Výsledková listina

Závod37. ročník slalomu Stružnická peřej + Přebor Lbc kraje
Číslo16020
Datum02.04.16
Ředitel závoduIva Šedivá
Vrchní rozhodčíVáclav Martin
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Kanoistika Česká Lípa, z. s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 6 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 91.90 0 91.90 92.10 4 96.10 91.90 28
2 2 132040 FUSEK Radomír 1990 Val.Mez. 2 90.80 6 96.80 92.00 0 92.00 92.00 24
3 4 12027 VLČEK Ladislav 1985 Dukla B. 3 92.20 0 92.20 93.20 2 95.20 92.20 20
4 1/ U23 5 A0001 SOMMER Paul 1995 Spremberg 101.90 4 105.90 90.50 4 94.50 94.50 0
5 1/ V 1 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2+ 94.00 6 100.00 94.80 2 96.80 96.80 16
6 2/ U23 3 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 96.70 2 98.70 97.40 0 97.40 97.40 12
7 1/ DM 8 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 3 94.00 4 98.00 93.60 4 97.60 97.60 11
8 21 43035 MERENUS Jan 1983 Č.Lípa 3 100.80 2 102.80 103.40 0 103.40 102.80 10
9 1/ ZS 11 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 3 101.10 2 103.10 99.90 50 149.90 103.10 9
10 2/ ZS 10 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3 106.90 2 108.90 107.00 4 111.00 108.90 8
11 2/ DM 9 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 103.80 6 109.80 106.80 6 112.80 109.80 7
12 3/ DM 13 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 3 1 999 999.00 112.40 2 114.40 114.40 6
13 1/ VS 14 43068 ŠRÁMEK Jaroslav 1957 Č.Lípa 3 123.10 0 123.10 126.10 2 128.10 123.10 5
13 3/ ZS 16 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 115.10 8 123.10 114.70 54 168.70 123.10 4
15 4/ ZS 15 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 120.30 10 130.30 122.70 8 130.70 130.30 3
16 1/ ZM 20 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 124.40 8 132.40 122.10 58 180.10 132.40 2
17 2/ V 17 47048 JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 3 124.60 10 134.60 131.00 18 149.00 134.60 1
18 5/ ZS 19 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 150.40 10 160.40 204.90 8 212.90 160.40 0
19 4/ DM 18 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 123.00 154 277.00 126.40 70 196.40 196.40 0
20 DM 12 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
21 V 7 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 1 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 85.20 2 87.20 87.10 4 91.10 87.20 39
2 1/ ZS 4 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 88.10 8 96.10 91.40 0 91.40 91.40 31
3 1/ DM 6 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 95.70 2 97.70 101.20 12 113.20 97.70 27
4 2/ DM 3 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2 99.30 52 151.30 97.90 2 99.90 99.90 23
5 7 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 95.60 8 103.60 98.30 4 102.30 102.30 19
6 2/ ZS 10 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 111.10 2 113.10 106.80 0 106.80 106.80 15
7 8 43021 ŠEDIVÁ Kateřina 1989 Č.Lípa 3 108.20 2 110.20 107.00 0 107.00 107.00 11
8 3/ ZS 15 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 119.70 0 119.70 108.40 2 110.40 110.40 10
9 4/ ZS 14 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 129.30 8 137.30 119.10 4 123.10 123.10 9
10 3/ DM 5 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 119.20 6 125.20 121.40 2 123.40 123.40 8
11 4/ DM 9 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3 124.90 8 132.90 114.00 10 124.00 124.00 7
12 5/ ZS 23 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 137.90 60 197.90 119.30 8 127.30 127.30 6
13 6/ ZS 12 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 130.10 4 134.10 118.80 10 128.80 128.80 5
14 7/ ZS 11 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 135.50 0 135.50 128.80 10 138.80 135.50 4
15 1/ ZM 19 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 132.40 14 146.40 127.50 10 137.50 137.50 3
16 2/ ZM 16 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 3 141.10 62 203.10 127.60 54 181.60 181.60 2
17 8/ ZS 13 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 1 999 999.00 115.00 100 215.00 215.00 1
18 1/ PZ 22 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 164.00 110 274.00 160.90 58 218.90 218.90 0
19 2/ PZ 21 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 154.00 70 224.00 140.50 118 258.50 224.00 0
20 3/ ZM 18 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 110.30 306 416.30 108.60 262 370.60 370.60 0
21 20 77013 PECHKOVÁ Alena 1988 Kotva B. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
22 U23 17 77006 ADAMCOVÁ Dominika 1995 Kotva B. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
23 U23 2 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 51 9047 132040 GOTVALD Robert FUSEK Radomír 1990 1990 USK Pha Val.Mez. 1 101.60 0 101.60 102.50 0 102.50 101.60 25
2 53 43008 49027 ŠRÁMEK Michal FIŠEROVÁ Tereza 1982 1998 Č.Lípa Roudnice 2 103.60 16 119.60 100.00 2 102.00 102.00 17
3 1/ VM 58 43020 43057 ČVANČARA Václav HAMMER Ivan 1980 1981 Č.Lípa Č.Lípa 109.40 2 111.40 104.70 10 114.70 111.40 13
4 59 43035 43029 MERENUS Jan ŠEDIVÝ Jakub 1983 1994 Č.Lípa Č.Lípa 2 113.50 6 119.50 109.80 6 115.80 115.80 9
5 1/ DM 54 11018 11027 ŠOREL Martin KOLÁČEK Petr 2001 2001 KK Brand KK Brand 2 106.40 14 120.40 114.60 18 132.60 120.40 5
6 1/ V 55 36026 36020 ŠRÁMEK Jiří VESELÝ Josef 1966 1950 Klatovy Klatovy 2 133.10 6 139.10 145.30 58 203.30 139.10 1
7 1/ ZS 57 9126 9134 KADLEC Filip FRENCL Josef 2003 2002 USK Pha USK Pha 3 135.50 116 251.50 137.90 10 147.90 147.90 0
8 DM 56 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
9 52 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 12 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 82.80 6 88.80 80.10 2 82.10 82.10 121
2 2/ DM 15 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 79.60 4 83.60 82.80 2 84.80 83.60 117
3 1/ DS 16 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 83.70 6 89.70 82.80 2 84.80 84.80 113
4 1/ U23 1 43029 ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa 3 82.90 2 84.90 82.00 4 86.00 84.90 109
5 1/ ZS 26 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 86.20 6 92.20 83.70 2 85.70 85.70 105
6 1/ VM 65 14042 GORECKÝ Petr 1981 Kralupy 84.70 2 86.70 83.50 4 87.50 86.70 101
7 3/ DM 24 52003 MILYÁN David 2001 L.Žatec 2 87.60 8 95.60 86.10 2 88.10 88.10 97
8 4/ DM 87 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 86.40 4 90.40 87.70 2 89.70 89.70 93
8 2/ DS 14 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 90.60 4 94.60 89.70 0 89.70 89.70 89
10 2/ ZS 27 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 2 88.90 8 96.90 88.30 2 90.30 90.30 85
11 2/ U23 7 42014 ŠRÁMEK Ondřej 1994 Sušice 2 90.40 4 94.40 88.40 2 90.40 90.40 81
12 5/ DM 89 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 86.20 12 98.20 85.30 6 91.30 91.30 77
13 3/ DS 17 52005 ŘÁHA Oldřich 1998 L.Žatec 2 92.90 6 98.90 91.90 0 91.90 91.90 73
14 1/ V 10 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 92.70 0 92.70 93.00 4 97.00 92.70 69
15 4/ DS 90 9052 WALLISCH Vít 1999 USK Pha 2 89.30 4 93.30 91.00 8 99.00 93.30 65
15 3/ U23 31 43016 MYŠÁK Albert 1994 Č.Lípa 3 93.50 6 99.50 91.30 2 93.30 93.30 61
17 2/ V 28 43022 ŠEDIVÝ Václav 1966 Č.Lípa 3 92.40 4 96.40 94.40 0 94.40 94.40 57
18 64 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 90.70 4 94.70 88.60 50 138.60 94.70 53
19 6/ DM 18 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 92.80 2 94.80 94.20 4 98.20 94.80 49
20 29 9047 GOTVALD Robert 1990 USK Pha 3 96.00 0 96.00 93.20 2 95.20 95.20 45
21 7/ DM 25 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 2 93.90 8 101.90 89.40 6 95.40 95.40 41
22 8/ DM 21 A0004 RICHTER Kevin 2001 Spremberg 97.50 6 103.50 91.50 4 95.50 95.50 0
23 3/ ZS 54 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 99.00 6 105.00 96.00 0 96.00 96.00 37
24 2/ VM 11 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 95.90 2 97.90 97.10 0 97.10 97.10 36
25 9/ DM 20 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 90.30 8 98.30 87.40 10 97.40 97.40 35
26 10/ DM 43 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 94.70 6 100.70 91.80 6 97.80 97.80 34
27 4/ ZS 9 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 95.70 6 101.70 94.10 4 98.10 98.10 33
28 11/ DM 44 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 93.20 12 105.20 90.90 8 98.90 98.90 32
29 3/ VM 36 11020 ŠENK Marek 1974 KK Brand 3 102.40 0 102.40 100.60 0 100.60 100.60 31
30 4/ VM 37 8008 HORÁK David 1976 SKŽižkov 3 100.90 0 100.90 104.50 0 104.50 100.90 30
31 12/ DM 45 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 3 99.00 8 107.00 99.00 2 101.00 101.00 29
32 4/ U23 5 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 96.50 6 102.50 98.10 10 108.10 102.50 28
33 13/ DM 47 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 3 97.00 10 107.00 95.20 8 103.20 103.20 27
34 14/ DM 46 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 3 103.80 10 113.80 98.10 6 104.10 104.10 26
35 5/ U23 8 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 2 101.00 8 109.00 96.50 8 104.50 104.50 25
36 5/ ZS 22 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 107.50 6 113.50 104.70 0 104.70 104.70 24
37 6/ ZS 49 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 112.40 6 118.40 103.20 2 105.20 105.20 23
38 7/ ZS 57 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 105.00 8 113.00 104.60 2 106.60 106.60 22
39 3/ V 86 92006 BERAN Jan 1969 KVS Pha4 3 103.60 12 115.60 103.70 4 107.70 107.70 21
40 8/ ZS 52 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 103.10 8 111.10 106.60 4 110.60 110.60 20
41 4/ V 39 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3 112.00 4 116.00 111.10 0 111.10 111.10 19
42 9/ ZS 72 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 132.00 20 152.00 107.30 4 111.30 111.30 18
43 1/ ZM 79 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 109.40 8 117.40 111.50 2 113.50 113.50 17
44 2/ ZM 61 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 109.00 8 117.00 108.90 6 114.90 114.90 16
45 15/ DM 69 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 107.10 8 115.10 110.20 8 118.20 115.10 15
46 3/ ZM 59 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 108.60 10 118.60 107.90 8 115.90 115.90 14
47 5/ V 67 44011 HRBÁČEK Jan 1966 Děčín 120.40 4 124.40 114.10 2 116.10 116.10 13
48 6/ V 40 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 117.00 4 121.00 110.70 6 116.70 116.70 12
49 4/ ZM 75 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 121.70 8 129.70 111.80 6 117.80 117.80 11
50 7/ V 38 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3 126.30 4 130.30 117.10 2 119.10 119.10 10
51 10/ ZS 50 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3 120.50 18 138.50 112.70 8 120.70 120.70 9
52 5/ ZM 58 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 114.40 60 174.40 115.40 6 121.40 121.40 8
53 11/ ZS 53 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 122.40 4 126.40 121.40 2 123.40 123.40 7
54 6/ ZM 80 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 122.40 4 126.40 117.10 12 129.10 126.40 6
55 12/ ZS 51 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 126.10 6 132.10 119.20 10 129.20 129.20 5
56 13/ ZS 48 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 121.00 14 135.00 127.30 6 133.30 133.30 4
57 8/ V 34 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3 125.30 10 135.30 120.50 110 230.50 135.30 3
58 1/ ŽS 19 A0006 WESTPHAL Benno 2002 Spremberg 126.20 16 142.20 131.20 10 141.20 141.20 0
59 14/ ZS 56 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3 130.50 16 146.50 189.30 12 201.30 146.50 2
60 2/ ŽS 60 A0005 REHKLAU Max 2002 Spremberg 139.90 20 159.90 146.80 2 148.80 148.80 0
61 7/ ZM 81 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 138.60 18 156.60 141.40 8 149.40 149.40 1
62 8/ ZM 78 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 139.10 166 305.10 138.20 12 150.20 150.20 0
63 9/ ZM 88 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 136.80 14 150.80 133.80 60 193.80 150.80 0
64 10/ ZM 83 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 145.20 8 153.20 135.70 56 191.70 153.20 0
65 1/ ŽM 55 A0007 RICHTER Tim 2004 Spremberg 150.80 10 160.80 142.50 16 158.50 158.50 0
66 11/ ZM 85 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 137.50 72 209.50 147.60 14 161.60 161.60 0
67 15/ ZS 71 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 120.80 104 224.80 124.30 56 180.30 180.30 0
68 16/ ZS 73 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 135.80 166 301.80 139.20 64 203.20 203.20 0
69 12/ ZM 76 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 184.90 114 298.90 157.10 58 215.10 215.10 0
70 17/ ZS 70 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 119.40 314 433.40 137.40 212 349.40 349.40 0
71 1/ PZ 84 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 169.40 216 385.40 147.20 258 405.20 385.40 0
72 13/ ZM 82 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
73 VM 91 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
74 ZM 77 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
75 ZS 74 77011 SOJOVSKÝ Václav 2002 Kotva B. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
76 VM 68 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
77 VM 66 91002 KNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
78 63 77004 PRAŽAN Vojtěch 1990 Kotva B. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
79 U23 62 77010 ŠTERCL Jan 1994 Kotva B. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
80 VM 42 14002 KOVÁRNÍK Lukáš 1977 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
81 VM 41 8037 LETKO Radek 1978 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
82 VM 35 77018 JANČAR Filip 1976 Kotva B. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
83 U23 33 77014 KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
84 DM 32 A0003 SCHOENWAELDER Richard 2000 Spremberg 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
85 U23 30 77001 ZEMAN Ondra 1995 Kotva B. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
86 DM 23 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
87 9/ V 13 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
88 U23 6 A0002 MICKUKI Jonas 1997 Spremberg 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
89 4 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
90 DS 3 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
91 VM 2 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 51 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 95.40 2 97.40 93.60 0 93.60 93.60 13
2 1/ DM 53 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 118.10 2 120.10 106.90 6 112.90 112.90 5
3 1/ ZS 54 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 156.10 56 212.10 162.00 50 212.00 212.00 1
4 U23 52 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0