Výsledková listina

ZávodJarní sjezdy na Lužnici
Číslo16013
Datum09.04.16
Ředitel závoduJosef Macášek
Vrchní rozhodčíEva Přechová
Disciplínasjezd
OrganizátorTJ JIskra Bechyně

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 21 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 18:25.60 38
2 24 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 19:32.40 30
3 23 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 20:04.50 22
4 1/ V 22 52035 SLANINA Vladimír 1969 L.Žatec MT 20:16.10 14
5 1/ VM 25 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 23:02.80 6
6 26 24003 ŠVADLENA Martin 1987 Č.Kruml. 3 23:12.80 2
7 2/ VM 30 93004 MÍKA Jaroslav 1976 RK Týn 23:18.30 1
8 32 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 24:39.00 0
9 1/ ZS 28 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 25:20.10 0
10 VM 31 81018 ŠIMÁNEK Robert 1973 Jihlava 59:59.99 0
11 VS 29 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 3 59:59.99 0
12 ZS 27 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ DS 41 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 18:10.90 44
2 44 24044 VANDASOVÁ Lenka 1985 Č.Kruml. 2 19:13.60 36
3 1/ U23 42 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 19:21.70 28
4 1/ DM 43 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 19:48.10 20
5 1/ VS 46 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 21:09.10 16
6 2/ DS 45 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 21:34.60 12
7 1/ ZS 52 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 3 22:35.20 8
8 2/ ZS 50 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 22:46.10 7
9 3/ DS 48 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 3 23:08.50 6
10 1/ ZM 47 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 23:41.70 5
11 1/ VM 58 39037 VEVERKOVÁ Zdenka 1977 Loko Plz 3 24:03.30 4
12 4/ DS 51 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 24:35.10 3
13 2/ ZM 53 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 24:57.50 2
14 3/ ZS 55 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 25:39.80 1
15 4/ ZS 57 33010 VRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice 27:34.30 0
16 3/ ZM 54 26007 ŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav 27:53.80 0
17 DM 56 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 59:59.99 0
18 DM 49 24065 STAŇKOVÁ Antonie 2000 Č.Kruml. 3 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 51 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 19:00.30 14
2 1/ DS 56 12016 12056 KRČ Ladislav ŠTERCL Vít 1999 1999 Dukla B. Dukla B. 21:27.80 6
3 1/ U23 52 24017 24063 PALOUDOVÁ Anežka MAŠÍNOVÁ Marie 1999 1997 Č.Kruml. Č.Kruml. 2 21:35.70 2
4 1/ VM 54 76013 76003 HÁŠA Michal PAZOUREK Jan 1981 1973 Bechyně Bechyně 3 22:09.90 1
5 2/ VM 57 76007 76008 UHLÍK František MAYER Jaroslav 1975 1972 Bechyně Bechyně 23:03.20 0
6 VS 55 81010 81009 DOLEŽAL Vilém KRECHLER Miroslav 1951 1952 Jihlava Jihlava 3 59:59.99 0
7 DS 53 24034 24030 PALOUDOVÁ Karolína PLACHTOVÁ Alexandra 2000 1998 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 1 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 1 16:59.20 35
2 1/ DS 11 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 3 18:03.50 27
3 2/ VM 3 93027 KLEIN Pavel 1976 RK Týn 2 18:21.40 23
4 3/ VM 6 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 2 19:32.50 19
5 4/ VM 8 76003 PAZOUREK Jan 1973 Bechyně 3 20:46.40 15
6 5/ VM 4 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 21:06.50 14
7 1/ V 7 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 3 21:07.60 13
8 1/ U23 9 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 3 21:31.50 12
9 2/ DS 13 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 22:11.00 11
10 2/ V 10 76009 MAYER Roman 1971 Bechyně 3 22:41.80 10
11 1/ VS 26 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 22:45.90 9
12 2/ VS 25 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 23:20.50 8
13 6/ VM 24 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 23:34.80 7
14 1/ ZS 17 24011 KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml. 23:45.80 6
15 1/ ZM 5 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 24:34.30 5
16 2/ ZM 22 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 24:43.90 4
17 2/ U23 16 76033 MAYER Aleš 1996 Bechyně 24:53.80 3
18 3/ DS 12 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3 25:06.10 2
19 3/ ZM 20 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 25:18.70 1
20 4/ ZM 21 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 26:14.60 0
21 1/ DM 14 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 26:36.70 0
22 2/ ZS 18 24073 SEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml. 28:19.50 0
23 2/ DM 15 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 28:48.80 0
24 5/ ZM 19 26006 ŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav 30:34.10 0
25 6/ ZM 23 1104 HORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha 35:13.90 0
26 DS 28 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 59:59.99 0
27 DM 27 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 3 59:59.99 0
28 U23 2 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 59:59.99 0