Výsledková listina

Závod3. ČP ve sprintu
Číslo16034
Datum30.04.16
Ředitel závoduPetr Weissar
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínasprint
OrganizátorTJ Loko Plzeň

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 3 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec MT 01:12.08 01:12.76 01:12.76 60 176 0
2 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 01:12.48 01:13.95 01:13.95 53 164 0
3 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 01:12.80 01:14.08 01:14.08 47 152 0
4 1/ DS 16 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 01:15.33 01:14.75 01:14.75 42 0 45
5 2/ U23 17 132053 KRISTEK Václav 1996 Val.Mez. 1 01:15.06 01:15.76 01:15.76 38 0 33
6 3/ U23 5 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 01:16.05 01:16.66 01:16.66 34 140 0
7 7 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 01:17.06 01:17.20 01:17.20 31 128 0
8 10 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 01:17.46 01:18.99 01:18.99 28 116 0
9 8 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 1 01:35.97 01:17.40 01:17.40 25 104 0
10 2/ DS 14 24006 KLÍMA Jan 1998 Č.Kruml. 1 01:18.28 01:19.01 01:19.01 22 92 0
11 1/ VM 13 57069 KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub. 1 01:21.69 01:19.27 01:19.27 20 80 0
12 21 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 01:19.66 01:19.63 01:19.63 18 68 0
13 4/ U23 9 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 01:20.39 01:19.86 01:19.86 16 0 21
14 3/ DS 11 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 01:19.58 01:20.18 01:20.18 14 56 0
15 5/ U23 15 64038 JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto 1 01:21.39 01:21.58 01:21.58 12 44 0
16 19 24038 VANĚČEK Tomáš 1986 Č.Kruml. 2 01:21.31 01:21.91 01:21.91 10 38 0
17 4/ DS 12 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 2 01:20.37 01:22.29 01:22.29 9 32 0
18 1/ DM 24 57081 ŽENKA Martin 2000 Pardub. 2 01:22.46 01:22.71 01:22.71 8 26 0
19 2/ DM 22 57080 ŽENKA Ondra 2000 Pardub. 2 01:20.27 01:22.72 01:22.72 7 20 0
20 1/ V 20 52035 SLANINA Vladimír 1969 L.Žatec 2 01:29.67 01:24.43 01:24.43 6 14 0
21 5/ DS 23 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 01:24.01 01:27.88 01:27.88 5 0 9
22 2/ V 18 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 01:26.64 01:28.33 01:28.33 4 8 0
23 1/ VS 26 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 01:28.83 01:29.25 01:29.25 3 0 3
24 3/ DM 27 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 01:29.36 01:29.57 01:29.57 2 0 2
25 1/ ZS 25 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 01:30.91 01:29.98 01:29.98 1 2 0
26 2/ ZS 29 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 01:38.64 01:37.22 01:37.22 0 0 1
27 3/ ZS 31 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 01:38.72 01:40.40 01:40.40 0 0 0
28 4/ ZS 32 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 01:41.74 01:40.44 01:40.44 0 1 0
29 5/ ZS 33 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 01:47.65 01:50.49 01:50.49 0 0 0
30 1/ ZM 34 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 02:00.14 01:55.40 01:55.40 0 0 0
31 ZM 35 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov DNS-A DSQ DSQ 0 0 0
32 DM 28 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov DNS-A DNS-A DNS-A 0 0 0
33 DM 30 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov DNS-A DNS-A DNS-A 0 0 0
34 VM 4 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 DNS-A DNS-A DNS-A 0 0 0
35 6 57059 UNCAJTÍK Lukáš 1984 Pardub. 1 DNS-A DNS-A DNS-A 0 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ DS 11 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno MT 01:11.21 01:11.99 01:11.99 60 0 133
2 1/ U23 12 39013 PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz 1 01:12.70 01:12.32 01:12.32 53 89 0
3 2/ DS 1 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 01:12.41 01:12.69 01:12.69 47 77 0
4 2/ U23 2 121047 BROŽOVÁ Tereza 1996 KK Opava 1 01:13.65 01:12.93 01:12.93 42 0 121
5 3/ U23 5 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel MT 01:13.21 01:13.70 01:13.70 38 0 109
6 1/ DM 8 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 01:12.52 01:13.99 01:13.99 34 0 97
7 3/ DS 7 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 01:14.86 01:14.54 01:14.54 31 0 85
8 4/ U23 3 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 01:14.17 01:15.91 01:15.91 28 65 0
9 2/ DM 4 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 01:16.50 01:15.06 01:15.06 25 53 0
10 3/ DM 13 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 01:15.11 01:15.22 01:15.22 22 0 73
11 17 26004 VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav 2 01:15.19 01:15.84 01:15.84 20 41 0
12 4/ DM 15 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 01:16.63 01:16.39 01:16.39 18 0 61
13 5/ DM 19 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 01:16.60 01:17.01 01:17.01 16 29 0
14 1/ ZS 21 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 01:17.54 01:17.10 01:17.10 14 23 0
15 6/ DM 14 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 01:19.98 01:19.58 01:19.58 12 0 49
16 1/ VM 16 119019 HALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc 1 01:20.46 01:19.66 01:19.66 10 0 37
17 2/ VM 9 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 01:19.13 01:19.84 01:19.84 9 0 25
18 2/ ZS 20 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 01:19.41 01:20.15 01:20.15 8 0 13
19 4/ DS 18 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 01:21.41 01:20.72 01:20.72 7 17 0
20 3/ ZS 25 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 01:20.64 01:21.19 01:21.19 6 0 7
21 7/ DM 26 112036 SMETÁNKOVÁ Klára 2000 Kroměříž 3 01:20.30 01:21.39 01:21.39 5 0 6
22 6 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 01:19.41 01:21.44 01:21.44 4 11 0
23 5/ DS 35 132054 HUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez. 01:21.40 01:21.55 01:21.55 3 0 5
24 4/ ZS 31 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 3 01:22.98 01:21.84 01:21.84 2 0 4
25 33 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 01:21.27 01:22.60 01:22.60 1 5 0
26 8/ DM 23 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 3 01:21.97 01:24.07 01:24.07 0 4 0
27 5/ ZS 30 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 3 01:26.29 01:26.57 01:26.57 0 3 0
28 6/ ZS 32 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 01:27.46 01:26.72 01:26.72 0 2 0
29 1/ ZM 27 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 01:28.62 01:28.32 01:28.32 0 0 3
30 22 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 3 01:29.98 01:29.06 01:29.06 0 0 2
31 7/ ZS 24 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 01:28.17 01:30.29 01:30.29 0 0 1
32 9/ DM 29 132024 BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez. 3 01:32.10 01:31.12 01:31.12 0 0 0
33 2/ ZM 28 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 01:27.95 01:31.33 01:31.33 0 1 0
34 ZM 34 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. DSQ DNS-A DNS-A 0 0 0
35 V 10 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 1 DNS-A DNS-A DNS-A 0 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 2 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 01:11.47 01:11.51 01:11.51 60 112 0
2 1/ U23 1 1016 132053 JELÍNEK Filip KRISTEK Václav 1996 1996 Boh.Pha Val.Mez. MT 01:11.51 01:12.21 01:12.21 53 100 55
3 3 57059 119020 UNCAJTÍK Lukáš LISICKÝ David 1984 1981 Pardub. Olomouc 1 01:12.94 01:13.79 01:13.79 47 88 43
4 10 24032 24031 ŠVADLENA Václav JIRKA David 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 01:12.23 01:14.02 01:14.02 42 76 0
5 1/ DS 9 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 1 01:13.12 01:14.69 01:14.69 38 64 0
6 7 52028 43008 SLANINA Vladimír ŠRÁMEK Michal 1994 1982 L.Žatec Č.Lípa MT 01:12.94 01:15.36 01:15.36 34 52 0
7 2/ U23 8 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 01:13.23 01:15.67 01:15.67 31 0 31
8 3/ U23 4 64021 64038 SUCHÁNEK Daniel JÍLEK Jan 1993 1993 Vys.Mýto Vys.Mýto 1 01:14.09 01:17.00 01:17.00 28 40 0
9 1/ DM 12 57081 57080 ŽENKA Martin ŽENKA Ondra 2000 2000 Pardub. Pardub. 2 01:15.68 01:18.35 01:18.35 25 28 0
10 2/ DS 19 24006 24015 KLÍMA Jan SKOŘEPA Vojtěch 1998 1999 Č.Kruml. Č.Kruml. 01:17.39 01:18.46 01:18.46 22 16 0
11 2/ DM 17 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 3 01:17.51 01:19.14 01:19.14 20 0 19
12 3/ DS 13 12016 49018 KRČ Ladislav KYZLÍK Milan 1999 1999 Dukla B. Roudnice 3 01:17.55 01:19.55 01:19.55 18 10 0
13 4/ DS 11 57005 129014 RUFFER Matěj WALTER Jakub 1999 1998 Pardub. Šumperk 2 01:19.80 01:20.07 01:20.07 16 4 7
14 3/ DM 15 60040 60055 KOBLÍŽEK Daniel VESELÝ František 2000 2000 Trutnov Trutnov 3 01:18.69 01:20.64 01:20.64 14 3 0
15 1/ V 6 1128 1038 MORNŠTEJN Roman ŠŤASTNÝ Michal 1969 1965 Boh.Pha Boh.Pha 1 01:20.33 01:21.26 01:21.26 12 2 0
16 2/ V 5 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 01:18.81 01:21.48 01:21.48 10 0 1
17 18 64010 64033 KREJZA Filip ŠILAR Jakub 1989 1987 Vys.Mýto Vys.Mýto 01:21.21 01:22.44 01:22.44 9 1 0
18 4/ DM 14 64042 63058 VENIGER Jan ŠVAGR Rostislav 2000 2000 Vys.Mýto Týniště 3 01:27.11 01:25.58 01:25.58 8 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ VM 1 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 01:05.70 01:04.68 01:04.68 75 166 0
2 1/ U23 4 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 01:04.45 01:04.85 01:04.85 68 154 0
3 1/ DS 18 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 1 01:06.08 01:05.52 01:05.52 62 142 0
4 2/ U23 3 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 01:05.23 01:05.93 01:05.93 57 0 104
5 3/ U23 5 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 1 01:06.49 01:06.88 01:06.88 53 0 92
6 1/ DM 32 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 2 01:06.23 01:06.99 01:06.99 49 130 0
7 19 112012 LOUČKA Marek 1982 Kroměříž 1 01:06.88 01:07.86 01:07.86 46 0 80
8 2/ DS 25 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 01:07.76 01:08.63 01:08.63 43 118 0
9 2/ DM 21 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 1 01:07.17 01:09.28 01:09.28 40 106 0
10 4/ U23 22 1016 JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha 2 01:07.26 01:09.48 01:09.48 37 94 0
11 2/ VM 24 12058 ODVÁRKO Michael 1979 Dukla B. 2 01:07.86 01:09.00 01:09.00 35 82 0
12 3/ VM 23 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 2 01:09.70 01:09.03 01:09.03 33 76 0
13 4/ VM 7 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 1 01:08.95 01:09.82 01:09.82 31 70 0
14 1/ V 17 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 1 01:09.98 01:10.22 01:10.22 29 0 68
15 2/ V 8 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 01:09.76 01:10.57 01:10.57 27 64 0
16 5/ VM 9 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 01:10.34 01:10.79 01:10.79 25 58 0
17 5/ U23 29 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 01:10.14 01:10.84 01:10.84 23 0 62
18 3/ DM 33 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 01:11.21 01:11.06 01:11.06 21 0 56
19 3/ DS 20 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 01:09.79 01:11.75 01:11.75 19 52 0
20 4/ DM 30 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 01:11.99 01:11.89 01:11.89 17 46 0
21 4/ DS 28 57090 BOUČEK Stanislav 1999 Pardub. 2 01:09.40 01:12.10 01:12.10 15 40 0
22 26 24047 DAVÍDEK Tomáš 1985 Č.Kruml. 2 01:12.00 01:12.34 01:12.34 14 34 0
23 1/ ZS 38 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 01:13.40 01:12.57 01:12.57 13 0 50
24 3/ V 39 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3 01:14.93 01:13.94 01:13.94 12 28 0
25 5/ DM 31 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 01:14.59 01:14.71 01:14.71 11 0 44
26 53 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 01:11.16 01:14.95 01:14.95 10 22 0
27 5/ DS 43 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 3 01:12.21 01:15.21 01:15.21 9 16 0
28 6/ DM 12 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 2 01:15.54 01:15.25 01:15.25 8 10 0
29 2/ ZS 37 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 01:15.67 01:16.92 01:16.92 7 9 0
30 7/ DM 35 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 01:16.49 01:17.60 01:17.60 6 0 38
31 27 112046 LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž 2 01:15.51 01:18.00 01:18.00 5 0 32
32 1/ VS 10 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 01:16.89 01:18.07 01:18.07 4 0 26
33 8/ DM 45 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 01:19.67 01:19.11 01:19.11 3 0 20
34 3/ ZS 34 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 01:19.28 01:19.25 01:19.25 2 0 14
35 9/ DM 36 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 01:19.10 01:20.00 01:20.00 1 0 8
36 10/ DM 61 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3 01:16.01 01:20.94 01:20.94 0 8 0
37 4/ ZS 15 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 01:19.01 01:21.11 01:21.11 0 0 7
38 5/ ZS 14 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 01:20.90 01:21.39 01:21.39 0 0 6
39 4/ V 11 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 1 01:20.48 01:21.43 01:21.43 0 7 0
40 6/ ZS 13 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 01:20.78 01:22.39 01:22.39 0 0 5
41 11/ DM 44 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 3 01:22.12 01:22.79 01:22.79 0 6 0
42 7/ ZS 42 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 01:21.96 01:22.85 01:22.85 0 5 0
43 6/ DS 46 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3 01:23.51 01:23.91 01:23.91 0 4 0
44 8/ ZS 52 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 01:23.42 01:24.05 01:24.05 0 0 4
45 9/ ZS 50 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 01:22.66 01:25.44 01:25.44 0 0 3
46 12/ DM 47 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 01:25.68 01:26.06 01:26.06 0 3 0
47 1/ ZM 58 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 01:39.47 01:41.65 01:41.65 0 0 2
48 2/ ZM 51 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 01:38.23 01:41.99 01:41.99 0 2 0
49 3/ ZM 56 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 01:41.26 01:42.03 01:42.03 0 1 0
50 10/ ZS 55 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 01:40.42 01:42.36 01:42.36 0 0 1
51 4/ ZM 54 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 01:41.16 01:42.66 01:42.66 0 0 0
52 5/ ZM 59 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 01:44.56 01:43.83 01:43.83 0 0 0
53 6/ ZM 57 116095 SALAJ František 2004 Litovel 01:43.78 01:45.42 01:45.42 0 0 0
54 7/ ZM 60 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 01:52.40 01:50.86 01:50.86 0 0 0
55 V 41 20001 SMÍTKA Petr 1963 Chomutov 3 DNS-A 59:59.99 59:59.99 0 0 0
56 U23 40 1037 SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha 3 DNS-A 59:59.99 59:59.99 0 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ DS 2 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 01:23.43 01:24.19 01:24.19 60 0 33
2 2/ DS 9 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 01:26.09 01:26.43 01:26.43 53 36 0
3 1/ DM 1 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 01:25.36 01:26.66 01:26.66 47 0 21
4 1/ U23 11 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 2 01:29.67 01:32.65 01:32.65 42 24 0
5 2/ DM 4 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 3 01:31.29 01:31.40 01:31.40 38 0 9
6 3/ DM 10 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 2 01:30.91 01:32.45 01:32.45 34 12 0
7 2/ U23 8 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 01:31.18 01:32.48 01:32.48 31 0 3
8 3/ DS 5 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 2 01:30.75 01:33.60 01:33.60 28 0 2
9 3 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 01:30.33 01:33.65 01:33.65 25 6 0
10 1/ ZS 6 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 01:35.64 01:38.56 01:38.56 22 0 1
11 2/ ZS 7 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 01:42.77 01:46.17 01:46.17 20 0 0