Výsledková listina

Závod2016-42-Slalom O štít města Tábora
Číslo16042
Datum07.05.16
Ředitel závoduMiloš Kotek
Vrchní rozhodčíJiří Čiháček
Disciplínaslalom
OrganizátorVS Tábor

FOR

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZ 167 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 136.145 8 144.145 126.755 4 130.755 130.755 0
2 2/ PZ 175 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 173.204 14 187.204 133.149 2 135.149 135.149 0
3 3/ PZ 173 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 152.059 6 158.059 144.79 4 148.79 148.79 0
4 4/ PZ 170 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 163.156 10 173.156 156.08 0 156.08 156.08 0
5 5/ PZ 163 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 150.911 10 160.911 155.988 4 159.988 159.988 0
6 6/ PZ 172 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 171.378 10 181.378 164.183 0 164.183 164.183 0
7 7/ PZ 171 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 167.591 8 175.591 170.026 10 180.026 175.591 0
8 8/ PZ 178 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 152.945 106 258.945 177.611 4 181.611 181.611 0
9 9/ PZ 166 9022 POLLERT Antonín 2006 USK Pha 142.454 206 348.454 145.916 56 201.916 201.916 0
10 10/ PZ 174 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 225.538 8 233.538 197.968 6 203.968 203.968 0
11 11/ PZ 165 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 147.55 120 267.55 152.499 102 254.499 254.499 0
12 12/ PZ 176 9156 ŠROGL Michal 2006 USK Pha 163.895 210 373.895 198.91 60 258.91 258.91 0
13 13/ PZ 169 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 268.148 72 340.148 208.352 52 260.352 260.352 0
14 14/ PZ 164 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 183.819 300 483.819 174.084 102 276.084 276.084 0
15 15/ PZ 162 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 193.411 314 507.411 188.855 208 396.855 396.855 0
16 16/ PZ 161 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 275.721 264 539.721 248.655 264 512.655 512.655 0
17 17/ PZ 177 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 5.00 DNF 97.604 458 555.604 555.604 0
18 18/ PZ 168 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 96.05 754 850.05 78.112 802 880.112 850.05 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZZ 194 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 156.447 6 162.447 153.583 0 153.583 153.583 0
2 2/ PZZ 193 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 163.736 12 175.736 130.599 52 182.599 175.736 0
3 3/ PZZ 192 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 210.88 4 214.88 236.599 0 236.599 214.88 0
4 4/ PZZ 195 23015 ŠVEHLOVÁ Rozálie 2008 SKVS ČB 147.345 110 257.345 221.428 8 229.428 229.428 0
5 5/ PZZ 191 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 224.644 108 332.644 185.596 54 239.596 239.596 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 31 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 91.076 0 91.076 89.699 0 89.699 89.699 82
2 1/ DS 3 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 90.874 0 90.874 96.776 52 148.776 90.874 74
3 1 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 90.903 0 90.903 95.11 0 95.11 90.903 70
4 1/ V 6 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 100.605 0 100.605 98.485 0 98.485 98.485 66
5 1/ VM 4 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 100.697 0 100.697 98.379 2 100.379 100.379 62
6 2/ VM 11 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 2 102.511 0 102.511 99.413 2 101.413 101.413 58
7 8 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2 101.838 0 101.838 102.696 0 102.696 101.838 54
8 2/ DS 2 23035 CEPEK Matěj 1998 SKVS ČB 2+ 100.39 2 102.39 102.082 0 102.082 102.082 50
9 1/ ZS 22 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 3 102.95 0 102.95 103.311 0 103.311 102.95 46
10 2/ V 37 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 107.54 0 107.54 103.273 0 103.273 103.273 42
11 3/ DS 30 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 113.396 0 113.396 105.969 0 105.969 105.969 38
12 3/ VM 43 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 109.097 0 109.097 106.159 2 108.159 108.159 34
13 3/ V 12 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 108.046 2 110.046 109.111 2 111.111 110.046 30
14 4/ DS 26 24006 KLÍMA Jan 1998 Č.Kruml. 3 107.573 4 111.573 118.842 2 120.842 111.573 26
15 4/ VM 9 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 105.093 8 113.093 119.085 2 121.085 113.093 22
16 7 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 111.872 2 113.872 109.124 4 113.124 113.124 21
17 5/ VM 21 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 3 116.253 0 116.253 113.163 0 113.163 113.163 20
18 6/ VM 10 97006 ŠROGL Michal 1972 RK Troja 2 114.214 0 114.214 110.989 4 114.989 114.214 19
19 1/ U23 19 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 3 121.463 4 125.463 113.314 2 115.314 115.314 18
20 2/ U23 42 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 126.861 0 126.861 117.273 0 117.273 117.273 17
21 1/ VS 25 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3 115.958 2 117.958 117.226 4 121.226 117.958 16
22 2/ ZS 13 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 126.466 4 130.466 116.277 2 118.277 118.277 15
23 7/ VM 15 30010 KOTEK Miloš 1974 VS Tábor 3 120.10 0 120.10 127.687 0 127.687 120.10 14
24 1/ ZM 33 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 134.67 0 134.67 121.545 0 121.545 121.545 13
25 3/ ZS 18 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 123.24 0 123.24 136.964 2 138.964 123.24 12
26 2/ ZM 16 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3 123.097 4 127.097 121.754 2 123.754 123.754 11
27 4/ ZS 41 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 120.463 4 124.463 121.684 154 275.684 124.463 10
28 2/ VS 5 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 135.09 2 137.09 119.592 6 125.592 125.592 9
29 3/ VS 17 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 142.609 0 142.609 122.824 4 126.824 126.824 8
30 4/ V 20 30015 POPOVIČ Pavel 1971 VS Tábor 3 136.552 0 136.552 123.438 6 129.438 129.438 7
31 45 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 102.54 102 204.54 122.998 8 130.998 130.998 6
32 3/ ZM 28 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 155.345 4 159.345 129.047 2 131.047 131.047 5
33 1/ DM 38 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 127.251 4 131.251 128.632 6 134.632 131.251 4
34 5/ ZS 40 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 145.724 2 147.724 133.776 2 135.776 135.776 3
35 4/ ZM 39 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 129.291 8 137.291 148.236 8 156.236 137.291 2
36 24 30050 MARTINŮ Lukáš 1987 VS Tábor 3 150.556 4 154.556 137.121 4 141.121 141.121 1
37 3/ U23 14 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 3 142.972 6 148.972 152.168 4 156.168 148.972 0
38 8/ VM 27 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3 5.00 DNF 147.105 6 153.105 153.105 0
39 5/ V 23 47048 JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 3 164.501 0 164.501 153.267 2 155.267 155.267 0
40 5/ ZM 35 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 181.339 4 185.339 153.52 2 155.52 155.52 0
41 6/ ZS 44 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 169.889 102 271.889 201.559 0 201.559 201.559 0
42 4/ VS 34 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 180.925 54 234.925 156.172 252 408.172 234.925 0
43 6/ V 29 78010 KÁRNÍK Zdeněk 1968 L.Tábor 223.845 152 375.845 5.00 DNS 375.845 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 121 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 98.287 2 100.287 98.983 0 98.983 98.983 56
2 2/ ZS 126 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 2 113.07 0 113.07 109.966 0 109.966 109.966 52
3 1/ VM 156 7035 VESELÁ Linda 1980 Tech.Pha 2 112.88 2 114.88 108.387 2 110.387 110.387 48
4 1/ V 127 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 116.11 0 116.11 112.042 0 112.042 112.042 44
5 3/ ZS 122 14072 ŽATECKÁ Nikola 2002 Kralupy 2 121.786 2 123.786 113.382 0 113.382 113.382 40
6 124 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 123.662 4 127.662 105.728 8 113.728 113.728 36
7 4/ ZS 140 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 113.928 6 119.928 124.349 2 126.349 119.928 32
8 1/ VS 128 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 118.67 2 120.67 119.598 4 123.598 120.67 28
9 1/ DM 123 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 135.836 52 187.836 119.923 2 121.923 121.923 24
10 1/ ZM 136 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 154.695 0 154.695 122.461 0 122.461 122.461 20
11 5/ ZS 129 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 146.789 4 150.789 120.685 2 122.685 122.685 19
12 2/ VM 125 47013 ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň 2 126.334 2 128.334 138.883 0 138.883 128.334 18
13 3/ VM 155 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3 131.532 0 131.532 147.629 4 151.629 131.532 17
14 6/ ZS 131 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 125.717 6 131.717 131.696 2 133.696 131.717 16
15 1/ U23 130 38015 CUBROVÁ Markéta 1997 ČSAD Plz 3 137.31 0 137.31 134.368 2 136.368 136.368 15
16 2/ ZM 142 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 139.127 4 143.127 136.448 0 136.448 136.448 14
17 3/ ZM 152 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 144.558 54 198.558 133.27 6 139.27 139.27 13
18 7/ ZS 135 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 141.018 2 143.018 138.622 4 142.622 142.622 12
19 143 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 146.389 4 150.389 147.359 2 149.359 149.359 11
20 2/ DM 141 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 3 146.168 4 150.168 150.519 2 152.519 150.168 10
21 8/ ZS 133 9008 POLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha 3 143.135 108 251.135 150.478 0 150.478 150.478 9
22 154 1033 HOCHHEIM Kristýna 1991 Boh.Pha 155.523 0 155.523 150.157 2 152.157 152.157 8
23 9/ ZS 138 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 3 151.311 2 153.311 166.477 0 166.477 153.311 7
24 10/ ZS 134 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 154.301 4 158.301 149.818 6 155.818 155.818 6
25 1/ DS 137 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 154.462 2 156.462 153.574 154 307.574 156.462 5
26 4/ ZM 145 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 163.613 54 217.613 160.903 0 160.903 160.903 4
27 5/ ZM 139 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 180.815 4 184.815 160.206 2 162.206 162.206 3
28 6/ ZM 153 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 5.00 DNF 158.547 6 164.547 164.547 2
29 11/ ZS 150 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 162.916 2 164.916 156.182 50 206.182 164.916 1
30 12/ ZS 149 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 165.083 4 169.083 166.109 0 166.109 166.109 0
31 7/ ZM 148 27008 HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak 156.297 106 262.297 164.313 2 166.313 166.313 0
32 132 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 166.143 4 170.143 166.666 0 166.666 166.666 0
33 13/ ZS 147 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 171.053 6 177.053 232.511 10 242.511 177.053 0
34 14/ ZS 151 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 209.219 6 215.219 186.153 208 394.153 215.219 0
35 3/ DM 146 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 5.00 DNF 91.747 600 691.747 691.747 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 68 30006 30009 VALA Vladimír KELLER Miloslav 1963 1962 VS Tábor VS Tábor 2 113.629 4 117.629 110.12 0 110.12 110.12 42
2 1/ VM 63 76013 76003 HÁŠA Michal PAZOUREK Jan 1981 1973 Bechyně Bechyně 2 113.95 6 119.95 113.331 0 113.331 113.331 34
3 61 23035 23133 CEPEK Matěj WEBER Oldřich 1998 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 127.944 2 129.944 117.409 2 119.409 119.409 30
4 1/ DS 67 23151 23042 KUNA Václav STANOVSKÝ Vojtěch 1998 2002 SKVS ČB SKVS ČB 3 137.711 12 149.711 117.851 2 119.851 119.851 26
5 2/ V 65 36020 36026 VESELÝ Josef ŠRÁMEK Jiří 1950 1966 Klatovy Klatovy 2 138.592 4 142.592 127.422 2 129.422 129.422 22
6 64 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 153.887 52 205.887 130.121 0 130.121 130.121 18
7 3/ V 75 76006 76005 MĚŠŤAN Zdeněk MĚŠŤAN Pavel 1971 1970 Bechyně Bechyně 3 153.54 6 159.54 133.283 0 133.283 133.283 14
8 2/ VM 62 23006 78014 BOČEK Zdeněk PEŠTA Jan 1975 1981 SKVS ČB L.Tábor 2 131.996 6 137.996 131.677 2 133.677 133.677 10
9 1/ U23 69 23040 76014 ZVOLÁNEK Jan ZVOLÁNEK Filip 1995 1999 SKVS ČB Bechyně 134.335 62 196.335 128.928 8 136.928 136.928 9
10 77 30031 30003 HABICH Karel HABICH Bohumil 1994 1991 VS Tábor VS Tábor 160.649 18 178.649 141.832 4 145.832 145.832 8
11 1/ VS 66 30002 30011 HABICH Bohumil KUBEŠ Vladimír 1961 1961 VS Tábor VS Tábor 2 181.068 12 193.068 141.666 6 147.666 147.666 7
12 71 24049 24001 NOVOSAD Jonáš NOVOSAD Lukáš 2006 1976 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 149.478 4 153.478 140.118 50 190.118 153.478 6
13 1/ ZS 80 23048 23077 STANOVSKÝ Jakub TESAŘ Vojtěch 2004 2002 SKVS ČB SKVS ČB 3 188.266 68 256.266 152.883 2 154.883 154.883 5
14 1/ ZM 73 9130 9129 JIRAS Filip POLLERT Jan 2005 2005 USK Pha USK Pha 165.716 14 179.716 151.28 4 155.28 155.28 4
15 2/ VS 72 23076 23059 PARANIAK Jan KUNA Alois 1951 1960 SKVS ČB SKVS ČB 3 163.094 8 171.094 153.848 6 159.848 159.848 3
16 2/ ZM 78 23071 23135 PRÜHER Vojtěch ŠEDIVÝ Vít 2006 2004 SKVS ČB SKVS ČB 160.002 14 174.002 161.897 2 163.897 163.897 0
17 1/ DM 74 52003 52020 MILYAN David NESNÍDALOVÁ Lucie 2001 2002 L.Žatec L.Žatec 178.178 70 248.178 156.913 8 164.913 164.913 2
18 79 1027 1074 MARTIN Václav MARTIN Václav 1971 2002 Boh.Pha Boh.Pha 3 166.688 12 178.688 170.226 6 176.226 176.226 1
19 76 30026 30050 POPOVIČOVÁ Žaneta MARTINŮ Lukáš 1992 1987 VS Tábor VS Tábor 3 154.852 158 312.852 182.011 4 186.011 186.011 0
20 2/ ZS 82 14015 14019 HRDLIČKOVÁ Sára MACHUTOVÁ Iva 2003 2003 Kralupy Kralupy 180.298 24 204.298 183.71 8 191.71 191.71 0
21 2/ DS 81 24058 24052 BAUEROVÁ Markéta MANOVÁ Štěpánka 2001 1999 Č.Kruml. Č.Kruml. 281.59 16 297.59 218.251 106 324.251 297.59 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 90.296 52 142.296 87.226 0 87.226 87.226 148
2 1/ VM 95 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 91.178 0 91.178 90.373 0 90.373 90.373 144
3 1/ DM 17 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 90.076 4 94.076 90.299 2 92.299 92.299 140
4 2/ DM 100 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 96.938 2 98.938 92.142 2 94.142 94.142 136
5 2/ VM 10 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 103.654 2 105.654 94.934 0 94.934 94.934 132
6 3/ VM 7 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 98.029 2 100.029 96.615 0 96.615 96.615 128
7 1/ ZS 2 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 97.246 2 99.246 94.794 2 96.794 96.794 124
8 9 78017 JILMA Martin 1989 L.Tábor 2 92.998 4 96.998 108.002 8 116.002 96.998 120
9 4/ VM 97 24023 ŠVEHLA Zdeněk 1976 Č.Kruml. 2 100.48 4 104.48 97.475 0 97.475 97.475 116
10 1/ DS 5 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2 95.605 2 97.605 94.395 4 98.395 97.605 112
11 2/ DS 12 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 97.131 6 103.131 98.433 0 98.433 98.433 108
12 80 9043 MEDŘICKÝ Ludvík 1992 USK Pha 97.108 2 99.108 99.135 2 101.135 99.108 104
13 1/ V 93 1027 MARTIN Václav 1971 Boh.Pha 2 97.441 6 103.441 99.418 0 99.418 99.418 100
14 3/ DM 14 52003 MILYAN David 2001 L.Žatec 2 95.855 4 99.855 98.09 52 150.09 99.855 96
15 5/ VM 18 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 102.951 4 106.951 99.857 0 99.857 99.857 92
16 6/ VM 8 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 98.367 2 100.367 97.972 4 101.972 100.367 88
17 55 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 3 101.435 2 103.435 101.031 0 101.031 101.031 84
18 4/ DM 15 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 107.853 4 111.853 95.469 6 101.469 101.469 80
19 2/ V 4 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 99.762 2 101.762 110.505 8 118.505 101.762 76
20 3/ V 16 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 102.789 2 104.789 102.279 0 102.279 102.279 72
21 2/ ZS 13 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 97.727 56 153.727 100.577 2 102.577 102.577 68
22 7/ VM 101 7034 VYHNÁNEK Jiří 1974 Tech.Pha 2 104.692 4 108.692 103.036 0 103.036 103.036 64
23 8/ VM 6 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 105.223 4 109.223 99.627 4 103.627 103.627 60
24 1/ VS 23 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 3 107.823 2 109.823 104.198 0 104.198 104.198 56
25 3/ DS 3 52005 ŘÁHA Oldřich 1998 L.Žatec 2 108.531 6 114.531 104.422 0 104.422 104.422 55
26 1/ ZM 38 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 119.067 4 123.067 107.459 0 107.459 107.459 54
27 4/ V 24 30027 KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor 3 114.07 62 176.07 107.509 0 107.509 107.509 53
28 9/ VM 11 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 109.981 4 113.981 107.569 0 107.569 107.569 52
29 5/ DM 32 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 3 106.462 10 116.462 109.229 0 109.229 109.229 51
30 3/ ZS 37 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3 116.594 10 126.594 107.50 2 109.50 109.50 50
31 10/ VM 39 14023 HRON Robin 1979 Kralupy 3 109.243 6 115.243 107.785 2 109.785 109.785 49
32 11/ VM 54 76004 PAZOUREK Pavel 1976 Bechyně 3 114.139 2 116.139 111.396 0 111.396 111.396 48
33 5/ V 28 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3 112.39 2 114.39 111.648 4 115.648 114.39 47
34 12/ VM 22 76003 PAZOUREK Jan 1973 Bechyně 3 116.924 4 120.924 110.172 6 116.172 116.172 46
35 2/ ZM 36 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 117.369 4 121.369 116.224 0 116.224 116.224 45
36 4/ ZS 52 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 120.078 4 124.078 117.068 0 117.068 117.068 44
37 4/ DS 35 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3 124.325 4 128.325 113.439 4 117.439 117.439 43
38 5/ ZS 30 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3 131.323 2 133.323 117.497 0 117.497 117.497 42
39 3/ ZM 19 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 117.01 2 119.01 111.709 6 117.709 117.709 41
40 4/ ZM 25 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 127.159 4 131.159 117.264 2 119.264 119.264 40
41 6/ V 40 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3 123.232 2 125.232 117.326 2 119.326 119.326 39
42 5/ ZM 77 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 120.403 6 126.403 120.061 0 120.061 120.061 38
43 6/ ZM 64 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 128.527 2 130.527 117.033 4 121.033 121.033 37
44 7/ ZM 29 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 124.01 54 178.01 120.006 2 122.006 122.006 36
45 8/ ZM 58 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 3 139.614 54 193.614 116.013 6 122.013 122.013 35
46 9/ ZM 84 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 120.029 2 122.029 120.02 4 124.02 122.029 34
47 13/ VM 51 14028 FOHL Ondřej 1979 Kralupy 3 136.332 12 148.332 118.624 4 122.624 122.624 33
48 14/ VM 49 78003 KOTRBA Tomáš 1977 L.Tábor 3 130.695 4 134.695 122.628 0 122.628 122.628 32
49 15/ VM 81 8030 MATĚJKA Jakub 1981 SKŽižkov 128.653 4 132.653 120.944 2 122.944 122.944 31
50 10/ ZM 44 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3 119.979 4 123.979 131.451 2 133.451 123.979 30
51 6/ ZS 48 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 143.603 58 201.603 118.424 6 124.424 124.424 29
52 7/ V 26 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3 120.558 4 124.558 128.339 4 132.339 124.558 28
53 7/ ZS 27 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3 118.715 106 224.715 122.562 2 124.562 124.562 27
54 6/ DM 61 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 145.654 12 157.654 114.129 12 126.129 126.129 26
55 8/ ZS 45 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 118.561 104 222.561 118.856 8 126.856 126.856 25
56 11/ ZM 31 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 124.96 4 128.96 125.093 2 127.093 127.093 24
57 8/ V 50 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3 118.164 10 128.164 123.133 6 129.133 128.164 23
58 2/ VS 59 27020 VONDRA Václav 1957 Ot.Strak 3 130.409 0 130.409 141.446 4 145.446 130.409 22
59 3/ VS 34 78001 JILMA Ivan 1957 L.Tábor 3 134.19 4 138.19 126.279 6 132.279 132.279 21
60 9/ V 53 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3 140.009 4 144.009 126.814 6 132.814 132.814 20
61 9/ ZS 21 14033 NOVÁK Michal 2003 Kralupy 3 129.499 4 133.499 137.348 4 141.348 133.499 19
62 10/ ZS 65 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 115.041 202 317.041 131.531 2 133.531 133.531 18
63 4/ VS 57 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 125.689 56 181.689 131.568 2 133.568 133.568 17
64 11/ ZS 46 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 3 130.646 8 138.646 130.607 4 134.607 134.607 16
65 12/ ZM 68 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 132.48 8 140.48 130.219 6 136.219 136.219 15
66 5/ VS 33 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 135.659 4 139.659 142.198 8 150.198 139.659 14
67 16/ VM 42 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3 131.337 10 141.337 143.765 6 149.765 141.337 13
68 17/ VM 20 27009 DUNOVSKÝ Tomáš 1976 Ot.Strak 3 139.211 6 145.211 138.964 6 144.964 144.964 12
69 18/ VM 86 78012 PRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor 145.147 8 153.147 141.939 4 145.939 145.939 11
70 13/ ZM 91 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 137.375 14 151.375 157.703 8 165.703 151.375 10
71 6/ VS 43 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 149.677 8 157.677 144.335 50 194.335 157.677 9
72 19/ VM 83 23052 STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB 194.708 8 202.708 153.607 10 163.607 163.607 8
73 14/ ZM 75 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 5.00 DNF 157.863 6 163.863 163.863 7
74 15/ ZM 85 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 154.094 14 168.094 230.535 54 284.535 168.094 6
75 16/ ZM 74 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 190.011 6 196.011 166.17 2 168.17 168.17 5
76 7/ DM 89 9003 BAUDISCH Adam 2001 USK Pha 147.369 162 309.369 131.477 52 183.477 183.477 4
77 12/ ZS 69 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 146.756 122 268.756 123.602 60 183.602 183.602 3
78 7/ VS 73 24019 BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml. 196.459 6 202.459 181.644 2 183.644 183.644 2
79 13/ ZS 60 23090 CHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB 133.182 54 187.182 163.016 52 215.016 187.182 1
80 17/ ZM 90 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 185.722 4 189.722 185.543 4 189.543 189.543 0
81 8/ DM 92 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 180.644 12 192.644 198.78 8 206.78 192.644 0
82 14/ ZS 96 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 158.019 114 272.019 186.731 10 196.731 196.731 0
83 18/ ZM 72 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 163.27 60 223.27 147.23 52 199.23 199.23 0
84 19/ ZM 88 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 182.364 20 202.364 172.044 54 226.044 202.364 0
85 20/ VM 98 30035 MAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor 154.076 56 210.076 210.02 108 318.02 210.076 0
86 20/ ZM 99 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 198.343 112 310.343 213.391 2 215.391 215.391 0
87 21/ ZM 82 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 234.502 164 398.502 169.213 54 223.213 223.213 0
88 22/ ZM 78 14062 MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 166.457 110 276.457 170.844 54 224.844 224.844 0
89 23/ ZM 71 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 183.61 266 449.61 173.508 102 275.508 275.508 0
90 24/ ZM 87 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 172.756 256 428.756 219.655 60 279.655 279.655 0
91 25/ ZM 79 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 183.806 206 389.806 171.19 204 375.19 375.19 0
92 26/ ZM 67 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 147.628 362 509.628 152.732 258 410.732 410.732 0
93 15/ ZS 76 9140 ČMEJREK Cyril 2003 USK Pha 149.515 310 459.515 134.941 404 538.941 459.515 0
94 27/ ZM 70 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 5.00 DNF 199.878 356 555.878 555.878 0
95 16/ ZS 94 1074 MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 5.00 DNF 186.85 408 594.85 594.85 0
96 28/ ZM 63 1104 HORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha 166.887 608 774.887 268.942 1100 368.942 774.887 0
97 29/ ZM 62 30038 PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor 83.869 708 791.869 105.083 850 955.083 791.869 0
98 30/ ZM 66 30039 PĚKNIC Pavel 2005 VS Tábor 126.827 756 882.827 131.348 702 833.348 833.348 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 91 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 139.771 0 139.771 131.421 2 133.421 133.421 6
2 1/ ZS 92 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 148.733 4 152.733 148.746 4 152.746 152.733 2
3 2/ ZS 94 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 189.575 6 195.575 153.851 0 153.851 153.851 1
4 3/ ZS 93 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 5.00 DNF 180.272 62 242.272 242.272 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 50 42018 42018 PECHLÁT Adam PECHLÁT Adam 2007 2007 Sušice Sušice 232.318 356 588.318 266.137 204 470.137 470.137 0