Výsledková listina

Závodklasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů
Číslo16039
Datum08.05.16
Ředitel závoduVěra Jarolímková
Vrchní rozhodčíJana Kudějová
Disciplínasjezd
OrganizátorTJ Turnov

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 1 89015 IRAIN Jiří 1981 VikingMB 09:12.30 20 0
2 1/ V 7 52035 SLANINA Vladimír 1969 L.Žatec MT 09:29.30 12 0
3 2/ V 3 59016 HAJSKÝ Stanislav 1969 Semily 09:46.17 8 0
4 1/ VS 9 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 10:00.70 4 0
5 3/ V 8 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 10:12.50 3 0
6 4/ V 6 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 10:39.70 2 0
7 2/ VS 5 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 11:13.80 1 0
8 5/ V 2 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 11:29.10 0 0
9 6/ V 4 59002 BURIÁNEK Karel 1965 Semily 11:31.90 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 23 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 09:21.90 15 0
2 1/ DS 24 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 3 10:06.80 7 0
3 2/ VM 22 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 10:14.20 3 0
4 3/ VM 26 1005 HÁKOVÁ Jitka 1980 Boh.Pha 2 10:19.80 2 0
5 1/ V 21 59045 ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily 11:26.00 1 0
6 1/ DM 25 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 11:35.90 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 51 89015 89001 IRAIN Jiří PROCHÁZKA Martin 1981 1978 VikingMB VikingMB 2 09:56.60 25 0
2 1/ V 55 1128 1038 MORNŠTEJN Roman ŠŤASTNÝ Michal 1969 1965 Boh.Pha Boh.Pha 1 09:58.38 17 0
3 2/ V 54 52035 52021 SLANINA Vladimír SVOBODA Martin 1969 1964 L.Žatec L.Žatec 1 10:10.54 9 0
4 1/ VS 52 105016 133002 MATULA Zdeněk BŘEČKA Jan 1955 1958 Tesla Bo SKVeselí 2 10:25.80 5 0
5 2/ VS 53 89013 89011 IRAIN Jiří LERNER Luděk 1955 1960 VikingMB VikingMB 3 10:42.20 1 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 43 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 07:36.60 33 0
2 1/ V 42 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 07:58.00 25 0
3 1/ VS 40 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 08:44.10 17 0
4 39 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 2 08:49.10 13 0
5 2/ VM 44 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 09:02.80 9 0
6 1/ ZS 38 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 09:26.00 5 0
7 3/ VM 36 62025 VÁLEK Jiří 1981 Turnov 10:05.00 4 0
8 4/ VM 31 62027 OMETÁK Jan 1975 Turnov 10:44.70 3 0
9 2/ VS 37 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 11:20.90 2 0
10 1/ DM 35 62008 LAPUNÍK Milan 2001 Turnov 11:27.50 1 0
11 1/ ZM 34 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 11:43.50 0 0
12 2/ DM 33 62003 HLOBIL Josef 2001 Turnov 11:47.60 0 0
13 2/ ZS 32 62014 MÜLLER Ondřej 2002 Turnov 14:59.00 0 0