Výsledková listina

ZávodSjezd v Hanušovicích
Číslo16009
Datum09.04.16
Ředitel závodup.Schreiber Zbyněk
Vrchní rozhodčíp.Jílek Ladislav
Disciplínasjezd
OrganizátorVodní sporty Desná

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 4 132053 KRISTEK Václav 1996 Val.Mez. 1 15:05.20 49
2 2/ U23 2 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 15:17.20 41
3 1/ DS 1 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 15:23.10 33
4 3/ U23 3 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 15:46.90 25
5 9 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 16:18.20 17
6 2/ DS 5 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 16:58.20 13
7 1/ V 8 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 17:22.40 9
8 1/ VS 6 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 17:31.70 5
9 1/ DM 7 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 17:38.20 4
10 4/ U23 11 116073 PATÁK Jan 1997 Litovel 18:09.10 3
11 2/ VS 10 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 18:15.00 2
12 1/ ZS 13 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 18:22.20 1
13 2/ ZS 12 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 18:27.40 0
14 3/ ZS 14 132004 ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 19:00.10 0
15 4/ ZS 15 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 19:10.80 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DS 21 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno MT 14:13.80 74
2 1/ U23 45 121047 BROŽOVÁ Tereza 1996 KK Opava 1 14:22.80 66
3 2/ DS 28 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 14:50.70 58
4 2/ U23 22 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel MT 15:00.80 50
5 1/ DM 23 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 15:07.90 42
6 1/ ZS 35 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 15:47.10 34
7 2/ DM 29 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 15:54.20 26
8 1/ VM 26 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 16:10.60 18
9 2/ ZS 31 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 3 16:25.90 10
10 3/ ZS 33 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 16:52.20 9
11 1/ ZM 37 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 17:04.70 8
12 3/ DM 24 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 17:13.10 7
13 4/ ZS 32 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 17:21.10 6
14 4/ DM 36 132024 BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez. 17:55.50 5
15 44 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 17:59.30 4
16 5/ ZS 40 132014 ORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez. 18:19.10 3
17 6/ ZS 34 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 18:26.10 2
18 2/ ZM 42 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 18:39.70 1
19 3/ ZM 41 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 18:54.90 0
20 4/ ZM 47 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 19:30.20 0
21 5/ ZM 43 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 19:56.40 0
22 7/ ZS 38 132035 PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez. 19:57.10 0
23 6/ ZM 46 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 21:13.40 0
24 ZM 48 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 22:55.00 0
25 ZM 39 119193 KUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc 59:59.99 0
26 U23 30 119169 SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc 2 59:59.99 0
27 DM 27 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 59:59.99 0
28 VM 25 119019 HALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc 1 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 64 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 13:24.40 82
2 2/ U23 52 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 1 13:37.80 74
3 1/ VM 54 119011 KUBŮ Petr 1976 Olomouc 1 14:21.30 66
4 3/ U23 56 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 14:37.80 62
5 1/ ZS 62 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 14:42.20 58
6 1/ VS 59 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 14:47.00 54
7 1/ DM 63 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 14:49.60 50
8 2/ ZS 57 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 14:51.00 46
9 2/ DM 65 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 15:19.20 42
10 4/ U23 61 103031 NOVÁK Jiří 1997 KK Brno 2 15:26.00 38
11 3/ DM 60 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 15:29.10 34
12 4/ DM 55 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 15:59.20 30
13 3/ ZS 75 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 16:13.90 26
14 5/ DM 58 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 2 16:30.30 22
15 4/ ZS 77 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 16:43.90 18
16 5/ ZS 66 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 16:56.30 17
17 6/ ZS 76 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 16:58.50 16
18 6/ DM 73 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 17:14.00 15
19 7/ DM 71 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 17:19.10 14
20 8/ DM 68 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3 17:21.60 13
21 7/ ZS 78 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 17:29.30 12
22 8/ ZS 72 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 17:36.50 11
23 9/ ZS 79 119012 SOUČEK Tomáš 2003 Olomouc 3 17:44.90 10
24 1/ ZM 81 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 17:50.90 9
25 9/ DM 69 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 17:55.90 8
26 2/ ZM 80 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 18:19.00 7
27 10/ DM 67 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 18:34.20 6
28 10/ ZS 90 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 18:43.20 5
29 3/ ZM 70 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 18:58.10 4
30 4/ ZM 84 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 19:11.50 3
31 5/ ZM 82 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 19:32.80 2
32 6/ ZM 83 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 20:07.90 1
33 11/ ZS 85 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 20:17.20 0
34 7/ ZM 86 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 20:21.40 0
35 8/ ZM 87 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 20:41.40 0
36 9/ ZM 51 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 20:54.10 0
37 12/ ZS 88 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 21:03.80 0
38 13/ ZS 89 128009 KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná 21:08.20 0
39 ZM 74 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 59:59.99 0
40 U23 53 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 91 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 14:09.40 28
2 1/ U23 93 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 15:26.50 20
3 1/ DM 97 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 3 16:18.00 12
4 2/ U23 92 121038 132053 HOROVÁ Klára KRISTEK Václav 1998 1996 KK Opava Val.Mez. MT 17:38.20 4
5 2/ DM 94 64002 64003 HRNČÍŘ Jakub HRNČÍŘ Vojtěch 2001 2001 Vys.Mýto Vys.Mýto 3 17:50.00 3
6 3/ U23 96 112001 112031 KONEČNÝ Daniel ŠILHÁNEK Miroslav 1997 1998 Kroměříž Kroměříž 3 17:56.20 2
7 3/ DM 98 129021 129013 URBAN Daniel WALTER David 2001 2001 Šumperk Šumperk 17:57.90 1
8 4/ DM 95 64042 63058 VENIGER Jan ŠVAGR Rostislav 2000 2000 Vys.Mýto Týniště 3 18:09.50 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DS 1 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 16:50.80 17
2 1/ DM 2 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 17:31.70 9
3 2/ DM 3 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 3 18:29.10 1
4 3/ DM 6 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 18:58.60 0
5 ZS 8 132035 PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez. 59:59.99 0
6 ZS 7 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 59:59.99 0
7 ZS 5 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 59:59.99 0
8 ZS 4 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 59:59.99 0