Výsledková listina

ZávodJarní sjezdy na Lužnici
Číslo16015
Datum10.04.16
Ředitel závoduJosef Macášek
Vrchní rozhodčíEva Přechová
Disciplínasjezd
OrganizátorTJ JIskra Bechyně

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 21 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 18:35.20 33
2 24 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 19:39.90 25
3 1/ V 22 52035 SLANINA Vladimír 1969 L.Žatec MT 20:05.60 17
4 23 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 22:31.70 9
5 26 24003 ŠVADLENA Martin 1987 Č.Kruml. 3 22:58.10 1
6 1/ ZS 28 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 24:31.60 0
7 ZS 27 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 59:59.99 0
8 VM 25 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ DS 41 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 18:33.60 46
2 1/ U23 42 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 19:38.20 38
3 1/ DM 43 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 20:06.40 30
4 1/ ZS 57 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 20:28.40 22
5 2/ DM 58 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 20:47.00 18
6 1/ VS 46 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 21:22.70 14
7 2/ DS 45 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 21:49.30 10
8 2/ ZS 50 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 22:46.20 6
9 3/ DS 48 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 3 22:47.90 5
10 3/ ZS 52 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 3 22:51.60 4
11 1/ ZM 47 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 23:13.60 3
12 4/ DS 51 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 24:10.30 2
13 4/ ZS 55 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 24:33.30 1
14 2/ ZM 53 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 25:29.20 0
15 3/ ZM 54 26007 ŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav 26:58.10 0
16 DM 56 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 59:59.99 0
17 DM 49 24065 STAŇKOVÁ Antonie 2000 Č.Kruml. 3 59:59.99 0
18 44 24044 VANDASOVÁ Lenka 1985 Č.Kruml. 2 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 51 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 19:07.00 13
2 1/ DS 56 12016 12056 KRČ Ladislav ŠTERCL Vít 1999 1999 Dukla B. Dukla B. 21:09.90 5
3 1/ U23 52 24017 24063 PALOUDOVÁ Anežka MAŠÍNOVÁ Marie 1999 1997 Č.Kruml. Č.Kruml. 2 21:23.70 1
4 1/ VM 57 76007 76004 UHLÍK František PAZOUREK Pavel 1975 1976 Bechyně Bechyně 22:01.00 0
5 VS 55 81010 81009 DOLEŽAL Vilém KRECHLER Miroslav 1951 1952 Jihlava Jihlava 3 59:59.99 0
6 VM 54 76013 76003 HÁŠA Michal PAZOUREK Jan 1981 1973 Bechyně Bechyně 3 59:59.99 0
7 DS 53 24034 24030 PALOUDOVÁ Karolína PLACHTOVÁ Alexandra 2000 1998 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ U23 21 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 16:15.90 32
2 1/ VM 3 93027 KLEIN Pavel 1976 RK Týn 2 18:31.00 24
3 1/ ZS 22 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 18:53.80 20
4 2/ VM 6 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 2 19:24.40 16
5 3/ VM 8 76003 PAZOUREK Jan 1973 Bechyně 3 20:07.60 12
6 4/ VM 4 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 20:33.10 8
7 1/ V 7 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 3 21:05.90 7
8 2/ U23 9 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 3 22:11.90 6
9 2/ V 10 76009 MAYER Roman 1971 Bechyně 3 22:26.10 5
10 1/ DS 12 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3 24:25.00 4
11 3/ U23 16 76033 MAYER Aleš 1996 Bechyně 24:31.10 3
12 1/ ZM 5 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 24:32.20 2
13 2/ ZM 20 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 24:59.80 1
14 1/ DM 14 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 26:33.30 0
15 2/ ZS 18 24073 SEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml. 27:55.50 0
16 2/ DM 15 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 28:53.40 0
17 ZM 19 26006 ŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav 59:59.99 0
18 ZS 17 24011 KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml. 59:59.99 0
19 DS 13 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 59:59.99 0
20 DS 11 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 3 59:59.99 0
21 U23 2 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 59:59.99 0
22 VM 1 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 1 59:59.99 0