Výsledková listina

ZávodSjezd na Sázavě
Číslo16005
Datum03.04.16
Ředitel závoduMichal Cuc
Vrchní rozhodčíJana Kudějová
Disciplínasjezd
OrganizátorTechnika Praha

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 14:59.05 46
2 DS 2 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 15:16.00 38
3 3 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 15:28.07 30
4 U23 4 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 16:30.06 22
5 DM 5 57081 ŽENKA Martin 2000 Pardub. 2 16:50.09 14
6 DS 6 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 3 16:52.01 10
7 DM 7 57080 ŽENKA Ondra 2000 Pardub. 2 16:58.00 6
8 V 8 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 17:47.01 2
9 ZS 9 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 18:59.03 1
10 U23 10 116073 PATÁK Jan 1997 Litovel 20:11.08 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 U23 1 121047 BROŽOVÁ Tereza 1996 KK Opava 1 14:15.09 46
2 DM 2 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 14:43.01 38
3 U23 3 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 14:44.07 30
4 ZS 4 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 15:19.01 22
5 DM 5 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 16:00.00 14
6 DM 6 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 16:02.07 10
7 DS 7 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 16:06.00 6
8 DS 8 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 3 17:25.01 2
9 DM 9 24065 STAŇKOVÁ Antonie 2000 Č.Kruml. 3 21:44.00 1

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 DS 1 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 1 15:07.80 25
2 2 57059 119020 UNCAJTÍK Lukáš LISICKÝ David 1984 1981 Pardub. Olomouc 1 15:25.50 17
3 U23 3 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 15:56.60 9
4 DM 4 64003 64002 HRNČÍŘ Vojtěch HRNČÍŘ Jakub 2001 2001 Vys.Mýto Vys.Mýto 3 18:50.70 1

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 VM 1 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 12:39.02 98
2 U23 2 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 12:49.02 90
3 U23 3 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 13:06.00 82
4 VM 4 12058 ODVÁRKO Michael 1979 Dukla B. 2 13:12.00 74
5 DS 5 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 1 13:28.04 66
6 DM 6 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 2 13:33.00 58
7 V 7 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 13:42.02 54
8 DM 8 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 1 13:48.00 50
9 VM 9 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 14:29.09 46
10 DM 10 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 14:38.01 42
11 DS 11 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 3 14:43.08 38
12 ZS 12 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 14:53.02 34
13 VM 13 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 14:58.07 30
14 DM 14 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 15:24.09 26
15 VM 15 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 15:36.03 22
16 V 16 20001 SMÍTKA Petr 1963 Chomutov 3 15:36.05 18
17 DS 17 57090 BOUČEK Stanislav 1999 Pardub. 2 15:42.02 14
18 DM 18 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3 15:48.08 10
19 DS 19 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 16:04.05 9
20 DM 20 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 2 16:04.09 8
21 ZS 21 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 17:01.03 7
22 ZM 22 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 17:06.03 6
23 ZS 23 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 17:07.02 5
24 DM 24 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3 17:17.05 4
25 ZS 25 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 17:20.07 3
26 DM 26 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 17:27.02 2
27 ZS 27 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 17:32.06 1
28 DM 28 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 17:53.09 0