Výsledková listina

Závod37. ročník slalomu Stružnická peřej
Číslo16021
Datum03.04.2016
Ředitel závoduIva Šedivá
Vrchní rozhodčíVáclav Martin
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Kanoistika Česká Lípa, z. s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 2 132040 FUSEK Radomír 1990 Val.Mez. 2 84.70 2 86.70 85.00 2 87.00 86.70 25
2 6 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 89.20 2 91.20 88.40 0 88.40 88.40 21
3 4 12027 VLČEK Ladislav 1985 Dukla B. 3 91.10 4 95.10 90.00 0 90.00 90.00 17
4 1/ U23 5 A0001 SOMMER Paul 1995 Spremberg 92.80 2 94.80 90.70 2 92.70 92.70 0
5 21 43035 MERENUS Jan 1983 Č.Lípa 3 93.40 0 93.40 93.80 0 93.80 93.40 13
6 1/ DM 8 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 3 90.90 8 98.90 91.20 6 97.20 97.20 12
7 1/ ZS 11 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 3 96.10 4 100.10 94.40 6 100.40 100.10 11
8 1/ V 7 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 98.20 2 100.20 101.00 0 101.00 100.20 10
9 2/ DM 9 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 96.50 4 100.50 96.70 4 100.70 100.50 9
10 2/ ZS 10 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3 106.60 4 110.60 105.00 0 105.00 105.00 8
11 3/ DM 13 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 3 104.90 2 106.90 105.00 4 109.00 106.90 7
12 3/ ZS 16 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 109.10 6 115.10 106.00 4 110.00 110.00 6
13 1/ VS 14 43068 ŠRÁMEK Jaroslav 1957 Č.Lípa 3 120.00 0 120.00 118.70 2 120.70 120.00 5
14 4/ ZS 15 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 121.10 6 127.10 120.60 4 124.60 124.60 4
15 4/ DM 12 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 3 124.60 4 128.60 119.10 10 129.10 128.60 3
16 5/ DM 18 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 131.50 10 141.50 124.30 8 132.30 132.30 2
17 2/ V 17 47048 JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 3 118.10 54 172.10 4 999 999.00 172.10 1
18 5/ ZS 19 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 141.00 154 295.00 163.60 104 267.60 267.60 0
19 ZM 20 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
20 U23 3 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
21 V 1 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 1 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 83.00 0 83.00 87.70 6 93.70 83.00 48
2 1/ ZS 4 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 84.10 2 86.10 86.50 2 88.50 86.10 40
3 1/ U23 2 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 90.80 2 92.80 93.00 0 93.00 92.80 32
4 1/ DM 3 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2 105.60 2 107.60 91.50 2 93.50 93.50 28
5 2/ DM 6 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 94.40 4 98.40 95.30 0 95.30 95.30 24
6 7 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 95.00 4 99.00 94.40 2 96.40 96.40 20
7 3/ DM 5 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 102.50 0 102.50 101.80 4 105.80 102.50 16
8 8 43021 ŠEDIVÁ Kateřina 1989 Č.Lípa 3 103.60 0 103.60 101.60 2 103.60 103.60 12
9 2/ ZS 15 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 107.20 4 111.20 104.70 0 104.70 104.70 11
10 2/ U23 17 77006 ADAMCOVÁ Dominika 1995 Kotva B. 101.90 8 109.90 100.80 4 104.80 104.80 10
11 3/ ZS 10 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 103.30 2 105.30 103.20 4 107.20 105.30 9
12 4/ ZS 12 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 111.30 6 117.30 107.80 0 107.80 107.80 8
13 5/ ZS 13 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 107.10 2 109.10 106.40 6 112.40 109.10 7
14 6/ ZS 23 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 106.80 4 110.80 109.30 4 113.30 110.80 6
15 20 77013 PECHKOVÁ Alena 1988 Kotva B. 111.40 8 119.40 106.10 6 112.10 112.10 5
16 7/ ZS 14 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 108.20 4 112.20 108.60 6 114.60 112.20 4
17 4/ DM 9 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3 110.70 4 114.70 111.20 4 115.20 114.70 3
18 1/ ZM 16 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 3 111.10 10 121.10 108.00 12 120.00 120.00 2
19 8/ ZS 11 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 118.40 4 122.40 108.20 50 158.20 122.40 1
20 2/ ZM 19 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 124.50 2 126.50 126.40 2 128.40 126.50 0
21 3/ ZM 18 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 124.10 112 236.10 124.90 6 130.90 130.90 0
22 1/ PZ 21 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 141.10 6 147.10 132.40 54 186.40 147.10 0
23 2/ PZ 22 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 156.40 110 266.40 158.60 10 168.60 168.60 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 51 9047 132040 GOTVALD Robert FUSEK Radomír 1990 1990 USK Pha Val.Mez. 1 94.00 0 94.00 94.40 0 94.40 94.00 30
2 59 43035 43029 MERENUS Jan ŠEDIVÝ Jakub 1983 1994 Č.Lípa Č.Lípa 2 97.60 2 99.60 96.00 0 96.00 96.00 22
3 52 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 94.10 2 96.10 95.80 2 97.80 96.10 18
4 53 43008 49027 ŠRÁMEK Michal FIŠEROVÁ Tereza 1982 1998 Č.Lípa Roudnice 2 99.30 4 103.30 97.60 2 99.60 99.60 14
5 1/ VM 58 43020 43057 ČVANČARA Václav HAMMER Ivan 1980 1981 Č.Lípa Č.Lípa 107.30 2 109.30 107.90 0 107.90 107.90 10
6 1/ DM 54 11018 11027 ŠOREL Martin KOLÁČEK Petr 2001 2001 KK Brand KK Brand 2 101.20 8 109.20 109.90 8 117.90 109.20 6
7 1/ V 55 36026 36020 ŠRÁMEK Jiří VESELÝ Josef 1966 1950 Klatovy Klatovy 2 122.70 0 122.70 125.20 0 125.20 122.70 2
8 2/ DM 56 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 122.80 2 124.80 117.40 10 127.40 124.80 1
9 1/ ZS 57 9126 9134 KADLEC Filip FRENCL Josef 2003 2002 USK Pha USK Pha 3 155.60 8 163.60 1 999 999.00 163.60 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 12 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 76.60 0 76.60 77.10 0 77.10 76.60 134
2 1/ DS 3 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 78.30 0 78.30 81.60 4 85.60 78.30 130
3 2/ DM 15 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 78.40 0 78.40 79.30 4 83.30 78.40 126
4 4 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 2 79.10 0 79.10 80.00 0 80.00 79.10 122
4 1/ U23 1 43029 ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa 3 81.10 6 87.10 79.10 0 79.10 79.10 118
6 2/ U23 94 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2+ 79.80 2 81.80 82.30 2 84.30 81.80 114
7 1/ ZS 26 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 80.10 2 82.10 80.70 4 84.70 82.10 110
8 2/ DS 16 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 80.50 2 82.50 81.20 4 85.20 82.50 106
9 1/ VM 2 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 2+ 79.50 4 83.50 79.30 4 83.30 83.30 102
10 3/ DS 90 9052 WALLISCH Vít 1999 USK Pha 2 83.90 0 83.90 84.50 4 88.50 83.90 98
11 3/ DM 24 52003 MILYÁN David 2001 L.Žatec 2 84.80 6 90.80 82.90 2 84.90 84.90 94
11 2/ ZS 27 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 2 82.90 2 84.90 86.30 6 92.30 84.90 90
13 64 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 85.90 0 85.90 4 999 999.00 85.90 86
14 4/ DS 14 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 86.10 0 86.10 87.70 0 87.70 86.10 82
15 4/ DM 44 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 86.80 4 90.80 86.20 0 86.20 86.20 78
16 2/ VM 35 77018 JANČAR Filip 1976 Kotva B. 3 83.00 4 87.00 80.60 6 86.60 86.60 74
17 5/ DM 32 A0003 SCHOENWAELDER Richard 2000 Spremberg 85.20 2 87.20 89.80 4 93.80 87.20 0
18 3/ VM 65 14042 GORECKÝ Petr 1981 Kralupy 82.20 6 88.20 83.40 4 87.40 87.40 70
19 3/ U23 31 43016 MYŠÁK Albert 1994 Č.Lípa 3 85.50 2 87.50 88.30 2 90.30 87.50 66
20 6/ DM 25 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 2 85.60 2 87.60 88.10 4 92.10 87.60 62
21 29 9047 GOTVALD Robert 1990 USK Pha 3 87.60 4 91.60 88.50 0 88.50 88.50 58
22 1/ V 28 43022 ŠEDIVÝ Václav 1966 Č.Lípa 3 88.60 0 88.60 89.40 0 89.40 88.60 54
23 7/ DM 20 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 85.80 4 89.80 86.70 2 88.70 88.70 50
24 4/ U23 30 77001 ZEMAN Ondra 1995 Kotva B. 3 85.00 4 89.00 87.00 6 93.00 89.00 46
25 2/ V 13 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 88.90 4 92.90 89.20 0 89.20 89.20 42
26 3/ V 10 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 92.60 4 96.60 90.40 0 90.40 90.40 38
27 4/ VM 11 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 89.10 2 91.10 90.50 0 90.50 90.50 37
28 8/ DM 18 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 87.50 4 91.50 89.50 2 91.50 91.50 36
29 5/ U23 33 77014 KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B. 3 91.90 0 91.90 92.20 4 96.20 91.90 35
30 3/ ZS 9 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 92.80 0 92.80 90.20 2 92.20 92.20 34
31 4/ ZS 54 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 90.40 2 92.40 93.80 0 93.80 92.40 33
32 9/ DM 47 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 3 92.60 0 92.60 95.70 6 101.70 92.60 32
33 5/ DS 17 52005 ŘÁHA Oldřich 1998 L.Žatec 2 87.30 6 93.30 92.10 6 98.10 93.30 31
34 4/ V 93 11064 BÍZEK Zdeněk 1971 KK Brand 93.40 0 93.40 93.70 2 95.70 93.40 30
35 5/ VM 91 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 97.70 2 99.70 96.50 0 96.50 96.50 29
36 10/ DM 46 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 3 96.60 2 98.60 96.40 2 98.40 98.40 28
37 11/ DM 43 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 90.50 8 98.50 98.50 0 98.50 98.50 27
38 6/ U23 8 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 2 96.80 2 98.80 95.90 6 101.90 98.80 26
39 6/ VM 37 8008 HORÁK David 1976 SKŽižkov 3 96.90 2 98.90 99.30 0 99.30 98.90 25
39 5/ ZS 22 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 98.90 0 98.90 99.00 2 101.00 98.90 24
41 12/ DM 23 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 95.40 4 99.40 104.10 2 106.10 99.40 23
42 7/ VM 68 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 97.60 2 99.60 99.90 4 103.90 99.60 22
43 13/ DM 45 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 3 98.10 6 104.10 97.70 2 99.70 99.70 21
44 8/ VM 66 91002 KNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag 93.80 6 99.80 103.50 8 111.50 99.80 20
45 6/ ZS 52 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 103.70 0 103.70 100.00 0 100.00 100.00 19
46 7/ ZS 49 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 112.50 6 118.50 98.40 2 100.40 100.40 18
47 9/ VM 41 8037 LETKO Radek 1978 SKŽižkov 3 99.30 2 101.30 98.70 8 106.70 101.30 17
48 1/ ZM 59 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 109.90 4 113.90 102.50 0 102.50 102.50 16
49 8/ ZS 57 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 105.20 6 111.20 99.80 4 103.80 103.80 15
50 2/ ZM 79 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 103.80 2 105.80 103.20 2 105.20 105.20 14
51 9/ ZS 72 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 104.20 10 114.20 103.30 2 105.30 105.30 13
52 10/ ZS 51 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 106.90 0 106.90 109.10 0 109.10 106.90 12
53 6/ DS 92 43023 KYTKA Tomáš 1999 Č.Lípa 3 114.00 0 114.00 104.30 4 108.30 108.30 11
54 5/ V 40 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 113.70 0 113.70 104.50 4 108.50 108.50 10
55 6/ V 39 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3 108.90 0 108.90 108.60 0 108.60 108.60 9
56 7/ V 34 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3 111.50 6 117.50 110.20 0 110.20 110.20 8
57 8/ V 67 44011 HRBÁČEK Jan 1966 Děčín 110.70 0 110.70 110.70 2 112.70 110.70 7
58 9/ V 38 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3 109.10 2 111.10 111.60 2 113.60 111.10 6
59 14/ DM 69 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 107.00 6 113.00 105.90 6 111.90 111.90 5
60 3/ ZM 58 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 113.80 6 119.80 108.20 4 112.20 112.20 4
60 11/ ZS 71 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 115.50 10 125.50 108.20 4 112.20 112.20 3
62 1/ ŽS 19 A0006 WESTPHAL Benno 2002 Spremberg 115.20 104 219.20 113.00 2 115.00 115.00 0
63 4/ ZM 75 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 111.10 4 115.10 113.30 4 117.30 115.10 2
64 12/ ZS 53 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 115.50 2 117.50 118.40 2 120.40 117.50 1
65 5/ ZM 80 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 113.80 6 119.80 1 999 999.00 119.80 0
66 13/ ZS 48 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 116.50 6 122.50 117.20 18 135.20 122.50 0
67 6/ ZM 83 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 130.00 8 138.00 122.00 2 124.00 124.00 0
68 1/ ŽM 55 A0007 RICHTER Tim 2004 Spremberg 120.20 8 128.20 139.20 0 139.20 128.20 0
69 7/ U23 62 77010 ŠTERCL Jan 1994 Kotva B. 132.10 10 142.10 123.80 6 129.80 129.80 0
70 7/ ZM 85 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 123.20 60 183.20 123.80 8 131.80 131.80 0
71 8/ ZM 81 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 117.50 60 177.50 127.50 6 133.50 133.50 0
72 14/ ZS 73 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 137.10 108 245.10 129.10 8 137.10 137.10 0
73 2/ ŽS 60 A0005 REHKLAU Max 2002 Spremberg 130.90 12 142.90 155.50 8 163.50 142.90 0
74 9/ ZM 76 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 138.30 10 148.30 148.40 54 202.40 148.30 0
75 15/ ZS 74 77011 SOJOVSKÝ Václav 2002 Kotva B. 106.70 60 166.70 112.30 62 174.30 166.70 0
76 1/ PZ 84 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 166.10 110 276.10 160.60 10 170.60 170.60 0
77 63 77004 PRAŽAN Vojtěch 1990 Kotva B. 113.50 68 181.50 113.30 164 277.30 181.50 0
78 16/ ZS 70 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 136.30 116 252.30 145.30 58 203.30 203.30 0
79 DM 89 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
80 ZM 88 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
81 DM 87 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
82 V 86 92006 BERAN Jan 1969 KVS Pha4 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
83 ZM 82 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
84 ZM 78 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
85 ZM 77 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
86 ZM 61 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
87 ZS 56 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
88 ZS 50 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
89 VM 42 14002 KOVÁRNÍK Lukáš 1977 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
90 VM 36 11020 ŠENK Marek 1974 KK Brand 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
91 DM 21 A0004 RICHTER Kevin 2001 Spremberg 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
92 U23 7 42014 ŠRÁMEK Ondřej 1994 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
93 U23 6 A0002 MICKUKI Jonas 1997 Spremberg 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
94 U23 5 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 51 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 90.40 2 92.40 96.30 50 146.30 92.40 21
2 1/ U23 52 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 98.80 4 102.80 98.10 0 98.10 98.10 13
3 1/ DM 53 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 102.20 4 106.20 101.90 0 101.90 101.90 5
4 1/ ZS 54 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 126.60 4 130.60 131.20 6 137.20 130.60 1