Výsledková listina

ZávodSlalom v Zábřehu
Číslo16022
Datum16.04.16
Ředitel závodup.Pek Jiří
Vrchní rozhodčíp.Bednárek Čestmír
Disciplínaslalom
OrganizátorVodní sporty Zábřeh

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 1 132053 KRISTEK Václav 1996 Val.Mez. 2+ 94.60 0 94.60 95.70 2 97.70 94.60 31
2 1/ DM 3 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 98.60 4 102.60 98.10 2 100.10 100.10 27
3 1/ VM 19 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2+ 4 999 999.00 99.20 2 101.20 101.20 23
4 1/ DS 4 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 103.40 0 103.40 102.50 2 104.50 103.40 19
5 11 135025 PETŘÍK Jaroslav 1985 Zábřeh 3 104.90 6 110.90 105.40 2 107.40 107.40 15
6 2 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 106.80 2 108.80 106.30 2 108.30 108.30 11
7 1/ V 20 135020 KLEMŠ Jiří 1962 Zábřeh 110.60 0 110.60 115.60 0 115.60 110.60 10
8 1/ ZS 16 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 109.50 2 111.50 111.70 6 117.70 111.50 9
9 2/ ZS 6 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 112.40 0 112.40 114.50 0 114.50 112.40 8
10 2/ V 5 128030 SCHREIBER Zbyněk 1963 VS Desná 3 115.40 4 119.40 114.20 2 116.20 116.20 7
11 3/ ZS 8 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 1 999 999.00 112.90 4 116.90 116.90 6
12 4/ ZS 7 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3 115.60 6 121.60 115.70 2 117.70 117.70 5
13 1/ ZM 9 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 117.90 4 121.90 119.50 2 121.50 121.50 4
14 5/ ZS 10 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 119.60 2 121.60 122.90 4 126.90 121.60 3
15 17 135002 BEDNÁREK Jakub 1985 Zábřeh 122.20 4 126.20 124.00 0 124.00 124.00 2
16 2/ ZM 12 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 124.30 2 126.30 126.20 0 126.20 126.20 1
17 3/ ZM 15 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 142.20 2 144.20 146.90 4 150.90 144.20 0
18 2/ DM 14 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 4 999 999.00 132.80 12 144.80 144.80 0
19 4/ ZM 13 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 163.50 8 171.50 144.50 2 146.50 146.50 0
20 2/ DS 18 129008 POSPÍŠIL Ondřej 1999 Šumperk 182.10 52 234.10 144.60 6 150.60 150.60 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 21 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 2 100.40 0 100.40 101.60 2 103.60 100.40 30
2 25 135035 ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh 3 107.00 4 111.00 104.60 0 104.60 104.60 26
3 1/ ZS 31 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 106.00 0 106.00 114.00 2 116.00 106.00 22
4 2/ ZS 24 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 115.90 2 117.90 103.60 4 107.60 107.60 18
5 1/ VM 23 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 2 109.30 0 109.30 108.40 0 108.40 108.40 14
6 1/ DS 22 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 2 108.30 4 112.30 112.20 0 112.20 112.20 13
7 1/ ZM 34 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 111.20 2 113.20 110.50 2 112.50 112.50 12
8 1/ DM 27 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 113.30 0 113.30 112.80 0 112.80 112.80 11
9 3/ ZS 29 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 115.80 4 119.80 113.30 2 115.30 115.30 10
10 2/ DM 26 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 121.80 4 125.80 115.40 2 117.40 117.40 9
11 2/ ZM 38 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 124.60 2 126.60 119.90 0 119.90 119.90 8
12 4/ ZS 30 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 125.60 2 127.60 122.00 2 124.00 124.00 7
13 3/ ZM 36 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 130.80 0 130.80 129.80 0 129.80 129.80 6
14 3/ DM 33 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 137.90 4 141.90 136.40 6 142.40 141.90 5
14 32 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 142.56 2 144.56 135.90 6 141.90 141.90 4
16 4/ DM 35 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 1 999 999.00 140.30 2 142.30 142.30 3
17 4/ ZM 201 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 144.70 4 148.70 139.80 6 145.80 145.80 2
18 5/ ZM 40 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 156.40 6 162.40 144.90 8 152.90 152.90 1
19 6/ ZM 39 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 156.70 8 164.70 182.50 10 192.50 164.70 0
20 7/ ZM 202 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 161.30 8 169.30 165.20 2 167.20 167.20 0
21 8/ ZM 37 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 185.80 12 197.80 169.30 10 179.30 179.30 0
22 9/ ZM 42 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 178.10 54 232.10 186.20 0 186.20 186.20 0
23 5/ ZS 204 108080 HELLAROVÁ Barbora 2003 VSDK 208.90 58 266.90 180.60 8 188.60 188.60 0
24 10/ ZM 41 135024 ŠPIČKOVÁ Klára 2005 Zábřeh 292.40 0 292.40 230.00 10 240.00 240.00 0
25 11/ ZM 203 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
26 DM 28 119081 KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 51 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 92.20 0 92.20 93.10 2 95.10 92.20 71
2 60 119120 ŘEZÁČ Jan 1989 Olomouc 2 97.90 4 101.90 95.00 0 95.00 95.00 67
3 1/ DM 54 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 2 96.50 0 96.50 94.40 6 100.40 96.50 63
4 1/ ZS 52 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 98.60 2 100.60 99.10 0 99.10 99.10 59
5 2/ DM 69 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 103.30 2 105.30 99.70 0 99.70 99.70 55
6 2/ ZS 57 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 99.10 2 101.10 102.80 4 106.80 101.10 51
7 1/ U23 56 135043 HAISLAR Ondřej 1996 Zábřeh 2 101.10 4 105.10 99.20 2 101.20 101.20 47
8 3/ ZS 62 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 104.20 2 106.20 104.60 0 104.60 104.60 43
9 3/ DM 68 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 107.20 4 111.20 103.30 2 105.30 105.30 39
9 4/ ZS 55 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 108.30 4 112.30 103.30 2 105.30 105.30 35
11 5/ ZS 66 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 103.90 2 105.90 104.30 2 106.30 105.90 31
12 6/ ZS 58 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 106.60 2 108.60 104.10 4 108.10 108.10 27
13 4/ DM 72 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 3 107.20 2 109.20 108.20 2 110.20 109.20 26
14 7/ ZS 64 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 110.80 2 112.80 110.20 0 110.20 110.20 25
15 1/ ZM 76 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 110.90 2 112.90 110.00 4 114.00 112.90 24
16 2/ U23 61 103031 NOVÁK Jiří 1997 KK Brno 3 114.70 6 120.70 107.00 6 113.00 113.00 23
17 5/ DM 59 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 109.10 4 113.10 111.20 2 113.20 113.10 22
18 6/ DM 65 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3 118.20 0 118.20 113.80 0 113.80 113.80 21
19 2/ ZM 77 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 110.00 4 114.00 117.10 6 123.10 114.00 20
20 3/ ZM 85 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 114.20 0 114.20 4 999 999.00 114.20 19
21 1/ V 53 115001 SVOBODA Zdeněk 1970 Lipník 2 111.10 4 115.10 118.90 2 120.90 115.10 18
22 7/ DM 67 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 107.90 8 115.90 109.20 8 117.20 115.90 17
22 2/ V 86 135020 KLEMŠ Jiří 1962 Zábřeh 4 999 999.00 113.90 2 115.90 115.90 16
24 8/ DM 70 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 3 114.10 2 116.10 111.60 8 119.60 116.10 15
25 4/ ZM 95 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 115.20 2 117.20 119.90 52 171.90 117.20 14
26 8/ ZS 71 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 121.10 2 123.10 118.30 2 120.30 120.30 13
27 5/ ZM 75 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 121.50 0 121.50 131.00 0 131.00 121.50 12
28 9/ ZS 88 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 123.70 4 127.70 120.00 2 122.00 122.00 11
29 10/ ZS 79 135014 CRHONEK Jan 2002 Zábřeh 3 121.40 2 123.40 120.50 2 122.50 122.50 10
30 11/ ZS 74 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 124.00 2 126.00 120.80 2 122.80 122.80 9
31 1/ DS 82 129030 MĚRKA Vladimír 1998 Šumperk 125.80 2 127.80 120.70 4 124.70 124.70 8
32 6/ ZM 78 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3 125.60 2 127.60 133.70 0 133.70 127.60 7
32 9/ DM 63 112009 SNOPEK Vladimír 2001 Kroměříž 3 128.70 6 134.70 123.60 4 127.60 127.60 6
34 81 135030 ŠKROTT Martin 1983 Zábřeh 126.50 2 128.50 129.90 4 133.90 128.50 5
35 10/ DM 84 135033 ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh 131.80 2 133.80 132.90 8 140.90 133.80 4
36 12/ ZS 93 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 133.10 6 139.10 136.90 2 138.90 138.90 3
37 11/ DM 83 118004 ŠMÍD Jiří 2000 Tzunami 135.60 4 139.60 136.60 6 142.60 139.60 2
38 7/ ZM 80 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 133.40 10 143.40 145.30 4 149.30 143.40 1
39 8/ ZM 87 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 138.40 6 144.40 143.10 8 151.10 144.40 0
40 9/ ZM 89 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 143.60 2 145.60 141.20 4 145.20 145.20 0
41 10/ ZM 96 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 151.60 12 163.60 147.30 2 149.30 149.30 0
42 11/ ZM 91 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 145.60 12 157.60 152.90 8 160.90 157.60 0
43 13/ ZS 97 128009 KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná 154.40 8 162.40 163.40 4 167.40 162.40 0
44 14/ ZS 73 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 112.40 60 172.40 118.90 56 174.90 172.40 0
45 15/ ZS 90 129005 PODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk 160.20 18 178.20 148.20 58 206.20 178.20 0
46 12/ DM 98 118008 STABLA Matyáš 2001 Tzunami 187.10 66 253.10 200.90 66 266.90 253.10 0
47 ZS 100 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
48 DM 99 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
49 ZM 94 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
50 ZM 92 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 43 132010 129014 TICHÝ Štěpán WALTER Jakub 2000 1998 Val.Mez. Šumperk 2 124.30 8 132.30 129.70 10 139.70 132.30 18
2 1/ ZS 45 119139 119142 KRATOCHVÍL Martin HRADEC Matěj 2003 2003 Olomouc Olomouc 2 132.80 2 134.80 133.00 6 139.00 134.80 14
3 1/ U23 46 121038 132053 HOROVÁ Klára KRISTEK Václav 1998 1996 KK Opava Val.Mez. 2 138.00 0 138.00 135.80 2 137.80 137.80 10
4 2/ ZS 44 119094 119159 RUDORFER Martin JANŮ Filip 2003 2002 Olomouc Olomouc 2 130.20 16 146.20 161.50 14 175.50 146.20 6
5 1/ ZM 50 119045 119076 KRATOCHVÍL Lukáš NOVÁK Matyáš 2005 2005 Olomouc Olomouc 146.70 8 154.70 4 999 999.00 154.70 2
6 1/ DM 49 121063 121103 VAVRLA Adam MRÁZEK Jakub 2000 2004 KK Opava KK Opava 148.30 12 160.30 151.20 10 161.20 160.30 1
7 2/ ZM 47 128013 128016 PAVELKA Marek STRNAD Ondřej 2004 2004 VS Desná VS Desná 162.30 16 178.30 163.90 4 167.90 167.90 0
8 3/ ZS 48 121003 121009 ULITZKA Oliver KLOBOUČKOVÁ Ivana 2002 2003 KK Opava KK Opava 165.90 18 183.90 166.30 18 184.30 183.90 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZM 7 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 117.10 4 121.10 116.90 0 116.90 116.90 13
2 1/ DM 2 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 121.90 2 123.90 121.10 0 121.10 121.10 9
2 1/ ZS 1 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 119.90 8 127.90 117.10 4 121.10 121.10 5
4 2/ ZS 5 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 126.10 0 126.10 130.10 2 132.10 126.10 4
5 3/ ZS 4 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 128.20 2 130.20 126.90 0 126.90 126.90 3
6 4/ ZS 9 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 1 999 999.00 128.00 0 128.00 128.00 2
7 2/ DM 3 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 134.60 2 136.60 142.20 0 142.20 136.60 1
8 2/ ZM 8 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 141.20 0 141.20 137.50 2 139.50 139.50 0
9 3/ ZM 6 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 153.40 4 157.40 154.20 4 158.20 157.40 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZM 12 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 150.10 4 154.10 153.10 2 155.10 154.10 0
2 1/ PZZ 26 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 169.10 6 175.10 171.20 8 179.20 175.10 0
3 2/ PZM 14 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 164.40 12 176.40 177.60 4 181.60 176.40 0
3 3/ PZM 11 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 175.00 56 231.00 168.40 8 176.40 176.40 0
5 2/ PZZ 23 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 169.90 8 177.90 173.70 6 179.70 177.90 0
6 4/ PZM 18 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 165.30 56 221.30 156.30 24 180.30 180.30 0
7 3/ PZZ 24 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 196.00 10 206.00 181.40 12 193.40 193.40 0
8 5/ PZM 16 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 187.40 14 201.40 190.40 14 204.40 201.40 0
9 6/ PZM 15 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 182.10 24 206.10 192.60 14 206.60 206.10 0
10 7/ PZM 19 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 178.90 108 286.90 203.50 8 211.50 211.50 0
11 4/ PZZ 27 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 210.70 6 216.70 214.80 6 220.80 216.70 0
12 8/ PZM 20 135017 FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh 240.10 20 260.10 1 999 999.00 260.10 0
13 9/ PZM 21 135027 ŠPIČKA Karel 2007 Zábřeh 377.70 112 489.70 339.00 12 351.00 351.00 0
14 10/ PZM 17 119179 ŠIMON Martin 2008 Olomouc 1 999 999.00 279.10 72 351.10 351.10 0
15 5/ PZZ 28 119174 KOSÍKOVÁ Julie 2007 Olomouc 211.10 170 381.10 176.70 312 488.70 381.10 0
16 6/ PZZ 25 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 257.70 214 471.70 1 999 999.00 471.70 0
17 PZM 29 108039 VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
18 PZZ 22 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
19 PZM 13 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0