Výsledková listina

Závod3. ČP ve slalomu + nominační závod
Číslo16031
Datum23.04.16
Ředitel závoduPavel Přindiš
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínaslalom
OrganizátorUSK Praha

FOR

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
2 U23 4 122002 VAŠINA Jiří 1994 Ostrava 2 93.42 4 97.42 5.00 0 0
4 2 12044 FOUKAL Pavel 1987 Dukla B. 98.92 2 100.92 5.00 0 0
5 1 9001 BUSTA Jan 1989 USK Pha 102.45 50 152.45 5.00 0 0
6 3 12037 VONDRA Jan 1988 Dukla B. 2 4 999 999.00 5.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 93.30 0 93.30 92.50 0 92.50 92.50 75
2 5 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. 1 93.20 0 93.20 92.34 2 94.34 94.34 68
3 1/ VM 4 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 96.39 4 100.39 94.70 0 94.70 94.70 62
4 1/ U23 7 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha 1 92.57 6 98.57 94.77 2 96.77 96.77 57
5 6 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 98.19 0 98.19 93.56 4 97.56 97.56 53
6 2/ U23 11 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 98.13 0 98.13 97.87 0 97.87 97.87 49
7 8 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 97.50 4 101.50 96.11 2 98.11 98.11 46
8 1/ DS 14 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 97.31 2 99.31 97.32 4 101.32 101.32 43
9 2/ DS 13 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 97.09 2 99.09 95.94 10 105.94 105.94 40
10 2/ VM 2 9035 JEŽEK Stanislav 1976 USK Pha MT 95.03 4 99.03 89.88 52 141.88 141.88 37
11 3/ DS 9 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 96.58 8 104.58 95.93 0 95.93 95.93 35
12 4/ DS 10 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 105.01 56 161.01 96.64 2 98.64 98.64 33
13 5/ DS 27 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 104.07 110 214.07 99.88 0 99.88 99.88 31
14 3/ U23 23 12033 MRŮZEK Jakub 1995 Dukla B. 2+ 110.23 64 174.23 99.92 2 101.92 101.92 29
15 6/ DS 15 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 103.51 0 103.51 100.40 2 102.40 102.40 27
16 18 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 105.19 8 113.19 101.81 4 105.81 105.81 25
17 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 100.24 8 108.24 101.88 4 105.88 105.88 23
18 7/ DS 32 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 150.86 4 154.86 106.84 0 106.84 106.84 21
19 1/ DM 21 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2+ 103.15 4 107.15 103.16 4 107.16 107.15 19
20 8/ DS 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 121.14 6 127.14 106.95 2 108.95 108.95 17
21 2/ DM 37 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2 115.10 54 169.10 109.69 0 109.69 109.69 15
22 19 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 1 112.49 8 120.49 109.50 2 111.50 111.50 14
23 3/ VM 24 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 115.65 6 121.65 110.34 2 112.34 112.34 13
24 4/ U23 25 49062 MATULA Roman 1996 Roudnice 2+ 111.67 58 169.67 111.00 2 113.00 113.00 12
25 5/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 109.53 62 171.53 107.89 8 115.89 115.89 11
26 4/ VM 28 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 117.10 8 125.10 107.24 10 117.24 117.24 10
27 3/ DM 39 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 111.74 14 125.74 112.56 8 120.56 120.56 9
28 36 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 120.98 10 130.98 117.06 4 121.06 121.06 8
29 4/ DM 35 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 113.48 12 125.48 114.81 10 124.81 124.81 7
30 9/ DS 34 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2+ 115.10 12 127.10 116.15 10 126.15 126.15 6
31 5/ VM 38 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 134.37 14 148.37 124.62 10 134.62 134.62 5
32 3 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. MT 92.59 50 142.59 4 999 999.00 142.59 4
33 6/ U23 20 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 1 102.38 56 158.38 109.09 54 163.09 158.38 3
34 V 30 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
35 29 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 96.39 4 100.39 95.79 0 95.79 95.79 75
2 1/ V 4 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. 1 102.51 4 106.51 98.09 0 98.09 98.09 68
3 1/ U23 9 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice 1 99.95 2 101.95 96.18 2 98.18 98.18 62
4 2 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha MT 102.11 2 104.11 99.20 0 99.20 99.20 57
5 36 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 2 101.93 0 101.93 99.09 2 101.09 101.09 53
6 2/ U23 6 12012 ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B. 1 109.97 0 109.97 102.81 0 102.81 102.81 49
7 3/ U23 7 12063 VALÍKOVÁ Barbora 1994 Dukla B. 1 103.86 0 103.86 101.78 2 103.78 103.78 46
8 4/ U23 3 9024 HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Pha MT 104.22 0 104.22 103.68 2 105.68 105.68 43
9 1/ DS 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 108.84 0 108.84 104.37 2 106.37 106.37 40
10 5/ U23 8 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 108.80 2 110.80 104.20 6 110.20 110.20 37
11 2/ DS 12 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 110.35 2 112.35 107.06 2 109.06 109.06 35
12 10 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha 1 107.29 4 111.29 4 999 999.00 111.29 33
13 3/ DS 5 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 105.73 6 111.73 109.35 62 171.35 111.73 31
14 6/ U23 15 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 112.24 108 220.24 112.00 2 114.00 114.00 29
15 1/ DM 16 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 2+ 110.39 6 116.39 123.41 8 131.41 116.39 27
16 2/ DM 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 109.94 8 117.94 112.58 4 116.58 116.58 25
17 3/ DM 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 112.64 4 116.64 116.45 4 120.45 116.64 23
18 4/ DM 18 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 113.96 4 117.96 113.46 8 121.46 117.96 21
19 5/ DM 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 113.81 6 119.81 120.58 62 182.58 119.81 19
20 1/ ZS 28 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 121.12 2 123.12 120.84 2 122.84 122.84 17
21 4/ DS 27 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 121.21 2 123.21 124.86 6 130.86 123.21 15
22 2/ ZS 29 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 Stonava 2+ 127.60 58 185.60 117.72 6 123.72 123.72 14
23 21 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 125.58 4 129.58 124.07 0 124.07 124.07 13
24 7/ U23 23 808179 HRIVÍKOVÁ Eva 1993 USK Pha-8 2+ 127.22 8 135.22 121.19 4 125.19 125.19 12
25 2/ V 32 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2+ 135.87 12 147.87 122.79 4 126.79 126.79 11
26 8/ U23 26 121016 FOLTYSOVÁ Denisa 1993 KK Opava 2+ 129.92 12 141.92 125.49 2 127.49 127.49 10
27 5/ DS 13 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 1 123.64 4 127.64 125.11 62 187.11 127.64 9
28 1/ VM 24 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 127.98 4 131.98 123.85 4 127.85 127.85 8
29 25 23117 ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 SKVS ČB 2+ 124.81 56 180.81 127.25 2 129.25 129.25 7
30 9/ U23 31 52082 KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 L.Žatec 2+ 132.60 8 140.60 132.58 6 138.58 138.58 6
31 6/ DS 34 119078 POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc 2+ 132.05 8 140.05 146.37 60 206.37 140.05 5
32 3/ ZS 33 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 136.26 4 140.26 146.17 2 148.17 140.26 4
33 30 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2+ 133.74 18 151.74 139.28 14 153.28 151.74 3
34 4/ ZS 19 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 112.93 52 164.93 136.35 160 296.35 164.93 2
35 35 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 12024 12025 KAŠPAR Jonáš ŠINDLER Marek 1991 1992 Dukla B. Dukla B. MT 101.13 0 101.13 99.84 0 99.84 99.84 60
2 4 9160 9173 KOPLÍK Tomáš VRZÁŇ Jakub 1986 1987 USK Pha USK Pha 1 107.15 4 111.15 101.39 0 101.39 101.39 53
3 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 115.37 2 117.37 103.43 2 105.43 105.43 47
4 1/ VM 9 9095 9060 JIRAS Marek POLLERT Jaroslav 1976 1971 USK Pha USK Pha 1 112.36 4 116.36 112.50 0 112.50 112.50 42
5 1/ DS 7 121007 121033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 KK Opava KK Opava 1 115.59 4 119.59 111.77 2 113.77 113.77 38
6 1/ U23 3 9038 9077 VĚTROVSKÝ Jan MATĚJKA Michael 1997 1997 USK Pha USK Pha MT 115.46 6 121.46 114.35 4 118.35 118.35 34
7 2/ DS 12 119122 119097 VRUBLOVSKÝ Jan NOVOTNÝ Petr 1999 2000 Olomouc Olomouc 1 120.88 4 124.88 121.57 8 129.57 129.57 31
8 2/ U23 6 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 1 114.59 0 114.59 133.07 58 191.07 191.07 28
9 3/ DS 21 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 125.50 4 129.50 121.95 108 229.95 229.95 25
10 5 9014 9048 HRADÍLEK Václav VLČEK Jan 1982 1990 USK Pha USK Pha 1 120.14 6 126.14 DSQ.00 999 999.00 999.00 22
11 10 9047 132040 GOTVALD Robert FUSEK Radomír 1990 1990 USK Pha Val.Mez. 1 120.15 12 132.15 126.06 4 130.06 130.06 20
12 8 9043 12035 MEDŘICKÝ Ludvík MACÁŠEK Tomáš 1992 1992 USK Pha Dukla B. 1 122.68 12 134.68 127.87 6 133.87 133.87 18
13 11 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 125.36 12 137.36 124.19 16 140.19 137.36 16
14 1/ V 14 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 133.89 4 137.89 139.49 8 147.49 137.89 14
15 1/ DM 19 36019 66016 POHANKA Vítek WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 131.92 10 141.92 141.87 172 313.87 141.92 12
16 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 139.67 62 201.67 137.99 14 151.99 151.99 10
17 DS 15 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 2 9042 HRADÍLEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 87.32 2 89.32 83.82 0 83.82 83.82 75
2 4 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha 1 87.87 0 87.87 85.96 0 85.96 85.96 68
3 3 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 86.87 0 86.87 84.81 2 86.81 86.81 62
4 6 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 91.03 0 91.03 86.22 2 88.22 88.22 57
5 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 88.24 0 88.24 86.89 2 88.89 88.89 53
6 1 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. MT 87.58 0 87.58 87.36 4 91.36 91.36 49
7 1/ U23 5 9162 PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha 1 86.38 0 86.38 85.39 6 91.39 91.39 46
8 9 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 92.80 2 94.80 92.55 0 92.55 92.55 43
9 2/ U23 20 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 90.41 0 90.41 90.09 4 94.09 94.09 40
10 7 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 89.57 0 89.57 89.26 6 95.26 95.26 37
11 10 12028 KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B. 1 91.89 58 149.89 89.25 0 89.25 89.25 35
12 39 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 2 92.03 52 144.03 88.96 4 92.96 92.96 33
13 1/ DM 19 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 93.14 2 95.14 92.64 6 98.64 95.14 31
14 3/ U23 22 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 2+ 97.48 52 149.48 95.27 0 95.27 95.27 29
15 28 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 98.39 0 98.39 95.29 0 95.29 95.29 27
16 4/ U23 16 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 93.36 2 95.36 98.50 10 108.50 95.36 25
17 11 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 89.54 6 95.54 90.28 52 142.28 95.54 23
18 1/ DS 30 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 2+ 95.79 52 147.79 93.91 2 95.91 95.91 21
19 2/ DS 34 9163 ŠODEK Petr 1998 USK Pha 2+ 104.18 4 108.18 96.10 0 96.10 96.10 19
20 5/ U23 17 103020 HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno 1 97.47 0 97.47 94.15 2 96.15 96.15 17
21 25 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2+ 95.92 4 99.92 94.18 2 96.18 96.18 15
22 2/ DM 40 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 96.70 0 96.70 99.90 4 103.90 96.70 14
23 6/ U23 23 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 97.69 0 97.69 104.00 56 160.00 97.69 12
23 7/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 95.73 6 101.73 93.69 4 97.69 97.69 13
25 1/ VM 18 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 1 94.89 4 98.89 93.87 4 97.87 97.87 11
26 8/ U23 42 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 94.10 4 98.10 97.75 58 155.75 98.10 10
27 3/ DS 27 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 2+ 94.48 6 100.48 92.28 6 98.28 98.28 9
28 24 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 102.84 0 102.84 94.62 4 98.62 98.62 8
29 33 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 100.14 4 104.14 96.79 2 98.79 98.79 7
30 9/ U23 14 9172 PETŘÍČEK Vojtěch 1994 USK Pha 1 95.32 8 103.32 94.55 6 100.55 100.55 6
31 2/ VM 26 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2+ 103.42 0 103.42 97.10 4 101.10 101.10 5
32 4/ DS 41 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 100.68 6 106.68 99.89 2 101.89 101.89 4
33 10/ U23 21 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2+ 100.33 2 102.33 104.29 2 106.29 102.33 3
34 3/ DM 47 19022 ŠANDA Petr 2000 Vlašim 2 116.20 10 126.20 103.49 0 103.49 103.49 2
35 11/ U23 31 121032 ROUSEK Tomáš 1997 KK Opava 2+ 101.67 6 107.67 100.24 4 104.24 104.24 1
36 4/ DM 48 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 101.90 10 111.90 100.35 4 104.35 104.35 0
37 5/ DS 29 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 2+ 98.66 6 104.66 97.37 8 105.37 104.66 0
38 12/ U23 12 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 1 94.80 10 104.80 4 999 999.00 104.80 0
39 5/ DM 44 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 2 106.07 2 108.07 101.19 4 105.19 105.19 0
40 3/ VM 32 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 2+ 104.03 2 106.03 103.29 2 105.29 105.29 0
41 4/ VM 38 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2+ 110.46 8 118.46 103.57 4 107.57 107.57 0
42 5/ VM 43 42020 TAIŠL Filip 1976 Sušice 2+ 106.71 54 160.71 106.07 2 108.07 108.07 0
43 1/ V 46 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 113.96 4 117.96 106.00 4 110.00 110.00 0
44 13/ U23 36 17027 PETERKA Adam 1996 Rakovník 2+ 100.10 54 154.10 113.34 10 123.34 123.34 0
45 ZS 49 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
46 DS 35 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 113.82 2 115.82 107.69 2 109.69 109.69 60
2 1/ DS 7 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 117.93 2 119.93 113.32 4 117.32 117.32 53
3 2 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. MT 113.23 54 167.23 111.84 6 117.84 117.84 47
4 1/ U23 4 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 115.94 2 117.94 112.36 8 120.36 120.36 42
5 2/ DS 3 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 117.04 14 131.04 117.21 4 121.21 121.21 38
6 1/ DM 5 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 128.84 10 138.84 118.02 6 124.02 124.02 34
7 2/ U23 6 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 123.74 10 133.74 122.71 8 130.71 130.71 31
8 2/ DM 8 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 123.55 10 133.55 123.36 10 133.36 133.36 28
9 3/ DM 11 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 176.96 14 190.96 156.55 16 172.55 172.55 25
10 4/ DM 13 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 192.61 16 208.61 150.38 110 260.38 260.38 22
11 1/ ZS 10 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 211.70 10 221.70 166.00 8 174.00 174.00 20
12 5/ DM 9 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 168.66 64 232.66 141.13 60 201.13 201.13 18
13 2/ ZS 12 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 161.38 60 221.38 1 999 999.00 221.38 16
14 3/ U23 16 9075 FRYŠOVÁ Petra 1993 USK Pha 2+ 198.32 26 224.32 175.20 64 239.20 224.32 14
15 3/ ZS 15 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 210.88 112 322.88 208.50 64 272.50 272.50 12