Výsledková listina

Závod4. ČP ve slalomu + nominační závod
Číslo16032
Datum24.04.16
Ředitel závoduPavel Přindiš
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínaslalom
OrganizátorUSK Praha

FOR

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
2 U23 4 122002 VAŠINA Jiří 1994 Ostrava 2 96.32 6 102.32 5.00 0 0
3 1 9001 BUSTA Jan 1989 USK Pha 102.90 0 102.90 5.00 0 0
4 2 12044 FOUKAL Pavel 1987 Dukla B. 108.27 4 112.27 5.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 93.14 2 95.14 92.33 0 92.33 92.33 75
2 1/ U23 7 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha 1 95.61 0 95.61 93.66 0 93.66 93.66 68
3 5 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. 1 99.33 2 101.33 94.74 0 94.74 94.74 62
4 1/ DS 14 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 99.52 0 99.52 94.82 0 94.82 94.82 57
5 1/ VM 4 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 96.58 0 96.58 96.88 0 96.88 96.88 53
6 3 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. MT 95.11 0 95.11 95.31 4 99.31 99.31 49
7 8 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 97.14 0 97.14 97.77 2 99.77 99.77 46
8 2/ DS 9 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 98.17 2 100.17 99.25 2 101.25 101.25 43
9 3/ DS 10 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 96.43 2 98.43 99.62 2 101.62 101.62 40
10 6 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 98.24 0 98.24 97.16 6 103.16 103.16 37
11 2/ VM 2 9035 JEŽEK Stanislav 1976 USK Pha MT 103.83 56 159.83 90.48 2 92.48 92.48 35
12 4/ DS 13 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 99.73 2 101.73 98.07 2 100.07 100.07 33
13 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 104.58 2 106.58 99.34 2 101.34 101.34 31
14 2/ U23 11 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 103.65 0 103.65 97.57 4 101.57 101.57 29
15 5/ DS 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 102.42 2 104.42 104.18 2 106.18 104.42 27
16 6/ DS 15 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 105.34 0 105.34 107.01 0 107.01 105.34 25
17 1/ DM 21 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2+ 105.99 0 105.99 132.70 0 132.70 105.99 23
18 3/ U23 20 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 1 107.22 4 111.22 102.17 4 106.17 106.17 21
19 7/ DS 27 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 105.59 6 111.59 105.68 2 107.68 107.68 19
20 19 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 1 103.74 4 107.74 115.21 54 169.21 107.74 17
21 4/ U23 23 12033 MRŮZEK Jakub 1995 Dukla B. 2+ 113.18 56 169.18 104.83 4 108.83 108.83 15
22 3/ VM 28 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 111.74 6 117.74 105.78 4 109.78 109.78 14
23 2/ DM 37 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2 110.40 2 112.40 108.65 2 110.65 110.65 13
24 18 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 103.33 8 111.33 99.21 54 153.21 111.33 12
25 5/ U23 25 49062 MATULA Roman 1996 Roudnice 2+ 118.64 4 122.64 114.25 0 114.25 114.25 11
26 8/ DS 32 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 108.76 6 114.76 133.97 60 193.97 114.76 10
27 3/ DM 35 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 117.55 110 227.55 114.88 0 114.88 114.88 9
28 6/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 115.17 6 121.17 109.20 6 115.20 115.20 8
29 4/ VM 24 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 111.42 6 117.42 109.25 6 115.25 115.25 7
30 9/ DS 34 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2+ 119.79 0 119.79 121.42 6 127.42 119.79 6
31 4/ DM 39 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 123.11 110 233.11 114.57 6 120.57 120.57 5
32 36 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 121.55 16 137.55 4 999 999.00 137.55 4
33 5/ VM 38 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 130.82 10 140.82 4 999 999.00 140.82 3
34 V 30 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
35 29 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 2 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha MT 100.83 0 100.83 95.93 0 95.93 95.93 75
2 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 98.06 2 100.06 97.33 0 97.33 97.33 68
3 1/ V 4 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. 1 99.70 6 105.70 100.45 0 100.45 100.45 62
4 1/ U23 3 9024 HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Pha MT 99.97 4 103.97 96.82 4 100.82 100.82 57
5 2/ U23 9 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice 1 100.90 2 102.90 102.20 2 104.20 104.20 53
6 36 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 2 104.37 2 106.37 102.76 2 104.76 104.76 49
7 1/ DS 5 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 106.65 2 108.65 105.36 0 105.36 105.36 46
8 10 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha 1 109.88 0 109.88 106.82 4 110.82 110.82 43
9 1/ DM 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 107.47 0 107.47 113.50 0 113.50 113.50 40
10 2/ DS 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 109.21 0 109.21 109.48 6 115.48 115.48 37
11 3/ U23 6 12012 ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B. 1 111.95 2 113.95 106.70 0 106.70 106.70 35
12 3/ DS 12 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 111.96 2 113.96 106.25 2 108.25 108.25 33
13 2/ DM 16 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 2+ 113.13 6 119.13 106.72 4 110.72 110.72 31
14 4/ U23 7 12063 VALÍKOVÁ Barbora 1994 Dukla B. 1 106.85 4 110.85 108.71 8 116.71 110.85 29
15 5/ U23 8 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 108.28 4 112.28 4 999 999.00 112.28 27
16 4/ DS 13 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 1 117.85 0 117.85 111.44 2 113.44 113.44 25
17 3/ DM 18 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 125.17 2 127.17 112.31 2 114.31 114.31 23
18 4/ DM 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 117.94 4 121.94 112.53 2 114.53 114.53 21
19 1/ ZS 28 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 117.29 2 119.29 114.82 2 116.82 116.82 19
20 2/ ZS 19 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 113.29 6 119.29 119.05 104 223.05 119.29 17
21 5/ DM 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 117.12 56 173.12 118.22 2 120.22 120.22 15
22 21 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 123.11 4 127.11 117.01 4 121.01 121.01 14
23 6/ U23 23 808179 HRIVÍKOVÁ Eva 1993 USK Pha-8 2+ 121.38 2 123.38 4 999 999.00 123.38 13
24 7/ U23 15 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 119.63 4 123.63 4 999 999.00 123.63 12
25 3/ ZS 29 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 Stonava 2+ 143.87 56 199.87 119.59 10 129.59 129.59 11
26 8/ U23 31 52082 KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 L.Žatec 2+ 126.20 4 130.20 134.90 102 236.90 130.20 10
27 5/ DS 27 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 123.31 8 131.31 136.48 4 140.48 131.31 9
28 1/ VM 24 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 127.26 6 133.26 134.14 12 146.14 133.26 8
29 25 23117 ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 SKVS ČB 2+ 133.40 2 135.40 4 999 999.00 135.40 7
30 4/ ZS 33 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 144.98 4 148.98 134.16 2 136.16 136.16 6
31 2/ V 32 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2+ 132.92 8 140.92 130.11 8 138.11 138.11 5
32 30 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2+ 149.46 10 159.46 127.62 14 141.62 141.62 4
33 6/ DS 34 119078 POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc 2+ 171.67 10 181.67 141.07 4 145.07 145.07 3
34 9/ U23 26 121016 FOLTYSOVÁ Denisa 1993 KK Opava 2+ 153.11 8 161.11 4 999 999.00 161.11 2
35 35 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 12024 12025 KAŠPAR Jonáš ŠINDLER Marek 1991 1992 Dukla B. Dukla B. MT 98.75 0 98.75 97.27 0 97.27 97.27 60
2 4 9160 9173 KOPLÍK Tomáš VRZÁŇ Jakub 1986 1987 USK Pha USK Pha 1 105.29 2 107.29 100.02 0 100.02 100.02 53
3 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 103.92 2 105.92 99.79 2 101.79 101.79 47
4 1/ DS 7 121007 121033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 KK Opava KK Opava 1 114.82 2 116.82 110.98 0 110.98 110.98 42
5 1/ U23 3 9038 9077 VĚTROVSKÝ Jan MATĚJKA Michael 1997 1997 USK Pha USK Pha MT 112.41 0 112.41 109.22 2 111.22 111.22 38
6 2/ DS 12 119122 119097 VRUBLOVSKÝ Jan NOVOTNÝ Petr 1999 2000 Olomouc Olomouc 1 117.38 0 117.38 116.26 2 118.26 118.26 34
7 11 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 120.77 2 122.77 118.88 2 120.88 120.88 31
8 3/ DS 21 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 112.44 6 118.44 114.36 8 122.36 122.36 28
9 1/ VM 9 9095 9060 JIRAS Marek POLLERT Jaroslav 1976 1971 USK Pha USK Pha 1 114.49 6 120.49 112.21 54 166.21 166.21 25
10 10 9047 132040 GOTVALD Robert FUSEK Radomír 1990 1990 USK Pha Val.Mez. 1 115.73 2 117.73 119.09 56 175.09 175.09 22
11 4/ DS 15 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 117.09 14 131.09 121.58 4 125.58 125.58 20
12 1/ V 14 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 133.22 2 135.22 128.02 2 130.02 130.02 18
13 5 9014 9048 HRADÍLEK Václav VLČEK Jan 1982 1990 USK Pha USK Pha 1 124.26 6 130.26 4 999 999.00 130.26 16
14 2/ U23 6 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 1 131.59 4 135.59 124.46 6 130.46 130.46 14
15 8 9043 12035 MEDŘICKÝ Ludvík MACÁŠEK Tomáš 1992 1992 USK Pha Dukla B. 1 129.97 4 133.97 4 999 999.00 133.97 12
16 1/ DM 19 36019 66016 POHANKA Vítek WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 143.79 12 155.79 132.11 8 140.11 140.11 10
17 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 151.70 112 263.70 135.74 16 151.74 151.74 9

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 2 9042 HRADÍLEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 86.09 0 86.09 82.31 0 82.31 82.31 75
2 3 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 85.69 0 85.69 82.27 2 84.27 84.27 68
3 1/ U23 5 9162 PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha 1 86.76 0 86.76 85.35 0 85.35 85.35 62
4 1 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. MT 88.60 0 88.60 84.69 2 86.69 86.69 57
5 6 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 91.69 0 91.69 88.17 0 88.17 88.17 53
6 10 12028 KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B. 1 90.70 2 92.70 88.47 0 88.47 88.47 49
7 4 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha 1 87.96 0 87.96 86.64 2 88.64 88.64 46
8 7 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 90.65 0 90.65 87.01 2 89.01 89.01 43
9 11 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 90.85 0 90.85 90.39 6 96.39 96.39 40
10 1/ DS 27 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 2+ 92.69 0 92.69 92.08 52 144.08 144.08 37
11 39 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 2 94.23 2 96.23 87.09 2 89.09 89.09 35
12 2/ U23 17 103020 HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno 1 110.85 200 310.85 91.73 0 91.73 91.73 33
13 3/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 91.88 2 93.88 89.86 2 91.86 91.86 31
14 28 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 95.09 0 95.09 92.42 0 92.42 92.42 29
15 1/ DM 19 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 93.13 2 95.13 92.87 0 92.87 92.87 27
16 4/ U23 20 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 90.97 2 92.97 92.47 6 98.47 92.97 25
17 5/ U23 42 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 101.67 6 107.67 93.33 0 93.33 93.33 23
18 1/ VM 18 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 1 95.82 4 99.82 93.56 0 93.56 93.56 21
19 6/ U23 22 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 2+ 95.16 2 97.16 92.41 2 94.41 94.41 19
20 2/ DS 29 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 2+ 95.50 0 95.50 92.48 2 94.48 94.48 17
21 7/ U23 31 121032 ROUSEK Tomáš 1997 KK Opava 2+ 100.60 52 152.60 95.17 0 95.17 95.17 15
22 8/ U23 14 9172 PETŘÍČEK Vojtěch 1994 USK Pha 1 95.19 0 95.19 97.42 52 149.42 95.19 14
23 3/ DS 35 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 2+ 95.76 0 95.76 95.88 6 101.88 95.76 13
24 9/ U23 16 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 91.95 50 141.95 94.19 2 96.19 96.19 12
25 9 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 92.43 4 96.43 90.94 6 96.94 96.43 11
26 4/ DS 34 9163 ŠODEK Petr 1998 USK Pha 2+ 98.56 2 100.56 95.19 2 97.19 97.19 10
27 2/ DM 48 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 98.11 52 150.11 96.31 2 98.31 98.31 9
28 24 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 98.02 2 100.02 96.91 2 98.91 98.91 8
29 10/ U23 36 17027 PETERKA Adam 1996 Rakovník 2+ 97.43 2 99.43 100.34 4 104.34 99.43 7
30 5/ DS 30 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 2+ 100.18 6 106.18 94.38 6 100.38 100.38 6
31 6/ DS 41 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 100.68 6 106.68 97.03 4 101.03 101.03 5
32 11/ U23 23 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 104.05 6 110.05 99.17 2 101.17 101.17 4
33 3/ DM 40 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 97.22 6 103.22 99.60 2 101.60 101.60 3
34 2/ VM 26 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2+ 100.87 2 102.87 101.90 0 101.90 101.90 2
35 33 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 97.99 4 101.99 97.60 50 147.60 101.99 1
36 1/ ZS 49 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 101.73 54 155.73 98.81 4 102.81 102.81 0
37 3/ VM 32 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 2+ 106.55 0 106.55 103.99 0 103.99 103.99 0
38 4/ DM 47 19022 ŠANDA Petr 2000 Vlašim 2 103.83 54 157.83 104.25 2 106.25 106.25 0
39 12/ U23 21 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2+ 103.56 4 107.56 4 999 999.00 107.56 0
40 4/ VM 43 42020 TAIŠL Filip 1976 Sušice 2+ 107.58 4 111.58 103.62 56 159.62 111.58 0
41 5/ VM 38 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2+ 109.31 4 113.31 4 999 999.00 113.31 0
42 1/ V 46 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 113.09 2 115.09 110.58 4 114.58 114.58 0
43 25 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2+ 92.82 54 146.82 4 999 999.00 146.82 0
44 5/ DM 44 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 2 104.68 56 160.68 99.75 106 205.75 160.68 0
45 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 96.84 250 346.84 4 999 999.00 346.84 0
46 U23 12 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 2 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. MT 115.37 10 125.37 118.04 0 118.04 118.04 60
2 1 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 113.89 2 115.89 117.26 2 119.26 119.26 53
3 1/ U23 4 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 114.12 2 116.12 118.81 2 120.81 120.81 47
4 1/ DS 7 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 116.92 4 120.92 115.36 6 121.36 121.36 42
5 2/ DS 3 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 117.51 4 121.51 124.85 4 128.85 128.85 38
6 1/ DM 8 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 124.67 10 134.67 129.70 8 137.70 137.70 34
7 2/ DM 9 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 152.56 14 166.56 147.50 14 161.50 161.50 31
8 3/ DM 5 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 121.56 8 129.56 119.50 54 173.50 173.50 28
9 1/ ZS 12 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 176.52 2 178.52 180.48 60 240.48 240.48 25
10 2/ ZS 10 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 175.65 8 183.65 257.04 8 265.04 265.04 22
11 4/ DM 11 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 193.37 110 303.37 168.45 16 184.45 184.45 20
12 2/ U23 6 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 134.68 54 188.68 4 999 999.00 188.68 18
13 3/ ZS 15 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 192.20 62 254.20 203.11 12 215.11 215.11 16
14 5/ DM 13 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 191.18 66 257.18 174.39 114 288.39 257.18 14
15 3/ U23 16 9075 FRYŠOVÁ Petra 1993 USK Pha 2+ 181.49 106 287.49 4 999 999.00 287.49 12