Výsledková listina

Závod1. ČP ve slalomu + nominační závod
Číslo16024
Datum16.04.16
Ředitel závoduMilan Johanides
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Kralupy, oddíl kanoistiky

FOR

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
2 3 12037 VONDRA Jan 1988 Dukla B. 2 96.69 0 96.69 5.00 0 0
3 1 9001 BUSTA Jan 1989 USK Pha 100.69 0 100.69 5.00 0 0
5 2 12044 FOUKAL Pavel 1987 Dukla B. 99.55 4 103.55 5.00 0 0
6 U23 4 122002 VAŠINA Jiří 1994 Ostrava 2 96.14 8 104.14 5.00 0 0
7 VM 8 14042 GORECKÝ Petr 1981 Kralupy 3 106.02 8 114.02 5.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 3 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. MT 94.19 4 98.19 93.42 0 93.42 93.42 75
2 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 93.37 0 93.37 92.27 2 94.27 94.27 68
3 1/ U23 7 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha 1 92.78 2 94.78 93.56 2 95.56 95.56 62
4 1/ VM 4 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 96.11 0 96.11 96.54 0 96.54 96.54 57
5 1/ DS 10 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 95.73 0 95.73 94.99 2 96.99 96.99 53
6 8 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 97.77 2 99.77 97.57 0 97.57 97.57 49
7 2/ VM 2 9035 JEŽEK Stanislav 1976 USK Pha MT 95.21 6 101.21 95.17 4 99.17 99.17 46
8 2/ U23 23 12033 MRŮZEK Jakub 1995 Dukla B. 2+ 98.44 4 102.44 98.13 2 100.13 100.13 43
9 3/ U23 11 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 100.55 2 102.55 100.38 0 100.38 100.38 40
10 6 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 98.36 0 98.36 94.49 6 100.49 100.49 37
11 5 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. 1 104.94 0 104.94 95.40 0 95.40 95.40 35
12 2/ DS 9 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 100.04 54 154.04 97.66 4 101.66 101.66 33
13 3/ DS 13 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 98.97 4 102.97 98.30 10 108.30 102.97 31
14 4/ DS 14 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 99.00 4 103.00 100.78 6 106.78 103.00 29
15 5/ DS 15 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 109.23 6 115.23 101.99 2 103.99 103.99 27
16 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 103.08 2 105.08 102.60 4 106.60 105.08 25
17 19 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 1 106.38 6 112.38 103.49 2 105.49 105.49 23
18 1/ DM 21 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2+ 101.51 4 105.51 102.90 4 106.90 105.51 21
19 4/ U23 20 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 1 101.32 8 109.32 102.51 4 106.51 106.51 19
20 6/ DS 27 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 102.97 10 112.97 103.34 4 107.34 107.34 17
21 7/ DS 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 105.91 2 107.91 103.40 4 107.40 107.40 15
22 3/ VM 24 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 107.23 10 117.23 105.50 2 107.50 107.50 14
23 4/ VM 28 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 106.55 2 108.55 105.67 6 111.67 108.55 13
24 18 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 102.73 12 114.73 106.89 2 108.89 108.89 12
25 36 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 110.33 4 114.33 112.39 2 114.39 114.33 11
26 1/ V 30 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 112.55 2 114.55 117.99 8 125.99 114.55 10
27 2/ DM 37 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2 109.09 6 115.09 115.58 10 125.58 115.09 9
28 8/ DS 32 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 107.24 8 115.24 104.69 16 120.69 115.24 8
29 9/ DS 31 23035 CEPEK Matěj 1998 SKVS ČB 2+ 111.74 8 119.74 115.22 158 273.22 119.74 7
30 3/ DM 39 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 109.79 10 119.79 115.39 8 123.39 119.79 6
31 5/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 109.72 58 167.72 108.41 12 120.41 120.41 5
32 10/ DS 34 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2+ 114.09 60 174.09 114.24 8 122.24 122.24 4
33 4/ DM 35 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 111.30 12 123.30 114.69 62 176.69 123.30 3
34 5/ VM 38 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 118.89 14 132.89 117.24 12 129.24 129.24 2
35 6/ U23 33 23039 POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB 2+ 120.34 10 130.34 4 999 999.00 130.34 1
36 U23 25 49062 MATULA Roman 1996 Roudnice 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ U23 9 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice 1 95.42 2 97.42 98.00 2 100.00 100.00 75
2 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 100.00 2 102.00 99.09 2 101.09 101.09 68
3 2 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha MT 98.97 0 98.97 101.05 2 103.05 103.05 62
4 2/ U23 3 9024 HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Pha MT 103.03 2 105.03 100.13 4 104.13 104.13 57
5 1/ V 4 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. 1 101.53 4 105.53 103.04 4 107.04 107.04 53
6 10 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha 1 105.58 2 107.58 104.01 6 110.01 110.01 49
7 3/ U23 7 12063 VALÍKOVÁ Barbora 1994 Dukla B. 1 102.94 4 106.94 102.08 8 110.08 110.08 46
8 1/ DM 16 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 2+ 105.41 4 109.41 106.29 4 110.29 110.29 43
9 1/ DS 5 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 103.98 4 107.98 110.90 2 112.90 112.90 40
10 36 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 2 104.42 4 108.42 105.66 12 117.66 117.66 37
11 4/ U23 6 12012 ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B. 1 111.90 0 111.90 104.46 2 106.46 106.46 35
12 2/ DS 12 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 107.61 2 109.61 107.10 2 109.10 109.10 33
13 3/ DS 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 107.50 2 109.50 109.61 4 113.61 109.50 31
14 1/ ZS 28 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 115.58 0 115.58 111.20 0 111.20 111.20 29
15 2/ DM 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 108.31 4 112.31 111.89 6 117.89 112.31 27
16 4/ DS 13 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 1 115.39 16 131.39 112.32 0 112.32 112.32 25
17 3/ DM 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 111.21 6 117.21 109.40 4 113.40 113.40 23
18 5/ U23 8 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 106.26 8 114.26 112.11 12 124.11 114.26 21
19 2/ ZS 19 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 108.52 6 114.52 112.40 10 122.40 114.52 19
20 21 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 117.27 0 117.27 4 999 999.00 117.27 17
21 5/ DS 27 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 120.17 6 126.17 117.83 0 117.83 117.83 15
22 4/ DM 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 116.11 10 126.11 110.40 8 118.40 118.40 14
23 5/ DM 18 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 114.63 8 122.63 113.13 6 119.13 119.13 13
24 6/ U23 15 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 114.76 6 120.76 111.92 12 123.92 120.76 12
25 30 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2+ 121.74 6 127.74 121.24 2 123.24 123.24 11
26 7/ U23 26 121016 FOLTYSOVÁ Denisa 1993 KK Opava 2+ 120.64 108 228.64 119.08 8 127.08 127.08 10
27 3/ ZS 29 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 Stonava 2+ 115.78 14 129.78 119.55 8 127.55 127.55 9
28 1/ VM 24 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 121.98 6 127.98 124.91 8 132.91 127.98 8
29 8/ U23 23 808179 HRIVÍKOVÁ Eva 1993 USK Pha-8 2+ 117.17 62 179.17 119.80 10 129.80 129.80 7
30 2/ V 32 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2+ 125.76 6 131.76 129.65 10 139.65 131.76 6
31 6/ DS 34 119078 POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc 2+ 133.11 108 241.11 128.93 8 136.93 136.93 5
32 4/ ZS 33 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 133.18 4 137.18 145.75 4 149.75 137.18 4
33 9/ U23 31 52082 KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 L.Žatec 2+ 137.17 8 145.17 131.24 8 139.24 139.24 3
34 35 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 1 999 999.00 132.56 106 238.56 238.56 2
35 25 23117 ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 SKVS ČB 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 12024 12025 KAŠPAR Jonáš ŠINDLER Marek 1991 1992 Dukla B. Dukla B. MT 99.34 2 101.34 96.46 0 96.46 96.46 60
2 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 105.62 4 109.62 97.44 0 97.44 97.44 53
3 4 9160 9173 KOPLÍK Tomáš VRZÁŇ Jakub 1986 1987 USK Pha USK Pha 1 102.39 2 104.39 100.03 6 106.03 106.03 47
4 1/ DS 7 121007 121033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 KK Opava KK Opava 1 111.06 0 111.06 107.76 4 111.76 111.76 42
5 1/ U23 6 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 1 112.89 4 116.89 111.91 2 113.91 113.91 38
6 1/ VM 9 9095 9060 JIRAS Marek POLLERT Jaroslav 1976 1971 USK Pha USK Pha 1 112.43 2 114.43 112.14 2 114.14 114.14 34
7 2/ DS 12 119122 119097 VRUBLOVSKÝ Jan NOVOTNÝ Petr 1999 2000 Olomouc Olomouc 1 115.63 2 117.63 113.96 4 117.96 117.96 31
8 11 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 119.45 6 125.45 116.60 2 118.60 118.60 28
9 2/ U23 3 9038 9077 VĚTROVSKÝ Jan MATĚJKA Michael 1997 1997 USK Pha USK Pha MT 111.77 2 113.77 113.05 8 121.05 121.05 25
10 8 9043 12035 MEDŘICKÝ Ludvík MACÁŠEK Tomáš 1992 1992 USK Pha Dukla B. 1 123.01 2 125.01 153.06 10 163.06 163.06 22
11 5 9014 9048 HRADÍLEK Václav VLČEK Jan 1982 1990 USK Pha USK Pha 1 118.15 10 128.15 117.47 6 123.47 123.47 20
12 13 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 124.20 4 128.20 4 999 999.00 128.20 18
13 3/ DS 21 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 118.77 14 132.77 119.56 10 129.56 129.56 16
14 10 9047 132040 GOTVALD Robert FUSEK Radomír 1990 1990 USK Pha Val.Mez. 1 123.38 8 131.38 120.64 10 130.64 130.64 14
15 1/ V 14 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 125.00 8 133.00 125.66 14 139.66 133.00 12
16 1/ DM 19 36019 66016 POHANKA Vítek WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 123.27 18 141.27 127.20 6 133.20 133.20 10
17 4/ DS 15 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 116.53 18 134.53 124.71 12 136.71 134.53 9
18 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 126.84 8 134.84 140.20 8 148.20 134.84 8
19 3/ U23 17 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 121.53 18 139.53 4 999 999.00 139.53 7
20 20 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 131.21 14 145.21 134.32 6 140.32 140.32 6
21 5/ DS 18 125041 125043 PŘIKRYL Matěj PŘIKRYLOVÁ Ema 1999 2003 VSKRájec VSKRájec 2 141.12 18 159.12 141.82 18 159.82 159.12 5

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 3 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 87.63 0 87.63 85.25 0 85.25 85.25 75
2 4 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha 1 90.52 2 92.52 86.80 0 86.80 86.80 68
3 1 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. MT 89.50 2 91.50 87.80 0 87.80 87.80 62
4 1/ U23 5 9162 PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha 1 89.21 0 89.21 86.72 2 88.72 88.72 57
5 2 9042 HRADÍLEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 87.31 0 87.31 87.38 2 89.38 89.38 53
6 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 90.51 2 92.51 89.37 2 91.37 91.37 49
7 6 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 88.93 0 88.93 87.69 8 95.69 95.69 46
8 1/ DM 19 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 92.23 0 92.23 91.32 8 99.32 99.32 43
9 10 12028 KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B. 1 89.10 2 91.10 100.94 6 106.94 106.94 40
10 2/ U23 20 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 90.38 2 92.38 104.16 152 256.16 256.16 37
11 7 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 89.95 6 95.95 91.12 2 93.12 93.12 35
12 11 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 91.25 2 93.25 91.39 6 97.39 93.25 33
13 3/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 93.18 2 95.18 95.03 0 95.03 95.03 31
14 1/ DS 30 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 2+ 96.11 54 150.11 95.24 0 95.24 95.24 29
15 39 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 2 91.95 4 95.95 92.21 12 104.21 95.95 27
16 4/ U23 22 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 2+ 96.09 52 148.09 94.13 2 96.13 96.13 25
17 15 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 1 96.33 2 98.33 95.73 2 97.73 97.73 23
18 2/ DM 40 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 97.89 2 99.89 95.80 2 97.80 97.80 21
19 5/ U23 14 9172 PETŘÍČEK Vojtěch 1994 USK Pha 1 100.37 4 104.37 98.07 0 98.07 98.07 19
20 6/ U23 16 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 94.14 4 98.14 99.96 10 109.96 98.14 17
21 7/ U23 42 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 96.96 2 98.96 98.34 8 106.34 98.96 15
22 2/ DS 34 9163 ŠODEK Petr 1998 USK Pha 2+ 98.24 4 102.24 99.10 0 99.10 99.10 14
23 8/ U23 21 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2+ 102.16 4 106.16 99.93 0 99.93 99.93 13
24 1/ VM 18 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 1 98.42 2 100.42 100.29 6 106.29 100.42 12
25 28 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 99.55 2 101.55 98.62 2 100.62 100.62 11
26 3/ DS 27 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 2+ 95.14 6 101.14 95.00 6 101.00 101.00 10
27 4/ DS 35 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 2+ 99.59 2 101.59 99.93 10 109.93 101.59 9
28 1/ ZS 49 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 105.27 4 109.27 98.36 4 102.36 102.36 8
29 33 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 101.06 8 109.06 100.44 2 102.44 102.44 7
30 9/ U23 17 103020 HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno 1 95.36 8 103.36 107.16 6 113.16 103.36 6
31 10/ U23 31 121032 ROUSEK Tomáš 1997 KK Opava 2+ 100.29 4 104.29 101.77 2 103.77 103.77 5
32 2/ VM 37 53002 LÁSKO Jan 1977 Dv.Král. 2+ 107.23 2 109.23 102.88 2 104.88 104.88 4
33 5/ DS 41 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 101.75 14 115.75 101.06 4 105.06 105.06 3
34 3/ VM 32 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 2+ 105.70 8 113.70 103.13 2 105.13 105.13 2
35 4/ VM 43 42020 TAIŠL Filip 1976 Sušice 2+ 103.47 2 105.47 105.03 2 107.03 105.47 1
36 24 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 101.12 12 113.12 101.73 6 107.73 107.73 0
37 11/ U23 36 17027 PETERKA Adam 1996 Rakovník 2+ 104.09 4 108.09 104.08 12 116.08 108.09 0
38 3/ DM 48 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 100.31 8 108.31 101.77 8 109.77 108.31 0
39 5/ VM 38 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2+ 105.26 4 109.26 104.65 4 108.65 108.65 0
40 4/ DM 47 19022 ŠANDA Petr 2000 Vlašim 2 103.28 6 109.28 107.96 8 115.96 109.28 0
41 12/ U23 45 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2+ 104.25 58 162.25 104.91 6 110.91 110.91 0
42 5/ DM 44 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 2 105.31 8 113.31 115.15 106 221.15 113.31 0
43 1/ V 46 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 112.02 4 116.02 4 999 999.00 116.02 0
44 13/ U23 23 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 117.56 8 125.56 102.36 52 154.36 125.56 0
45 6/ DS 29 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 2+ 108.03 56 164.03 100.01 56 156.01 156.01 0
46 25 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
47 U23 12 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
48 9 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 113.76 2 115.76 110.00 0 110.00 110.00 60
2 1/ DS 3 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 110.89 4 114.89 109.87 2 111.87 111.87 53
3 2/ DS 7 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 119.29 2 121.29 112.54 2 114.54 114.54 47
4 1/ DM 8 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 118.53 10 128.53 114.28 2 116.28 116.28 42
5 2 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. MT 113.99 6 119.99 110.50 6 116.50 116.50 38
6 1/ U23 4 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 112.38 4 116.38 110.63 6 116.63 116.63 34
7 2/ U23 6 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 119.68 8 127.68 116.85 4 120.85 120.85 31
8 2/ DM 5 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 112.90 6 118.90 115.48 6 121.48 121.48 28
9 3/ DM 9 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 137.90 12 149.90 129.03 8 137.03 137.03 25
10 4/ DM 11 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 148.45 16 164.45 132.88 6 138.88 138.88 22
11 1/ ZS 12 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 142.16 62 204.16 149.55 6 155.55 155.55 20
12 3/ U23 16 9075 FRYŠOVÁ Petra 1993 USK Pha 2+ 179.86 64 243.86 155.00 12 167.00 167.00 18
13 5/ DM 13 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 156.29 14 170.29 148.08 20 168.08 168.08 16
14 2/ ZS 15 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 162.21 66 228.21 147.56 156 303.56 228.21 14
15 3/ ZS 10 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 215.70 20 235.70 169.81 62 231.81 231.81 12