Výsledková listina

Závod4. ČP v klasickém sjezdu + MČR U23
Číslo16035
Datum01.05.16
Ředitel závoduPetr Weissar
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínasjezd
OrganizátorTJ Loko Plzeň

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 09:27.01 60 152 0
2 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 09:31.52 53 140 0
3 1/ U23 3 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec MT 09:39.47 47 128 0
4 1/ DS 16 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 09:52.10 42 0 45
5 2/ U23 17 132053 KRISTEK Václav 1996 Val.Mez. 1 09:57.53 38 0 33
6 7 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 10:01.16 34 116 0
7 3/ U23 5 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 10:03.25 31 104 0
8 10 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 10:05.07 28 92 0
9 2/ DS 14 24006 KLÍMA Jan 1998 Č.Kruml. 1 10:16.04 25 80 0
10 3/ DS 11 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 10:19.18 22 68 0
11 8 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 1 10:26.51 20 56 0
12 21 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 10:29.34 18 44 0
13 4/ U23 9 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 10:31.18 16 0 21
14 1/ DM 22 57080 ŽENKA Ondra 2000 Pardub. 2 10:51.26 14 32 0
15 4/ DS 12 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 2 10:51.94 12 26 0
16 1/ VM 13 57069 KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub. 1 10:52.41 10 20 0
17 5/ DS 23 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 11:11.49 9 0 9
18 2/ DM 24 57081 ŽENKA Martin 2000 Pardub. 2 11:24.45 8 14 0
19 1/ ZS 25 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 11:29.35 7 8 0
20 3/ DM 27 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 11:46.61 6 0 3
21 1/ V 18 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 12:05.21 5 2 0
22 2/ ZS 31 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 12:25.35 4 0 2
23 3/ ZS 29 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 12:39.44 3 0 1
24 1/ VS 26 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 12:39.46 2 0 0
25 1/ ZM 35 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 12:54.61 1 1 0
26 4/ ZS 32 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 12:54.95 0 0 0
27 5/ ZS 33 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 13:36.81 0 0 0
28 2/ ZM 34 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 15:22.40 0 0 0
29 DM 30 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 59:59.99 0 0 0
30 DM 28 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 59:59.99 0 0 0
31 V 20 52035 SLANINA Vladimír 1969 L.Žatec 2 59:59.99 0 0 0
32 19 24038 VANĚČEK Tomáš 1986 Č.Kruml. 2 59:59.99 0 0 0
33 U23 15 64038 JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto 1 59:59.99 0 0 0
34 6 57059 UNCAJTÍK Lukáš 1984 Pardub. 1 59:59.99 0 0 0
35 VM 4 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 59:59.99 0 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1/ DS 11 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno MT 09:22.30 60 0 133
2 2/ DS 1 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 09:29.58 53 77 0
3 1/ U23 2 121047 BROŽOVÁ Tereza 1996 KK Opava 1 09:31.10 47 0 121
4 2/ U23 12 39013 PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz 1 09:38.31 42 65 0
5 1/ DM 8 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 09:44.25 38 0 109
6 2/ DM 4 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 09:51.54 34 53 0
7 3/ U23 3 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 09:51.79 31 41 0
8 17 26004 VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav 2 09:52.82 28 29 0
9 3/ DM 13 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 09:54.78 25 0 97
10 3/ DS 7 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 09:54.99 22 0 85
11 4/ U23 5 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel MT 10:02.81 20 0 73
12 1/ ZS 21 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 10:06.30 18 23 0
13 4/ DM 14 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 10:14.87 16 0 61
14 2/ ZS 20 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 10:19.86 14 0 49
15 1/ VM 16 119019 HALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc 1 10:20.17 12 0 37
16 5/ DM 19 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 10:21.10 10 17 0
17 2/ VM 9 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 10:21.89 9 0 25
18 4/ DS 18 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 10:41.26 8 11 0
19 6/ DM 15 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 10:45.47 7 0 13
20 7/ DM 26 112036 SMETÁNKOVÁ Klára 2000 Kroměříž 3 10:52.94 6 0 7
21 3/ ZS 25 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 11:06.89 5 0 6
22 4/ ZS 31 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 3 11:10.40 4 0 5
23 33 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 11:15.36 3 5 0
24 5/ ZS 24 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 11:26.57 2 0 4
25 5/ DS 35 132054 HUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez. 11:31.50 1 0 3
26 6/ ZS 32 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 11:41.89 0 4 0
27 8/ DM 23 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 3 11:56.24 0 3 0
28 22 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 3 11:56.54 0 0 2
29 9/ DM 29 132024 BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez. 3 12:09.85 0 0 1
30 1/ ZM 28 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 12:15.74 0 2 0
31 7/ ZS 30 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 3 12:26.76 0 1 0
32 2/ ZM 36 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 12:38.04 0 0 0
33 3/ ZM 34 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 12:47.69 0 0 0
34 4/ ZM 37 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 12:53.12 0 0 0
35 ZM 27 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 59:59.99 0 0 0
36 V 10 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 1 59:59.99 0 0 0
37 6 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 59:59.99 0 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1/ VM 1 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 08:27.12 75 167 0
2 1/ U23 3 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 08:40.96 68 0 98
3 2/ U23 4 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 08:45.07 62 155 0
4 3/ U23 5 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 1 08:54.54 57 0 86
5 1/ DS 18 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 1 08:54.55 53 143 0
6 2/ VM 24 12058 ODVÁRKO Michael 1979 Dukla B. 2 08:55.29 49 131 0
7 1/ V 8 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 09:00.37 46 119 0
8 1/ DM 32 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 2 09:03.25 43 107 0
9 2/ DM 21 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 1 09:03.32 40 95 0
10 4/ U23 22 1016 JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha 2 09:04.32 37 83 0
11 19 112012 LOUČKA Marek 1982 Kroměříž 1 09:09.06 35 0 74
12 3/ VM 7 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 1 09:09.57 33 77 0
13 2/ V 17 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 1 09:10.87 31 0 62
14 4/ VM 23 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 2 09:18.38 29 71 0
15 2/ DS 25 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 09:25.11 27 65 0
16 3/ DS 20 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 09:30.77 25 59 0
17 5/ U23 29 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 09:37.89 23 0 56
18 5/ VM 9 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 09:39.81 21 53 0
19 1/ ZS 38 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 09:42.64 19 0 50
20 53 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 09:48.60 17 47 0
21 3/ DM 30 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 09:49.59 15 41 0
22 4/ DS 28 57090 BOUČEK Stanislav 1999 Pardub. 2 09:50.71 14 35 0
23 4/ DM 31 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 09:52.06 13 0 44
24 26 24047 DAVÍDEK Tomáš 1985 Č.Kruml. 2 09:55.82 12 29 0
25 1/ VS 10 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 09:57.51 11 0 38
26 5/ DM 12 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 2 09:57.89 10 23 0
27 5/ DS 43 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 3 09:58.93 9 17 0
28 2/ ZS 37 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 10:06.03 8 11 0
29 3/ V 40 20001 SMÍTKA Petr 1963 Chomutov 3 10:14.48 7 10 0
30 27 112046 LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž 2 10:18.16 6 0 32
31 6/ DM 61 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3 10:18.38 5 9 0
32 4/ V 39 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3 10:23.92 4 8 0
33 3/ ZS 14 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 10:41.19 3 0 26
34 4/ ZS 34 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 10:41.69 2 0 20
35 5/ ZS 42 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 10:42.35 1 7 0
36 6/ ZS 15 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 10:45.53 0 0 14
37 7/ DM 45 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 10:47.46 0 0 8
38 8/ DM 36 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 10:48.52 0 0 7
39 9/ DM 47 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 10:58.13 0 6 0
40 7/ ZS 13 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 11:04.02 0 0 6
41 8/ ZS 52 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 11:06.60 0 0 5
42 9/ ZS 50 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 11:13.18 0 0 4
43 5/ V 11 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 1 11:21.85 0 5 0
44 6/ DS 46 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3 11:57.55 0 4 0
45 10/ DM 44 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 3 12:04.41 0 3 0
46 1/ ZM 51 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 12:44.33 0 2 0
47 2/ ZM 54 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 12:57.44 0 1 0
48 10/ ZS 55 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 13:01.30 0 0 3
49 3/ ZM 59 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 13:02.89 0 0 0
50 4/ ZM 56 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 13:09.84 0 0 0
51 5/ ZM 58 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 13:31.42 0 0 2
52 6/ ZM 57 116095 SALAJ František 2004 Litovel 13:37.81 0 0 1
53 7/ ZM 60 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 14:24.05 0 0 0
54 U23 41 1037 SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha 3 59:59.99 0 0 0
55 DM 35 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 59:59.99 0 0 0
56 DM 33 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 59:59.99 0 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 2 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 09:19.66 60 112 0
2 1/ U23 1 1016 132053 JELÍNEK Filip KRISTEK Václav 1996 1996 Boh.Pha Val.Mez. MT 09:25.07 53 100 43
3 3 57059 119020 UNCAJTÍK Lukáš LISICKÝ David 1984 1981 Pardub. Olomouc 1 09:42.90 47 88 31
4 10 24032 24031 ŠVADLENA Václav JIRKA David 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 09:48.11 42 76 0
5 7 52028 43008 SLANINA Vladimír ŠRÁMEK Michal 1994 1982 L.Žatec Č.Lípa MT 09:48.62 38 64 0
6 1/ DS 9 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 1 09:53.00 34 52 0
7 2/ DS 19 24006 24015 KLÍMA Jan SKOŘEPA Vojtěch 1998 1999 Č.Kruml. Č.Kruml. 10:13.98 31 40 0
8 3/ DS 13 12016 49018 KRČ Ladislav KYZLÍK Milan 1999 1999 Dukla B. Roudnice 3 10:21.52 28 28 0
9 1/ DM 12 57081 57080 ŽENKA Martin ŽENKA Ondra 2000 2000 Pardub. Pardub. 2 10:30.69 25 16 0
10 2/ U23 4 64021 64038 SUCHÁNEK Daniel JÍLEK Jan 1993 1993 Vys.Mýto Vys.Mýto 1 10:35.16 22 10 0
11 2/ DM 15 60040 60055 KOBLÍŽEK Daniel VESELÝ František 2000 2000 Trutnov Trutnov 3 10:38.56 20 4 0
12 3/ DM 17 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 3 10:40.72 18 0 19
13 4/ DS 11 57005 129014 RUFFER Matěj WALTER Jakub 1999 1998 Pardub. Šumperk 2 10:48.93 16 3 7
14 1/ V 6 1128 1038 MORNŠTEJN Roman ŠŤASTNÝ Michal 1969 1965 Boh.Pha Boh.Pha 1 11:06.34 14 2 0
15 18 64010 64033 KREJZA Filip ŠILAR Jakub 1989 1987 Vys.Mýto Vys.Mýto 11:21.36 12 1 0
16 2/ V 5 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 11:31.31 10 0 1
17 4/ DM 14 64042 63058 VENIGER Jan ŠVAGR Rostislav 2000 2000 Vys.Mýto Týniště 3 12:01.97 9 0 0
18 U23 8 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 59:59.99 0 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1/ DS 2 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 10:47.91 60 0 33
2 2/ DS 9 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 11:10.09 53 36 0
3 1/ DM 1 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 11:20.93 47 0 21
4 2/ DM 10 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 2 11:33.39 42 24 0
5 1/ U23 11 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 2 11:47.21 38 12 0
6 3/ DS 5 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 2 11:53.94 34 0 9
7 1/ ZS 6 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 12:01.24 31 0 3
8 3 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 12:04.57 28 6 0
9 3/ DM 4 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 3 12:23.03 25 0 2
10 2/ ZS 7 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 13:22.92 22 0 1
11 U23 8 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 59:59.99 0 0 0