Výsledková listina

ZávodSprint na Kamenici
Číslo16038
Datum07.05.16
Ředitel závoduVěra Jarolímková
Vrchní rozhodčíJana Kuděková
Disciplínasprint
OrganizátorTJ Turnov

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 7 52035 SLANINA Vladimír 1969 L.Žatec MT 01:07.30 01:13.30 01:07.30 15 0
2 2/ V 3 59016 HAJSKÝ Stanislav 1969 Semily 01:14.20 01:16.40 01:14.20 7 0
3 3/ V 4 59002 BURIÁNEK Karel 1965 Semily 01:15.30 01:23.20 01:15.30 3 0
4 1/ VS 5 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 01:17.20 01:24.50 01:17.20 2 0
5 4/ V 6 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 01:19.30 01:18.20 01:18.20 1 0
6 2/ VS 9 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 01:19.60 01:19.20 01:19.20 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 24 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 3 01:13.70 01:15.90 01:13.70 3 0
2 1/ VM 22 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 01:15.90 01:17.70 01:15.90 2 0
3 1/ V 21 59045 ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily 01:23.40 01:23.80 01:23.40 1 0
4 1/ DM 25 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 01:27.20 02:53.00 01:27.20 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VS 52 105016 133002 MATULA Zdeněk BŘEČKA Jan 1955 1958 Tesla Bo SKVeselí 2 01:14.60 01:18.10 01:14.60 0 0
2 1/ V 55 52035 52021 SLANINA Vladimír SVOBODA Martin 1969 1964 L.Žatec L.Žatec 1 01:16.90 01:19.10 01:16.90 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 39 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 2 00:59.20 01:01.10 00:59.20 21 0
2 1/ V 42 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 01:01.10 01:00.10 01:00.10 13 0
3 1/ VM 44 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 01:06.10 01:06.20 01:06.10 9 0
4 1/ ZS 38 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 01:09.10 01:10.10 01:09.10 5 0
5 2/ VM 31 62027 OMETÁK Jan 1975 Turnov 01:12.40 01:14.20 01:12.40 4 0
6 3/ VM 36 62025 VÁLEK Jiří 1981 Turnov 01:12.80 01:14.20 01:12.80 3 0
7 1/ VS 37 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 01:19.30 01:23.20 01:19.30 2 0
8 1/ DM 35 62008 LAPUNÍK Milan 2001 Turnov 01:52.90 01:25.85 01:25.85 1 0
9 2/ DM 33 62003 HLOBIL Josef 2001 Turnov 01:32.90 02:18.00 01:32.90 0 0
10 2/ ZS 32 62014 MÜLLER Ondřej 2002 Turnov 01:51.70 01:34.70 01:34.70 0 0
11 1/ ZM 34 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 02:16.00 02:01.10 02:01.10 0 0