Výsledková listina

ZávodSjezd na Sázavě
Číslo16003
Datum02.04.16
Ředitel závoduMichal Cuc
Vrchní rozhodčíJana Kudějová
Disciplínasjezd
OrganizátorTechnika Praha

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 18:43.70 62
2 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 18:44.60 54
3 DS 3 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 19:41.30 46
4 4 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 19:46.20 38
5 5 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 19:48.80 30
6 U23 6 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 20:46.70 22
7 DS 7 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 3 21:26.80 14
8 V 8 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 22:42.60 10
9 DM 9 57080 ŽENKA Ondra 2000 Pardub. 2 23:04.40 6
10 DM 10 57081 ŽENKA Martin 2000 Pardub. 2 23:22.80 2
11 U23 11 116073 PATÁK Jan 1997 Litovel 23:27.20 1
12 ZS 12 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 25:19.40 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 DS 1 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno MT 18:22.08 81
2 U23 2 121047 BROŽOVÁ Tereza 1996 KK Opava 1 18:26.05 73
3 DM 3 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 19:11.05 65
4 DM 4 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 19:13.04 57
5 U23 5 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 19:17.03 49
6 U23 6 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel MT 19:45.06 41
7 DM 7 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 20:29.01 33
8 ZS 8 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 20:34.09 25
9 DS 9 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 21:39.05 17
10 DM 10 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 21:58.08 13
11 11 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 3 22:09.03 9
12 DS 12 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 3 22:40.09 5
13 13 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 23:00.04 4
14 DM 14 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 24:04.02 3
15 ZS 15 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 24:23.00 2
16 DM 16 24065 STAŇKOVÁ Antonie 2000 Č.Kruml. 3 24:58.07 1
17 DM 17 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 25:07.09 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 18:38.07 34
2 DS 2 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 1 19:33.06 26
3 U23 3 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 19:41.00 18
4 DM 4 64003 64002 HRNČÍŘ Vojtěch HRNČÍŘ Jakub 2001 2001 Vys.Mýto Vys.Mýto 3 21:57.05 10
5 DM 5 63058 64042 ŠVAGR Rostislav VENIGER Jan 2000 2000 Týniště Vys.Mýto 3 22:07.02 2
6 6 57059 119020 UNCAJTÍK Lukáš LISICKÝ David 1984 1981 Pardub. Olomouc 1 23:29.07 1

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 VM 1 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 16:33.09 131
2 U23 2 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 16:43.03 123
3 DM 3 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 1 17:16.02 115
4 DS 4 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 1 17:17.01 107
5 VM 5 12058 ODVÁRKO Michael 1979 Dukla B. 2 17:20.04 99
6 VM 6 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 1 17:25.03 91
7 U23 7 1016 JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha 2 17:27.03 83
8 DM 8 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 2 17:40.07 75
9 U23 9 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 1 18:16.05 71
10 ZS 10 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 18:32.01 67
11 DM 11 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 18:49.09 63
12 DS 12 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 3 18:50.01 59
13 ZS 13 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 19:12.02 55
14 U23 14 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 19:13.07 51
15 DS 15 57090 BOUČEK Stanislav 1999 Pardub. 2 19:16.05 47
16 VM 16 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 19:31.01 43
17 VM 17 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 19:47.02 39
18 DM 18 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 19:49.08 35
19 VM 19 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 20:08.00 31
20 DM 20 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 20:12.09 27
21 DS 21 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 20:17.05 23
22 DM 22 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 2 20:40.02 19
23 V 23 20001 SMÍTKA Petr 1963 Chomutov 3 20:51.00 15
24 VM 24 1058 KOČAN Michal 1977 Boh.Pha 2 21:07.02 11
25 ZM 25 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 21:17.03 10
26 V 26 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 1 22:06.06 9
27 VS 27 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 22:14.01 8
28 ZS 28 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 22:30.06 7
29 DM 29 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 22:41.09 6
30 DM 30 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3 22:43.00 5
31 ZS 31 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 23:06.06 4
32 DM 32 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 23:09.07 3
33 ZS 33 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 23:40.02 2
34 DM 34 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3 24:21.09 1
35 DM 35 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 3 24:49.02 0