Výsledková listina

ZávodSpálovksý slalom na Kamenici
Číslo16028
Datum23.04.2016
Ředitel závoduJan Kulhánek
Vrchní rozhodčíZdena Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorOddíl kanoistiky Delfín Jablonec

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 62 45015 CHOUTKA Jan 1995 KVS HK 115.10 0 115.10 4 999 999.00 115.10 26
2 1/ V 51 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2+ 118.70 2 120.70 4 999 999.00 120.70 21
3 2/ U23 53 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 120.50 2 122.50 131.50 8 139.50 122.50 16
4 1/ ZS 59 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 3 124.80 4 128.80 123.90 2 125.90 125.90 11
5 3/ U23 52 103002 MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno 2 159.30 62 221.30 126.50 4 130.50 130.50 6
6 1/ VS 55 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 130.90 0 130.90 135.40 4 139.40 130.90 5
7 1/ DM 58 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 129.40 6 135.40 129.90 2 131.90 131.90 4
8 4/ U23 56 112021 BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž 3 137.30 4 141.30 134.30 2 136.30 136.30 3
9 1/ ZM 60 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 153.70 4 157.70 154.10 6 160.10 157.70 2
10 2/ V 57 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3 173.70 4 177.70 190.50 10 200.50 177.70 1
11 2/ ZS 21 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 221.90 168 389.90 192.20 54 246.20 246.20 0
12 3/ ZS 22 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 4 999 999.00 197.80 52 249.80 249.80 0
13 VS 61 66030 HORAL Martin 1957 Horš.Týn 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
14 V 54 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 3 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 119.00 0 119.00 117.50 0 117.50 117.50 24
2 16 10006 DANDOVÁ Anna 1988 Benátky 121.00 0 121.00 120.80 0 120.80 120.80 19
3 1/ DS 1 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 134.60 0 134.60 151.50 4 155.50 134.60 14
4 1/ DM 2 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 132.30 8 140.30 133.20 4 137.20 137.20 9
5 2/ ZS 7 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 136.20 2 138.20 144.80 2 146.80 138.20 8
6 3/ ZS 11 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 142.50 0 142.50 144.40 0 144.40 142.50 7
7 4/ ZS 10 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 140.90 2 142.90 147.60 6 153.60 142.90 6
8 2/ DM 4 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3 149.20 6 155.20 146.50 2 148.50 148.50 5
9 5/ ZS 9 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 145.50 4 149.50 150.20 4 154.20 149.50 4
10 6/ ZS 6 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 148.80 4 152.80 156.20 2 158.20 152.80 3
11 7/ ZS 8 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 158.70 4 162.70 160.30 4 164.30 162.70 2
12 1/ ZM 13 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 166.90 52 218.90 168.20 0 168.20 168.20 1
13 2/ ZM 12 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 3 167.90 8 175.90 4 999 999.00 175.90 0
14 PZ 15 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
15 PZ 14 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
16 ZS 5 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 71 11018 11027 ŠOREL Martin KOLÁČEK Petr 2001 2001 KK Brand KK Brand 2 146.00 6 152.00 4 999 999.00 152.00 0
2 1/ DS 72 46017 46042 FUCHS Jakub FUCHS Matouš 1999 2002 Jablonec Jablonec 3 176.60 54 230.60 1 999 999.00 230.60 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 3 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 105.10 0 105.10 4 999 999.00 105.10 71
2 1/ ZS 12 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 107.20 8 115.20 103.70 2 105.70 105.70 66
3 1/ DS 6 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 111.00 0 111.00 106.30 0 106.30 106.30 61
4 2/ DS 5 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 106.70 4 110.70 104.50 2 106.50 106.50 56
5 2/ ZS 9 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 115.20 0 115.20 113.60 8 121.60 115.20 51
6 1/ DM 7 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 117.10 0 117.10 126.90 4 130.90 117.10 46
7 3/ ZS 10 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 116.00 2 118.00 119.80 0 119.80 118.00 41
8 1/ U23 1 112028 MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž 2 125.40 6 131.40 124.20 2 126.20 126.20 36
9 2/ VM 18 11020 ŠENK Marek 1974 KK Brand 3 127.90 0 127.90 131.40 0 131.40 127.90 31
10 2/ DM 8 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 2 122.00 6 128.00 128.30 4 132.30 128.00 26
11 4/ ZS 11 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 122.80 6 128.80 128.20 2 130.20 128.80 21
12 5/ ZS 24 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 128.30 52 180.30 127.80 4 131.80 131.80 16
13 6/ ZS 13 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 137.80 2 139.80 131.50 4 135.50 135.50 15
13 3/ VM 28 91002 KNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag 127.50 8 135.50 4 999 999.00 135.50 14
15 7/ ZS 21 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3 136.30 0 136.30 136.00 2 138.00 136.30 13
15 2/ U23 19 10100 ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky 3 132.30 4 136.30 138.00 2 140.00 136.30 12
17 1/ ZM 26 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 145.20 2 147.20 137.30 2 139.30 139.30 11
18 2/ ZM 25 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 137.90 2 139.90 144.00 2 146.00 139.90 10
19 4/ VM 29 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 132.30 8 140.30 4 999 999.00 140.30 9
20 3/ ZM 27 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 139.40 4 143.40 151.30 106 257.30 143.40 8
21 8/ ZS 41 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 160.00 106 266.00 142.10 4 146.10 146.10 7
22 9/ ZS 22 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3 148.40 6 154.40 143.30 4 147.30 147.30 6
23 5/ VM 17 8037 LETKO Radek 1978 SKŽižkov 3 145.70 8 153.70 4 999 999.00 153.70 5
24 4/ ZM 35 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 172.30 4 176.30 148.60 6 154.60 154.60 4
25 3/ DS 20 46017 FUCHS Jakub 1999 Jablonec 3 152.40 4 156.40 155.10 0 155.10 155.10 3
26 1/ VS 16 46010 KULHÁNEK Josef 1951 Jablonec 3 4 999 999.00 159.50 2 161.50 161.50 2
27 10/ ZS 32 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 164.20 4 168.20 164.80 4 168.80 168.20 1
28 5/ ZM 36 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 188.70 4 192.70 205.60 54 259.60 192.70 0
29 6/ ZM 39 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 205.90 12 217.90 191.40 8 199.40 199.40 0
30 7/ ZM 37 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 150.50 54 204.50 160.30 54 214.30 204.50 0
31 8/ ZM 34 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 154.10 52 206.10 162.60 52 214.60 206.10 0
32 3/ DM 30 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 167.50 60 227.50 175.10 166 341.10 227.50 0
33 9/ ZM 38 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 196.00 206 402.00 251.00 160 411.00 402.00 0
34 PZ 40 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
35 ZS 33 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
36 ZS 31 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
37 ZS 23 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
38 VM 15 8008 HORÁK David 1976 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 VS 14 46026 WINTER Eduard 1956 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
40 V 4 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
41 V 2 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0