Výsledková listina

Závod2. ČP ve slalomu + nominační závod
Číslo16025
Datum17.04.16
Ředitel závoduMilan Johanides
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Kralupy, oddíl kanoistiky

FOR

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
3 2 12044 FOUKAL Pavel 1987 Dukla B. 100.28 0 100.28 5.00 0 0
4 U23 4 122002 VAŠINA Jiří 1994 Ostrava 2 96.57 4 100.57 5.00 0 0
5 U23 9 121010 BAHENSKÝ Matouš 1994 KK Opava 2 99.04 4 103.04 5.00 0 0
6 1 9001 BUSTA Jan 1989 USK Pha 101.33 2 103.33 5.00 0 0
7 VM 8 14042 GORECKÝ Petr 1981 Kralupy 3 104.59 2 106.59 5.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 93.35 2 95.35 93.94 0 93.94 93.94 75
2 1/ VM 2 9035 JEŽEK Stanislav 1976 USK Pha MT 94.53 2 96.53 94.82 0 94.82 94.82 68
3 5 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. 1 97.49 0 97.49 95.03 0 95.03 95.03 62
4 1/ U23 7 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha 1 97.12 2 99.12 95.91 0 95.91 95.91 57
5 3 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. MT 95.15 0 95.15 94.79 2 96.79 96.79 53
6 8 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 98.73 0 98.73 97.99 0 97.99 97.99 49
7 2/ VM 4 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 98.28 2 100.28 98.57 0 98.57 98.57 46
8 1/ DS 9 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 101.04 0 101.04 98.13 2 100.13 100.13 43
9 6 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 98.07 0 98.07 96.80 4 100.80 100.80 40
10 2/ DS 10 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 96.82 2 98.82 107.31 2 109.31 109.31 37
11 3/ DS 13 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 100.68 2 102.68 98.73 0 98.73 98.73 35
12 2/ U23 11 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 99.41 2 101.41 99.20 2 101.20 101.20 33
13 3/ U23 20 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 1 102.52 0 102.52 129.25 56 185.25 102.52 31
14 18 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 103.65 0 103.65 103.09 2 105.09 103.65 29
15 4/ U23 23 12033 MRŮZEK Jakub 1995 Dukla B. 2+ 100.73 4 104.73 102.18 4 106.18 104.73 27
16 4/ DS 14 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 100.75 6 106.75 97.30 54 151.30 106.75 25
17 5/ DS 32 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 107.42 0 107.42 103.36 4 107.36 107.36 23
18 6/ DS 15 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 105.65 2 107.65 107.10 4 111.10 107.65 21
19 3/ VM 28 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 107.96 0 107.96 108.37 10 118.37 107.96 19
20 1/ DM 21 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2+ 105.08 4 109.08 104.10 4 108.10 108.10 17
21 7/ DS 27 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 115.33 58 173.33 104.57 4 108.57 108.57 15
22 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 130.72 4 134.72 104.92 4 108.92 108.92 14
23 5/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 110.03 2 112.03 107.69 2 109.69 109.69 13
24 4/ VM 24 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 107.76 2 109.76 112.28 0 112.28 109.76 12
25 8/ DS 31 23035 CEPEK Matěj 1998 SKVS ČB 2+ 119.78 2 121.78 110.38 0 110.38 110.38 11
26 2/ DM 37 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2 112.21 0 112.21 117.97 0 117.97 112.21 10
27 9/ DS 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 108.25 4 112.25 104.22 8 112.22 112.22 9
28 3/ DM 39 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 112.50 0 112.50 110.06 4 114.06 112.50 8
29 19 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 1 110.36 10 120.36 109.61 4 113.61 113.61 7
30 36 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 112.57 2 114.57 111.70 4 115.70 114.57 6
31 4/ DM 35 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 117.69 108 225.69 111.96 6 117.96 117.96 5
32 1/ V 30 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 124.56 2 126.56 121.97 4 125.97 125.97 4
33 10/ DS 34 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2+ 130.99 56 186.99 126.17 6 132.17 132.17 3
34 5/ VM 38 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 136.26 12 148.26 124.06 12 136.06 136.06 2
35 U23 33 23039 POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
36 U23 25 49062 MATULA Roman 1996 Roudnice 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ V 4 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. 1 99.87 0 99.87 97.87 0 97.87 97.87 75
2 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 99.99 0 99.99 99.26 0 99.26 99.26 68
3 1/ U23 9 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice 1 104.04 2 106.04 98.69 2 100.69 100.69 62
4 2/ U23 7 12063 VALÍKOVÁ Barbora 1994 Dukla B. 1 103.60 0 103.60 101.29 0 101.29 101.29 57
5 2 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha MT 101.67 0 101.67 99.53 2 101.53 101.53 53
6 3/ U23 3 9024 HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Pha MT 103.49 2 105.49 100.41 2 102.41 102.41 49
7 1/ DS 5 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 104.89 2 106.89 102.73 0 102.73 102.73 46
8 2/ DS 12 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 106.94 2 108.94 106.02 0 106.02 106.02 43
9 4/ U23 8 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 106.47 0 106.47 107.04 2 109.04 109.04 40
10 1/ DM 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 105.37 0 105.37 110.52 4 114.52 114.52 37
11 2/ DM 16 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 2+ 107.54 8 115.54 105.78 2 107.78 107.78 35
12 5/ U23 6 12012 ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B. 1 109.33 2 111.33 107.79 0 107.79 107.79 33
13 10 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha 1 107.28 2 109.28 4 999 999.00 109.28 31
14 36 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 2 104.67 50 154.67 105.38 4 109.38 109.38 29
15 3/ DS 13 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 1 111.41 0 111.41 111.60 2 113.60 111.41 27
16 1/ ZS 19 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 111.54 2 113.54 108.90 4 112.90 112.90 25
17 4/ DS 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 108.43 6 114.43 110.05 8 118.05 114.43 23
18 3/ DM 18 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 112.81 2 114.81 112.11 6 118.11 114.81 21
19 4/ DM 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 118.75 52 170.75 110.82 4 114.82 114.82 19
20 6/ U23 15 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 113.15 2 115.15 114.88 4 118.88 115.15 17
21 2/ ZS 28 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 117.64 2 119.64 119.61 8 127.61 119.64 15
22 5/ DM 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 127.87 6 133.87 113.75 6 119.75 119.75 14
23 7/ U23 23 808179 HRIVÍKOVÁ Eva 1993 USK Pha-8 2+ 134.36 52 186.36 118.17 4 122.17 122.17 13
24 8/ U23 26 121016 FOLTYSOVÁ Denisa 1993 KK Opava 2+ 129.89 6 135.89 122.24 0 122.24 122.24 12
25 3/ ZS 29 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 Stonava 2+ 118.91 4 122.91 121.00 6 127.00 122.91 11
26 1/ VM 24 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 122.69 2 124.69 124.79 10 134.79 124.69 10
27 21 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 126.04 8 134.04 124.89 0 124.89 124.89 9
28 4/ ZS 33 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 149.22 10 159.22 123.43 2 125.43 125.43 8
29 5/ DS 27 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 122.85 4 126.85 128.32 52 180.32 126.85 7
30 2/ V 32 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2+ 127.17 2 129.17 127.36 10 137.36 129.17 6
31 30 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2+ 128.12 6 134.12 125.22 6 131.22 131.22 5
32 9/ U23 31 52082 KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 L.Žatec 2+ 130.39 8 138.39 131.51 0 131.51 131.51 4
33 6/ DS 34 119078 POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc 2+ 130.19 14 144.19 134.28 10 144.28 144.19 3
34 35 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 136.69 10 146.69 133.92 58 191.92 146.69 2
35 25 23117 ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 SKVS ČB 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 102.20 0 102.20 94.31 2 96.31 96.31 60
2 1 12024 12025 KAŠPAR Jonáš ŠINDLER Marek 1991 1992 Dukla B. Dukla B. MT 103.01 0 103.01 97.68 0 97.68 97.68 53
3 4 9160 9173 KOPLÍK Tomáš VRZÁŇ Jakub 1986 1987 USK Pha USK Pha 1 105.28 2 107.28 102.11 2 104.11 104.11 47
4 1/ U23 3 9038 9077 VĚTROVSKÝ Jan MATĚJKA Michael 1997 1997 USK Pha USK Pha MT 108.66 2 110.66 106.55 0 106.55 106.55 42
5 1/ DS 7 121007 121033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 KK Opava KK Opava 1 115.92 4 119.92 106.75 2 108.75 108.75 38
6 1/ VM 9 9095 9060 JIRAS Marek POLLERT Jaroslav 1976 1971 USK Pha USK Pha 1 114.02 0 114.02 109.21 0 109.21 109.21 34
7 2/ DS 12 119122 119097 VRUBLOVSKÝ Jan NOVOTNÝ Petr 1999 2000 Olomouc Olomouc 1 116.51 6 122.51 111.50 2 113.50 113.50 31
8 11 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 118.24 2 120.24 111.93 2 113.93 113.93 28
9 5 9014 9048 HRADÍLEK Václav VLČEK Jan 1982 1990 USK Pha USK Pha 1 120.70 0 120.70 114.50 6 120.50 120.50 25
10 3/ DS 15 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 119.13 0 119.13 116.73 8 124.73 124.73 22
11 2/ U23 6 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 1 117.71 52 169.71 113.67 2 115.67 115.67 20
12 4/ DS 21 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 127.68 54 181.68 113.77 6 119.77 119.77 18
13 10 9047 132040 GOTVALD Robert FUSEK Radomír 1990 1990 USK Pha Val.Mez. 1 118.24 6 124.24 122.40 2 124.40 124.24 16
14 8 9043 12035 MEDŘICKÝ Ludvík MACÁŠEK Tomáš 1992 1992 USK Pha Dukla B. 1 120.87 4 124.87 123.11 8 131.11 124.87 14
15 20 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 124.35 2 126.35 124.10 8 132.10 126.35 12
16 13 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 123.10 6 129.10 4 999 999.00 129.10 10
17 3/ U23 17 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 119.43 10 129.43 4 999 999.00 129.43 9
18 1/ V 14 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 127.48 8 135.48 124.67 10 134.67 134.67 8
19 1/ DM 19 36019 66016 POHANKA Vítek WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 133.45 60 193.45 125.30 10 135.30 135.30 7
20 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 133.91 4 137.91 139.86 10 149.86 137.91 6
21 5/ DS 18 125041 125043 PŘIKRYL Matěj PŘIKRYLOVÁ Ema 1999 2003 VSKRájec VSKRájec 2 167.43 12 179.43 4 999 999.00 179.43 5

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ U23 5 9162 PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha 1 89.48 2 91.48 84.21 0 84.21 84.21 75
2 3 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 89.43 0 89.43 86.81 0 86.81 86.81 68
3 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 88.94 4 92.94 87.77 0 87.77 87.77 62
4 1 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. MT 88.45 0 88.45 88.10 0 88.10 88.10 57
5 4 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha 1 89.59 2 91.59 86.32 2 88.32 88.32 53
6 7 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 89.23 2 91.23 87.49 2 89.49 89.49 49
7 39 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 2 91.57 2 93.57 91.95 0 91.95 91.95 46
8 1/ DS 27 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 2+ 94.27 0 94.27 93.51 0 93.51 93.51 43
9 6 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 90.75 0 90.75 88.45 52 140.45 140.45 40
10 2 9042 HRADÍLEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 88.26 0 88.26 84.97 100 184.97 184.97 37
11 2/ U23 20 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 92.55 8 100.55 91.04 0 91.04 91.04 35
12 11 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 92.25 4 96.25 89.22 2 91.22 91.22 33
13 3/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 95.39 0 95.39 92.60 0 92.60 92.60 31
14 10 12028 KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B. 1 94.69 0 94.69 89.83 56 145.83 94.69 29
15 2/ DS 29 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 2+ 97.83 0 97.83 95.07 0 95.07 95.07 27
16 4/ U23 42 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 96.14 0 96.14 96.51 4 100.51 96.14 25
17 1/ DM 40 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 97.05 0 97.05 97.74 4 101.74 97.05 23
18 3/ DS 30 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 2+ 98.36 2 100.36 95.25 2 97.25 97.25 21
19 2/ DM 19 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 95.07 4 99.07 95.57 2 97.57 97.57 19
20 4/ DS 34 9163 ŠODEK Petr 1998 USK Pha 2+ 99.99 2 101.99 97.61 0 97.61 97.61 17
21 1/ VM 18 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 1 102.00 2 104.00 97.75 0 97.75 97.75 15
22 5/ U23 14 9172 PETŘÍČEK Vojtěch 1994 USK Pha 1 98.49 2 100.49 100.05 4 104.05 100.49 14
23 24 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 100.41 6 106.41 98.56 2 100.56 100.56 13
24 6/ U23 16 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 110.53 8 118.53 96.58 4 100.58 100.58 12
25 7/ U23 17 103020 HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno 1 97.13 4 101.13 97.53 4 101.53 101.13 11
25 8/ U23 31 121032 ROUSEK Tomáš 1997 KK Opava 2+ 101.13 0 101.13 119.20 8 127.20 101.13 10
27 15 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 1 99.46 2 101.46 96.75 6 102.75 101.46 9
28 33 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 102.36 0 102.36 99.31 4 103.31 102.36 8
29 9/ U23 22 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 2+ 97.15 6 103.15 96.37 6 102.37 102.37 7
30 10/ U23 36 17027 PETERKA Adam 1996 Rakovník 2+ 100.72 52 152.72 102.72 0 102.72 102.72 6
31 28 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 96.81 6 102.81 102.75 2 104.75 102.81 5
32 11/ U23 23 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 101.09 2 103.09 101.69 8 109.69 103.09 4
33 2/ VM 32 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 2+ 103.22 0 103.22 104.06 2 106.06 103.22 3
34 12/ U23 21 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2+ 103.18 2 105.18 102.71 2 104.71 104.71 2
35 5/ DS 41 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 104.78 0 104.78 101.50 8 109.50 104.78 1
36 3/ VM 37 53002 LÁSKO Jan 1977 Dv.Král. 2+ 104.92 0 104.92 4 999 999.00 104.92 0
37 13/ U23 45 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2+ 107.18 2 109.18 103.48 2 105.48 105.48 0
38 4/ VM 38 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2+ 105.80 2 107.80 107.25 0 107.25 107.25 0
39 6/ DS 35 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 2+ 107.04 4 111.04 101.77 6 107.77 107.77 0
40 1/ V 46 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 107.82 0 107.82 108.24 0 108.24 107.82 0
41 5/ VM 43 42020 TAIŠL Filip 1976 Sušice 2+ 108.50 2 110.50 104.89 4 108.89 108.89 0
42 3/ DM 48 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 103.93 6 109.93 102.54 54 156.54 109.93 0
43 4/ DM 47 19022 ŠANDA Petr 2000 Vlašim 2 105.95 6 111.95 107.88 60 167.88 111.95 0
44 1/ ZS 49 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 111.20 54 165.20 102.68 10 112.68 112.68 0
45 5/ DM 44 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 2 107.43 6 113.43 108.23 6 114.23 113.43 0
46 25 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
47 U23 12 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
48 9 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 2 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. MT 113.67 4 117.67 107.56 2 109.56 109.56 60
2 1/ DS 7 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 119.22 4 123.22 110.52 0 110.52 110.52 53
3 1 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 111.43 2 113.43 108.72 2 110.72 110.72 47
4 2/ DS 3 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 121.11 2 123.11 110.56 2 112.56 112.56 42
5 1/ DM 5 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 118.67 8 126.67 113.67 2 115.67 115.67 38
6 1/ U23 4 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 118.59 2 120.59 110.79 8 118.79 118.79 34
7 2/ DM 8 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 123.43 2 125.43 121.20 0 121.20 121.20 31
8 2/ U23 6 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 129.71 8 137.71 123.70 6 129.70 129.70 28
9 3/ DM 9 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 131.50 12 143.50 137.53 6 143.53 143.53 25
10 4/ DM 13 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 144.83 10 154.83 155.15 2 157.15 157.15 22
11 5/ DM 11 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 184.58 12 196.58 141.83 4 145.83 145.83 20
12 1/ ZS 12 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 162.57 4 166.57 234.56 56 290.56 166.57 18
13 2/ ZS 10 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 172.85 64 236.85 160.54 16 176.54 176.54 16
14 3/ U23 16 9075 FRYŠOVÁ Petra 1993 USK Pha 2+ 155.14 56 211.14 141.56 156 297.56 211.14 14
15 ZS 15 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0