Výsledková listina

ZávodSjezd v Hanušovicích
Číslo16008
Datum09.04.16
Ředitel závodup.Schreiber Zbyněk
Vrchní rozhodčíp.Jílek Ladislav
Disciplínasjezd
OrganizátorVodní sporty Desná

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 4 132053 KRISTEK Václav 1996 Val.Mez. 1 17:31.30 47
2 2/ U23 2 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 17:53.10 39
3 1/ DS 1 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 17:54.70 31
4 3/ U23 3 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 18:21.80 23
5 9 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 18:51.60 15
6 2/ DS 5 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 19:50.80 11
7 1/ VS 6 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 20:03.50 7
8 1/ V 8 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 20:32.40 3
9 4/ U23 11 116073 PATÁK Jan 1997 Litovel 20:39.20 2
10 1/ DM 7 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 20:44.40 1
11 2/ VS 10 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 21:27.70 0
12 1/ ZS 14 132004 ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 22:37.20 0
13 ZS 15 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 59:59.99 0
14 ZS 13 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 59:59.99 0
15 ZS 12 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DS 21 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno MT 16:31.10 74
2 1/ U23 45 121047 BROŽOVÁ Tereza 1996 KK Opava 1 17:10.50 66
3 2/ DS 28 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 17:17.80 58
4 1/ DM 23 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 17:31.30 50
5 2/ U23 22 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel MT 17:42.40 42
6 2/ DM 29 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 18:21.30 34
7 1/ ZS 35 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 18:26.40 26
8 1/ VM 26 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 18:47.70 18
9 2/ ZS 31 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 3 19:14.10 10
10 3/ DM 24 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 19:30.00 9
11 3/ ZS 33 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 19:44.60 8
12 4/ ZS 32 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 20:20.90 7
13 1/ ZM 37 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 20:48.80 6
14 4/ DM 36 132024 BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez. 20:52.40 5
15 44 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 21:21.30 4
16 5/ ZS 34 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 21:34.00 3
17 2/ ZM 42 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 21:45.60 2
18 3/ ZM 41 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 22:11.50 1
19 4/ ZM 47 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 23:01.10 0
20 6/ ZS 40 132014 ORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez. 23:07.40 0
21 5/ ZM 43 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 23:38.40 0
22 6/ ZM 48 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 25:02.50 0
23 7/ ZS 38 132035 PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez. 25:16.10 0
24 7/ ZM 46 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 25:16.20 0
25 ZM 39 119193 KUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc 59:59.99 0
26 U23 30 119169 SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc 2 59:59.99 0
27 DM 27 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 59:59.99 0
28 VM 25 119019 HALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc 1 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 64 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 15:32.60 82
2 2/ U23 52 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 1 15:49.50 74
3 1/ VM 54 119011 KUBŮ Petr 1976 Olomouc 1 16:40.70 66
4 3/ U23 56 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 17:08.50 62
5 1/ DM 63 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 17:14.90 58
6 1/ ZS 62 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 17:22.40 54
7 1/ VS 59 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 17:28.10 50
8 2/ ZS 57 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 17:37.70 46
9 2/ DM 65 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 17:49.70 42
10 4/ U23 61 103031 NOVÁK Jiří 1997 KK Brno 2 18:00.30 38
11 3/ DM 60 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 18:16.00 34
12 4/ DM 55 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 18:23.20 30
13 5/ DM 58 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 2 18:27.50 26
14 3/ ZS 75 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 18:44.30 22
15 4/ ZS 77 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 19:11.00 18
16 6/ DM 67 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 19:22.80 17
17 5/ ZS 66 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 19:36.50 16
18 7/ DM 73 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 19:51.70 15
19 6/ ZS 78 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 20:01.40 14
20 8/ DM 71 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 20:03.90 13
21 7/ ZS 76 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 20:14.50 12
22 9/ DM 68 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3 20:21.50 11
23 8/ ZS 72 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 20:28.40 10
24 1/ ZM 81 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 20:30.40 9
25 9/ ZS 79 119012 SOUČEK Tomáš 2003 Olomouc 3 20:59.90 8
26 2/ ZM 80 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 21:38.10 7
27 3/ ZM 74 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 21:41.30 6
28 10/ DM 69 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 21:44.60 5
29 4/ ZM 82 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 22:24.20 4
30 10/ ZS 90 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 22:46.20 3
31 5/ ZM 70 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 22:52.60 2
32 6/ ZM 84 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 23:32.00 1
33 7/ ZM 87 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 23:34.40 0
34 8/ ZM 83 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 23:44.90 0
35 11/ ZS 85 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 23:47.40 0
36 9/ ZM 86 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 24:05.80 0
37 12/ ZS 88 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 24:15.40 0
38 13/ ZS 89 128009 KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná 25:17.70 0
39 U23 53 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 59:59.99 0
40 VM 51 119079 SLOVÁK Tomáš 1979 Olomouc MT 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 91 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 16:48.30 26
2 1/ U23 93 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 17:40.80 18
3 1/ DM 97 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 3 19:04.00 10
4 2/ U23 92 121038 132053 HOROVÁ Klára KRISTEK Václav 1998 1996 KK Opava Val.Mez. MT 20:26.80 2
5 3/ U23 96 112001 112031 KONEČNÝ Daniel ŠILHÁNEK Miroslav 1997 1998 Kroměříž Kroměříž 3 20:41.70 1
6 2/ DM 98 129021 129013 URBAN Daniel WALTER David 2001 2001 Šumperk Šumperk 20:50.80 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DS 1 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 19:23.20 20
2 1/ DM 2 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 20:18.10 12
3 1/ ZS 5 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 21:20.60 4
4 2/ DM 3 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 3 21:28.70 3
5 3/ DM 6 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 22:21.70 2
6 2/ ZS 4 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 24:30.30 1
7 3/ ZS 7 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 27:44.30 0
8 ZS 8 132035 PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez. 59:59.99 0