Výsledková listina

ZávodSpálovksý slalom na Kamenici
Číslo16027
Datum23.4.2016
Ředitel závoduJan Kulhánek
Vrchní rozhodčíZdena Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorOddíl kanoistiky Delfín Jablonec

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 62 45015 CHOUTKA Jan 1995 KVS HK 119.50 2 121.50 113.90 0 113.90 113.90 32
2 1/ V 51 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2+ 121.50 4 125.50 119.60 0 119.60 119.60 27
3 1/ ZS 59 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 3 126.60 2 128.60 121.90 0 121.90 121.90 22
4 2/ U23 53 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 123.10 2 125.10 123.60 0 123.60 123.60 17
5 3/ U23 52 103002 MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno 2 4 999 999.00 132.20 2 134.20 134.20 12
6 2/ V 54 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 136.00 0 136.00 4 999 999.00 136.00 7
7 1/ VS 55 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 141.30 0 141.30 146.00 102 248.00 141.30 6
8 4/ U23 56 112021 BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž 3 4 999 999.00 139.40 2 141.40 141.40 5
9 1/ DM 58 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 137.80 56 193.80 135.80 6 141.80 141.80 4
10 2/ VS 61 66030 HORAL Martin 1957 Horš.Týn 155.40 50 205.40 149.60 2 151.60 151.60 3
11 1/ ZM 60 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 154.40 8 162.40 163.00 56 219.00 162.40 2
12 3/ V 57 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3 169.30 6 175.30 170.70 2 172.70 172.70 1
13 2/ ZS 22 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 206.00 60 266.00 188.40 2 190.40 190.40 0
14 3/ ZS 21 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 189.50 162 351.50 4 999 999.00 351.50 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 16 10006 DANDOVÁ Anna 1988 Benátky 124.90 0 124.90 121.20 0 121.20 121.20 24
2 1/ ZS 3 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 123.40 0 123.40 123.10 0 123.10 123.10 19
3 1/ DM 2 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 135.10 2 137.10 132.00 2 134.00 134.00 14
4 2/ ZS 7 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 142.50 4 146.50 137.70 0 137.70 137.70 9
5 1/ DS 1 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 149.30 6 155.30 136.20 2 138.20 138.20 8
6 3/ ZS 10 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 143.30 4 147.30 139.40 4 143.40 143.40 7
7 2/ DM 4 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3 149.10 4 153.10 141.70 2 143.70 143.70 6
8 4/ ZS 9 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 157.80 4 161.80 145.10 0 145.10 145.10 5
9 5/ ZS 11 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 160.80 100 260.80 146.60 0 146.60 146.60 4
10 1/ ZM 13 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 163.30 154 317.30 162.80 6 168.80 168.80 3
11 6/ ZS 6 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 157.00 50 207.00 141.30 50 191.30 191.30 2
12 7/ ZS 8 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 155.70 66 221.70 164.10 62 226.10 221.70 1
13 2/ ZM 12 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 3 157.80 106 263.80 160.20 100 260.20 260.20 0
14 PZ 15 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
15 PZ 14 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
16 ZS 5 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 71 11018 11027 ŠOREL Martin KOLÁČEK Petr 2001 2001 KK Brand KK Brand 2 162.60 14 176.60 147.30 8 155.30 155.30 0
2 1/ DS 72 46017 46042 FUCHS Jakub FUCHS Matouš 1999 2002 Jablonec Jablonec 3 192.10 118 310.10 1 999 999.00 310.10 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 3 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 108.90 0 108.90 107.90 4 111.90 108.90 76
2 1/ ZS 12 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 108.40 4 112.40 103.90 8 111.90 111.90 71
3 1/ DS 6 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 112.70 0 112.70 112.50 6 118.50 112.70 66
4 2/ DS 5 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 113.50 2 115.50 110.90 2 112.90 112.90 61
5 2/ ZS 9 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 115.00 2 117.00 121.90 6 127.90 117.00 56
6 3/ ZS 10 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 135.50 2 137.50 120.50 0 120.50 120.50 51
7 1/ DM 8 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 2 119.70 2 121.70 140.30 4 144.30 121.70 46
8 1/ V 2 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 119.90 2 121.90 124.80 2 126.80 121.90 41
9 2/ DM 7 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 125.10 0 125.10 133.40 12 145.40 125.10 36
10 2/ VM 28 91002 KNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag 129.30 4 133.30 124.30 2 126.30 126.30 31
11 4/ ZS 11 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 127.40 8 135.40 125.70 4 129.70 129.70 26
12 5/ ZS 24 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 127.10 4 131.10 146.20 2 148.20 131.10 21
13 3/ VM 29 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 132.20 2 134.20 131.60 2 133.60 133.60 16
14 4/ VM 18 11020 ŠENK Marek 1974 KK Brand 3 133.80 0 133.80 129.50 6 135.50 133.80 15
15 6/ ZS 13 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 132.20 2 134.20 137.40 6 143.40 134.20 14
16 5/ VM 17 8037 LETKO Radek 1978 SKŽižkov 3 128.30 6 134.30 131.80 14 145.80 134.30 13
17 1/ ZM 34 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 140.50 0 140.50 134.20 4 138.20 138.20 12
18 1/ U23 19 10100 ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky 3 143.10 0 143.10 136.60 4 140.60 140.60 11
19 2/ ZM 25 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 136.90 6 142.90 153.60 56 209.60 142.90 10
20 3/ ZM 26 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 142.30 2 144.30 136.30 8 144.30 144.30 9
21 4/ ZM 27 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 142.30 4 146.30 147.90 4 151.90 146.30 8
22 7/ ZS 21 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3 149.20 50 199.20 142.60 4 146.60 146.60 7
23 8/ ZS 41 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 154.00 4 158.00 144.80 4 148.80 148.80 6
24 3/ DS 20 46017 FUCHS Jakub 1999 Jablonec 3 1 999 999.00 145.90 4 149.90 149.90 5
25 1/ VS 16 46010 KULHÁNEK Josef 1951 Jablonec 3 159.40 0 159.40 159.00 4 163.00 159.40 4
26 5/ ZM 35 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 174.90 4 178.90 156.70 8 164.70 164.70 3
27 6/ ZM 37 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 171.60 4 175.60 167.20 8 175.20 175.20 2
28 9/ ZS 32 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 184.00 0 184.00 205.20 2 207.20 184.00 1
29 10/ ZS 22 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3 143.20 54 197.20 143.00 58 201.00 197.20 0
30 7/ ZM 36 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 203.60 2 205.60 222.70 10 232.70 205.60 0
31 3/ DM 30 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 153.80 60 213.80 145.90 212 357.90 213.80 0
32 2/ U23 1 112028 MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž 2 4 999 999.00 142.60 108 250.60 250.60 0
33 8/ ZM 39 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 244.40 12 256.40 187.30 104 291.30 256.40 0
34 9/ ZM 38 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 207.40 114 321.40 279.60 164 443.60 321.40 0
35 PZ 40 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
36 ZS 33 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
37 ZS 31 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
38 ZS 23 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 VM 15 8008 HORÁK David 1976 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
40 VS 14 46026 WINTER Eduard 1956 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
41 V 4 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0