Výsledková listina

ZávodTrutnovský slalom - 52.ročník - sobota
Číslo16040
Datum07.05.16
Ředitel závoduPavel Míl
Vrchní rozhodčíZdena Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorLoko Trutnov

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 18 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2+ 107.62 0 107.62 103.85 0 103.85 103.85 60 60
2 2/ DM 8 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 111.67 6 117.67 117.39 0 117.39 117.39 55 55
3 1/ U23 6 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 117.90 2 119.90 123.69 2 125.69 119.90 50 50
4 10 60042 MOŠTĚK Ondřej 1982 Trutnov 3 120.31 0 120.31 125.20 0 125.20 120.31 45 45
5 1/ VM 4 45007 INDRUCH Jaromír 1976 KVS HK 2 121.06 0 121.06 129.29 0 129.29 121.06 40 40
6 1/ DS 2 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 121.46 2 123.46 141.95 2 143.95 123.46 35 35
7 2/ VM 12 60026 BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 Trutnov 3 128.83 0 128.83 125.74 0 125.74 125.74 30 30
8 1/ V 1 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2+ 123.84 2 125.84 128.78 0 128.78 125.84 25 25
9 3/ VM 9 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 3 124.28 2 126.28 4 999 999.00 126.28 20 20
10 1/ VS 7 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 127.66 2 129.66 128.95 0 128.95 128.95 15 15
11 2/ V 5 60001 BEIER Artur 1970 Trutnov 2 127.43 2 129.43 136.00 52 188.00 129.43 10 10
12 4/ VM 3 71002 HAUCK Marek 1977 Č.Skal. 2 131.86 2 133.86 138.30 0 138.30 133.86 9 9
13 1/ ZM 17 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 132.35 2 134.35 134.04 0 134.04 134.04 8 8
14 3/ DM 15 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 3 139.20 0 139.20 139.81 0 139.81 139.20 7 7
15 4/ DM 19 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 3 140.89 2 142.89 138.92 2 140.92 140.92 6 6
16 3/ V 13 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3 150.11 2 152.11 157.10 6 163.10 152.11 5 5
17 2/ DS 91 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 168.57 6 174.57 152.65 4 156.65 156.65 4 4
18 2/ VS 14 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 155.41 2 157.41 168.36 6 174.36 157.41 3 3
19 1/ ZS 92 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 170.08 2 172.08 170.19 8 178.19 172.08 2 2
20 2/ ZM 16 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 194.75 2 196.75 185.76 2 187.76 187.76 1 1
21 3/ ZM 20 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 238.85 60 298.85 213.85 12 225.85 225.85 0 0
22 V 11 88003 ŠERÝ Michal 1971 Rožátov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 51 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 122.75 6 128.75 117.94 2 119.94 119.94 25 25
2 1/ ZS 60 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 130.25 8 138.25 128.00 0 128.00 128.00 20 20
3 52 45023 ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 KVS HK 2 129.06 0 129.06 139.64 4 143.64 129.06 15 15
4 1/ DM 55 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 3 129.76 0 129.76 129.98 6 135.98 129.76 14 14
5 2/ ZS 57 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 126.30 4 130.30 132.46 4 136.46 130.30 13 13
6 3/ ZS 58 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 130.90 2 132.90 133.54 8 141.54 132.90 12 12
7 65 71006 KUBÍČKOVÁ Lucie 1982 Č.Skal. 133.76 0 133.76 135.96 0 135.96 133.76 11 11
8 1/ VM 53 71004 HAUCKOVÁ Ilona 1978 Č.Skal. 3 135.32 0 135.32 129.85 4 133.85 133.85 10 10
9 4/ ZS 62 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 135.18 2 137.18 137.17 4 141.17 137.18 9 9
10 5/ ZS 63 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 139.09 4 143.09 135.37 2 137.37 137.37 8 8
11 6/ ZS 61 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 139.33 0 139.33 136.57 2 138.57 138.57 7 7
12 7/ ZS 59 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 139.25 2 141.25 137.09 2 139.09 139.09 6 6
13 2/ DM 56 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3 138.75 2 140.75 143.71 8 151.71 140.75 5 5
14 1/ ZM 64 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 3 142.62 0 142.62 149.69 4 153.69 142.62 4 4
15 3/ DM 54 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 159.89 4 163.89 144.72 4 148.72 148.72 3 3
16 2/ ZM 69 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 151.60 0 151.60 157.56 0 157.56 151.60 2 2
17 2/ VM 66 60027 MARKOVÁ Jitka 1978 Trutnov 151.33 2 153.33 169.74 6 175.74 153.33 1 1
18 3/ ZM 67 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 146.42 10 156.42 151.31 4 155.31 155.31 0 0
19 4/ ZM 68 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 158.52 10 168.52 173.41 4 177.41 168.52 0 0
20 8/ ZS 70 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 168.78 8 176.78 1 999 999.00 176.78 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 81 10026 10013 STRÁNSKÝ Dominik ABRAHAM Tomáš 1999 1992 Benátky Benátky 2 124.30 6 130.30 119.22 6 125.22 125.22 18 18
2 1/ VM 83 53026 57044 ZÁRUBA Martin VOREL Zdeněk 1974 1974 Dv.Král. Pardub. 2 131.07 2 133.07 128.01 4 132.01 132.01 13 13
3 1/ VS 82 53011 60002 NEDVÍDEK František HÁK Jiří 1944 1952 Dv.Král. Trutnov 2 144.36 2 146.36 145.66 2 147.66 146.36 8 8
4 1/ DM 84 9123 9121 HOUSKA Jan MAJER Kryštof 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 146.96 2 148.96 143.99 6 149.99 148.96 3 3
5 1/ ZS 85 9126 9134 KADLEC Filip FRENCL Josef 2003 2002 USK Pha USK Pha 3 166.21 2 168.21 164.10 6 170.10 168.21 2 2
6 2/ VM 87 60028 53028 JEZVINA Václav HAIN Přemysl 1973 1977 Trutnov Dv.Král. 3 170.05 4 174.05 171.68 12 183.68 174.05 1 1
7 1/ ZM 86 60047 60054 BEIER Matouš BEIER Alva 2004 2005 Trutnov Trutnov 4 999 999.00 5.00 0 999.00 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 41 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 102.64 0 102.64 103.08 2 105.08 102.64 87 87
2 1/ DS 42 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 100.72 2 102.72 102.32 2 104.32 102.72 82 82
3 1/ VM 93 60011 HORYNA Lukáš 1980 Trutnov 3 106.20 0 106.20 104.32 0 104.32 104.32 77 77
4 1/ DM 48 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 107.37 6 113.37 106.87 0 106.87 106.87 72 72
5 2/ VM 43 60039 MAREK Lukáš 1980 Trutnov 2 107.96 0 107.96 109.52 0 109.52 107.96 67 67
6 1/ ZS 49 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 109.96 6 115.96 106.80 4 110.80 110.80 62 62
7 2/ DS 45 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 111.27 0 111.27 112.33 2 114.33 111.27 57 57
8 3/ DS 66 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 3 113.19 0 113.19 114.60 0 114.60 113.19 52 52
9 3/ VM 60 10001 ABRAHAM Jiří 1977 Benátky 3 117.47 4 121.47 115.97 0 115.97 115.97 47 47
10 4/ VM 44 53026 ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král. 2 121.34 0 121.34 116.99 0 116.99 116.99 42 42
11 5/ VM 58 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3 122.80 2 124.80 118.77 0 118.77 118.77 37 37
12 1/ V 57 53021 TROCH Petr 1971 Dv.Král. 3 119.33 0 119.33 119.71 0 119.71 119.33 32 32
13 2/ V 51 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 125.33 8 133.33 117.43 2 119.43 119.43 31 31
14 2/ ZS 68 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 120.63 0 120.63 120.00 0 120.00 120.00 30 30
15 6/ VM 54 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 3 122.86 2 124.86 116.68 4 120.68 120.68 29 29
16 3/ ZS 72 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 126.87 4 130.87 120.71 0 120.71 120.71 28 28
17 2/ DM 46 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 118.85 2 120.85 122.94 0 122.94 120.85 27 27
18 7/ VM 65 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3 120.13 4 124.13 121.11 0 121.11 121.11 26 26
19 3/ DM 50 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 124.67 0 124.67 121.13 2 123.13 123.13 25 25
20 4/ ZS 61 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 126.02 0 126.02 123.71 0 123.71 123.71 24 24
21 8/ VM 76 53028 HAIN Přemysl 1977 Dv.Král. 123.42 2 125.42 125.03 6 131.03 125.42 23 23
22 4/ DS 63 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3 125.68 4 129.68 123.87 2 125.87 125.87 22 22
23 5/ ZS 79 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 127.73 0 127.73 124.30 2 126.30 126.30 21 21
24 9/ VM 94 60028 JEZVINA Václav 1973 Trutnov 3 125.55 8 133.55 122.44 4 126.44 126.44 20 20
25 6/ ZS 70 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 141.44 2 143.44 126.84 0 126.84 126.84 19 19
26 7/ ZS 47 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 123.23 4 127.23 130.15 0 130.15 127.23 18 18
27 10/ VM 56 8008 HORÁK David 1976 SKŽižkov 3 125.30 2 127.30 127.48 0 127.48 127.30 17 17
28 3/ V 71 45020 PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK 3 127.55 2 129.55 127.66 0 127.66 127.66 16 16
29 1/ ZM 82 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 129.70 0 129.70 130.19 6 136.19 129.70 15 15
30 4/ V 64 10104 SAHULA Martin 1968 Benátky 3 129.47 4 133.47 125.95 4 129.95 129.95 14 14
31 2/ ZM 74 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 133.49 0 133.49 130.76 0 130.76 130.76 13 13
32 8/ ZS 73 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 140.07 0 140.07 130.56 4 134.56 134.56 12 12
33 11/ VM 95 60010 ZIERIS Maritn 1972 Trutnov 127.73 8 135.73 134.48 2 136.48 135.73 11 11
34 5/ V 53 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 134.39 2 136.39 133.40 4 137.40 136.39 10 10
35 1/ U23 52 10100 ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky 3 132.54 4 136.54 130.79 6 136.79 136.54 9 9
36 1/ VS 62 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3 140.68 2 142.68 140.65 0 140.65 140.65 8 8
37 3/ ZM 88 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 137.75 4 141.75 144.86 6 150.86 141.75 7 7
38 12/ VM 55 53013 JÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král. 3 142.05 2 144.05 152.29 6 158.29 144.05 6 6
39 9/ ZS 78 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 146.91 8 154.91 144.53 2 146.53 146.53 5 5
40 4/ ZM 81 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 148.88 0 148.88 153.20 4 157.20 148.88 4 4
41 5/ ZM 77 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 150.43 10 160.43 147.01 2 149.01 149.01 3 3
42 6/ ZM 85 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 149.66 0 149.66 157.24 6 163.24 149.66 2 2
43 10/ ZS 67 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 140.55 56 196.55 148.02 4 152.02 152.02 1 1
44 7/ ZM 86 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 161.37 2 163.37 150.67 2 152.67 152.67 0 0
45 4/ DM 87 60062 ČERNÝ Šimon 2001 Trutnov 146.56 8 154.56 161.95 4 165.95 154.56 0 0
46 11/ ZS 69 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3 148.39 10 158.39 159.39 8 167.39 158.39 0 0
47 75 60042 MOŠTĚK Ondřej 1982 Trutnov 4 999 999.00 150.52 8 158.52 158.52 0 0
48 2/ VS 59 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 156.91 2 158.91 171.11 56 227.11 158.91 0 0
49 8/ ZM 84 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 151.34 12 163.34 168.19 6 174.19 163.34 0 0
50 12/ ZS 80 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 169.63 12 181.63 162.48 56 218.48 181.63 0 0
51 13/ ZS 91 60057 ENDRYCH Matouš 2003 Trutnov 191.33 104 295.33 193.86 152 345.86 295.33 0 0
52 PZ 92 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
53 PZ 90 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
54 ZM 89 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
55 ZM 83 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0