4 132.719 132.719 14
59 7/ DM 89 9003 BAUDISCH Adam 2001 USK Pha 133.999 2 135.999 133.231 0 133.231 133.231 13
60 10/ ZS 46 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 3 144.064 2 146.064 131.753 2 133.753 133.753 12
61 11/ ZM 68 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 149.193 2 151.193 133.864 0 133.864 133.864 11
62 11/ ZS 60 23090 CHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB 144.552 0 144.552 134.039 2 136.039 136.039 10
63 12/ ZS 69 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 138.989 4 142.989 131.358 6 137.358 137.358 9
64 4/ VS 43 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 135.609 4 139.609 138.238 0 138.238 138.238 8
65 5/ VS 33 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 141.971 0 141.971 153.758 2 155.758 141.971 7
66 12/ ZM 85 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 142.88 2 144.88 139.566 4 143.566 143.566 6
67 16/ VM 83 23052 STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB 151.501 0 151.501 5.00 DNS 151.501 5
68 17/ VM 86 78012 PRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor 149.42 6 155.42 151.645 0 151.645 151.645 4
69 13/ ZM 90 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 152.475 2 154.475 153.307 2 155.307 154.475 3
70 14/ ZM 88 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 154.729 2 156.729 138.923 200 338.923 156.729 2
71 15/ ZM 82 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 154.833 2 156.833 154.724 4 158.724 156.833 1
72 6/ VS 73 24019 BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml. 175.004 0 175.004 163.384 2 165.384 165.384 0
73 16/ ZM 71 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 164.185 106 270.185 163.521 6 169.521 169.521 0
74 17/ ZM 99 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 180.644 4 184.644 175.229 0 175.229 175.229 0
75 8/ DM 92 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 195.928 4 199.928 173.385 6 179.385 179.385 0
76 13/ ZS 96 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 177.42 2 179.42 185.347 4 189.347 179.42 0
77 18/ ZM 74 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 177.35 52 229.35 174.735 10 184.735 184.735 0
78 14/ ZS 76 9140 ČMEJREK Cyril 2003 USK Pha 209.41 54 263.41 196.304 0 196.304 196.304 0
79 19/ ZM 67 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 178.919 158 336.919 205.58 10 215.58 215.58 0
80 20/ ZM 70 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 173.014 156 329.014 218.852 2 220.852 220.852 0
81 21/ ZM 78 14062 MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 198.957 154 352.957 223.106 6 229.106 229.106 0
82 18/ VM 98 30035 MAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor 181.214 206 387.214 181.999 56 237.999 237.999 0
83 22/ ZM 79 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 176.871 100 276.871 165.873 108 273.873 273.873 0
84 15/ ZS 94 1074 MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 199.884 116 315.884 210.942 110 320.942 315.884 0
85 23/ ZM 63 1104 HORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha 204.961 408 612.961 270.632 118 388.632 388.632 0
86 24/ ZM 66 30039 PĚKNIC Pavel 2005 VS Tábor 134.916 452 586.916 134.309 456 590.309 586.916 0
87 25/ ZM 62 30038 PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor 83.733 602 685.733 82.248 806 888.248 685.733 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 91 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 136.953 4 140.953 130.255 6 136.255 136.255 5
2 1/ ZS 94 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 168.244 58 226.244 168.766 2 170.766 170.766 1
3 2/ ZS 93 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 175.652 160 335.652 238.669 2 240.669 240.669 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 51 23071 23071 PRÜHER Vojtěch PRÜHER Vojtěch 2006 2006 SKVS ČB SKVS ČB 158.40 0 158.40 157.708 104 261.708 158.40 0
2 50 42018 42018 PECHLÁT Adam PECHLÁT Adam 2007 2007 Sušice Sušice 394.144 354 748.144 288.161 160 448.161 448.161 0