Výsledková listina

ZávodSjezd v Hanušovicích
Číslo16011
Datum10.04.16
Ředitel závodup.Schreiber Zbyněk
Vrchní rozhodčíp.Jílek Ladislav
Disciplínasjezd
OrganizátorVodní sporty Desná

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 4 132053 KRISTEK Václav 1996 Val.Mez. 1 15:02.60 47
2 2/ U23 2 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 15:04.00 39
3 1/ DS 1 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 15:08.50 31
4 3/ U23 3 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 15:40.10 23
5 9 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 15:55.20 15
6 2/ DS 5 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 16:57.10 11
7 1/ VS 6 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 17:06.00 7
8 1/ DM 7 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 17:11.50 3
9 2/ VS 10 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 17:59.60 2
10 1/ ZS 14 132004 ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 18:22.10 1
11 2/ ZS 13 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 18:26.50 0
12 3/ ZS 12 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 18:27.50 0
13 4/ ZS 15 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 19:26.20 0
14 V 8 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DS 21 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno MT 14:23.60 73
2 1/ U23 22 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel MT 15:06.40 65
3 2/ DS 28 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 15:07.00 57
4 1/ DM 23 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 15:24.60 49
5 2/ DM 29 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 15:35.10 41
6 1/ VM 25 119019 HALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc 1 15:37.20 33
7 1/ ZS 35 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 15:39.00 25
8 2/ VM 26 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 16:11.60 17
9 2/ ZS 31 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 3 16:32.50 9
10 3/ DM 24 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 16:36.60 8
11 3/ ZS 33 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 16:53.40 7
12 4/ ZS 32 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 17:00.40 6
13 1/ ZM 37 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 17:21.30 5
14 44 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 17:31.80 4
15 4/ DM 36 132024 BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez. 17:51.30 3
16 5/ ZS 34 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 18:10.00 2
17 2/ ZM 42 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 18:15.10 1
18 3/ ZM 41 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 18:32.40 0
19 6/ ZS 40 132014 ORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez. 18:49.00 0
20 7/ ZS 38 132035 PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez. 19:53.90 0
21 4/ ZM 46 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 20:57.30 0
22 ZM 48 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 59:59.99 0
23 ZM 47 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 59:59.99 0
24 ZM 43 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 59:59.99 0
25 ZM 39 119193 KUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 64 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 13:12.20 70
2 2/ U23 52 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 1 13:29.40 62
3 3/ U23 56 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 14:27.60 58
4 1/ DM 63 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 14:30.10 54
5 1/ VS 59 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 14:35.30 50
6 1/ ZS 57 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 14:41.60 46
7 2/ ZS 62 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 14:43.80 42
8 4/ U23 61 103031 NOVÁK Jiří 1997 KK Brno 2 15:07.50 38
9 2/ DM 65 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 15:25.00 34
10 3/ DM 58 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 2 15:26.90 30
11 4/ DM 60 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 15:29.90 26
12 3/ ZS 75 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 15:46.90 22
13 5/ DM 55 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 16:03.10 18
14 4/ ZS 77 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 16:04.20 14
15 6/ DM 67 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 16:43.50 13
16 5/ ZS 76 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 16:54.50 12
17 6/ ZS 66 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 17:03.70 11
18 7/ DM 71 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 17:04.70 10
19 7/ ZS 78 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 17:08.80 9
20 8/ ZS 72 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 17:15.50 8
21 8/ DM 68 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3 17:32.00 7
22 1/ ZM 81 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 17:43.40 6
23 2/ ZM 80 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 18:01.10 5
24 3/ ZM 74 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 18:04.90 4
25 4/ ZM 70 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 18:33.50 3
26 5/ ZM 84 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 19:21.90 2
27 6/ ZM 86 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 20:07.80 1
28 7/ ZM 87 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 20:19.00 0
29 9/ ZS 85 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 20:30.10 0
30 10/ ZS 88 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 20:47.70 0
31 11/ ZS 89 128009 KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná 21:48.10 0
32 ZM 82 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 59:59.99 0
33 DM 69 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 59:59.99 0
150 VM 54 119011 KUBŮ Petr 1976 Olomouc 1 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 91 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 13:55.30 28
2 1/ U23 93 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 15:12.90 20
3 1/ DM 97 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 3 16:18.80 12
4 2/ U23 92 121038 132053 HOROVÁ Klára KRISTEK Václav 1998 1996 KK Opava Val.Mez. MT 17:02.20 4
5 3/ U23 96 112001 112031 KONEČNÝ Daniel ŠILHÁNEK Miroslav 1997 1998 Kroměříž Kroměříž 3 17:22.00 3
6 2/ DM 95 64042 63058 VENIGER Jan ŠVAGR Rostislav 2000 2000 Vys.Mýto Týniště 3 17:41.70 2
7 3/ DM 98 129021 129013 URBAN Daniel WALTER David 2001 2001 Šumperk Šumperk 17:43.50 1
8 4/ DM 94 64002 64003 HRNČÍŘ Jakub HRNČÍŘ Vojtěch 2001 2001 Vys.Mýto Vys.Mýto 3 17:54.10 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DS 1 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 16:52.00 17
2 1/ DM 2 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 17:34.70 9
3 2/ DM 3 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 3 18:40.60 1
4 3/ DM 6 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 19:53.20 0
5 ZS 7 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 59:59.99 0
6 ZS 5 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 59:59.99 0
7 ZS 4 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 59:59.99 0