Výsledková listina

Závod2. ČP v klasickém sjezdu na Kamenici
Číslo16030
Datum24.04.2016
Ředitel závoduMartin Smolka
Vrchní rozhodčíLibuše Rolečková
Disciplínasjezd
OrganizátorBohemians Praha

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 19 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 19:19.80 60 144 0
2 18 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 19:26.10 53 132 0
3 1/ U23 16 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec 2 19:42.60 47 120 0
4 1/ VM 17 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 20:02.70 42 108 0
5 2/ U23 15 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 20:25.40 38 96 0
6 7 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 20:40.00 34 84 0
7 8 57059 UNCAJTÍK Lukáš 1984 Pardub. 1 21:12.00 31 72 0
8 5 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 1 21:29.80 28 60 0
9 3/ U23 11 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 21:38.50 25 0 12
10 9 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 21:48.30 22 48 0
11 1/ DS 10 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 22:00.10 20 36 0
12 2/ VM 3 57011 PISCHEK Jan 1977 Pardub. 1 22:19.60 18 24 0
13 1/ V 12 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 22:20.40 16 12 0
14 2/ DS 4 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 2 22:41.30 14 6 0
15 DS 14 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 59:59.99 0 0 0
16 DS 13 24006 KLÍMA Jan 1998 Č.Kruml. 1 59:59.99 0 0 0
17 VM 6 57069 KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub. 1 59:59.99 0 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1/ DS 15 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 19:34.40 60 60 0
2 1/ U23 6 121047 BROŽOVÁ Tereza 1996 KK Opava 1 19:51.90 53 0 60
3 2/ U23 10 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 20:48.20 47 48 0
4 14 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 20:59.40 42 36 0
5 3/ U23 13 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel MT 21:12.10 38 0 48
6 1/ DM 11 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 21:18.40 34 24 0
7 2/ DS 12 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 22:30.90 31 0 36
8 2/ DM 9 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 22:43.30 28 0 24
9 1/ VM 8 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 23:12.90 25 0 12
10 1/ V 1 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 1 34:24.60 22 12 0
11 DM 7 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 59:59.99 0 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1/ U23 12 1016 132053 JELÍNEK Filip KRISTEK Václav 1996 1996 Boh.Pha Val.Mez. MT 19:08.30 60 78 36
2 4 24043 24012 NOVÁK Martin HALEŠ Antonín 1991 1992 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 19:22.00 53 66 0
3 9 52028 43008 SLANINA Vladimír ŠRÁMEK Michal 1994 1982 L.Žatec Č.Lípa MT 20:16.20 47 54 0
4 10 119020 57059 LISICKÝ David UNCAJTÍK Lukáš 1981 1984 Olomouc Pardub. 1 20:28.70 42 42 24
5 2/ U23 11 64021 64038 SUCHÁNEK Daniel JÍLEK Jan 1993 1993 Vys.Mýto Vys.Mýto 1 21:20.60 38 30 0
6 1/ V 7 103034 116009 REŽŇÁK Ladislav HOŘÍNEK Jaroslav 1966 1963 KK Brno Litovel 1 22:35.80 34 0 12
7 1/ VM 5 1024 1027 LULA Jiří MARTIN Václav 1974 1971 Boh.Pha Boh.Pha 2 22:48.10 31 18 0
8 2/ V 8 1038 1128 ŠŤASTNÝ Michal MORNŠTEJN Roman 1965 1969 Boh.Pha Boh.Pha 1 26:18.10 28 6 0
9 U23 6 116049 116061 ŠOTOLA Karel ŠMOLDAS Michal 1997 1998 Litovel Litovel 1 59:59.99 0 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čp om
1 1/ VM 19 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 17:19.10 75 72 0
2 2/ VM 18 119079 SLOVÁK Tomáš 1979 Olomouc MT 17:36.10 68 0 51
3 1/ U23 17 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 17:56.90 62 60 0
4 2/ U23 7 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 18:09.30 57 0 39
5 3/ U23 14 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 1 18:14.90 53 0 27
6 4/ U23 16 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 18:41.80 49 0 15
7 3/ VM 15 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 1 18:47.80 46 48 0
8 1/ V 12 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 19:20.60 43 36 0
9 4/ VM 6 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 20:32.90 40 24 0
10 1/ VS 8 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 21:04.90 37 0 9
11 1/ DM 10 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 2 22:07.40 35 12 0
12 2/ V 11 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 1 22:56.30 33 6 0
13 1/ ZS 5 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 23:22.30 31 0 3
14 2/ ZS 9 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 23:57.10 29 0 2
15 3/ ZS 4 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 26:48.90 27 0 1
16 DS 13 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 1 59:59.99 0 0 0