Výsledková listina

ZávodSjezdy na Svitavě
Číslo16001
Datum19.03.16
Ředitel závoduBohuslav Šamánek
Vrchní rozhodčíJana Macíková
Disciplínasjezd
OrganizátorKK Spoj Brno

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 15 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 15:32.80 17
2 1/ VS 13 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 16:35.20 9
3 1/ DS 14 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 17:07.70 5
4 1/ V 12 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 17:31.60 1
5 2/ VS 11 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 18:04.80 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DS 7 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno MT 14:15.40 31
2 1/ DM 6 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 15:16.80 23
3 4 103011 PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno 2 16:08.70 15
4 2/ DM 5 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 16:54.10 7
5 1/ ZS 2 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 3 17:00.00 3
6 3 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 3 17:02.40 2
7 2/ ZS 1 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 17:34.00 1
8 1/ ZM 8 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 22:17.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 42 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 14:53.20 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 36 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 1 13:50.00 49
2 2/ U23 35 103032 KREJČÍŘ Dominik 1996 KK Brno 1 14:23.00 41
3 3/ U23 31 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 15:01.80 33
4 1/ ZS 32 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 15:05.10 29
5 1/ DM 30 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 15:16.00 25
6 2/ ZS 33 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 15:24.80 21
7 1/ VM 23 103038 ŠAMÁNEK Pavel 1972 KK Brno 2 15:56.00 17
8 2/ VM 34 103048 ŽÁDNÍK Vojtěch 1975 KK Brno 15:59.90 13
9 2/ DM 29 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 2 16:32.80 9
10 3/ DM 28 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 16:51.00 5
11 1/ V 26 103039 NĚMEC Jakub 1969 KK Brno 3 17:11.70 4
12 4/ DM 27 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3 17:34.20 3
13 3/ ZS 24 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 17:47.40 2
14 4/ ZS 37 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 20:18.10 1
15 1/ ZM 22 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 20:25.50 0
16 2/ ZM 21 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 22:01.40 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ DS 56 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 16:34.80 19
2 1/ DM 54 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 17:18.90 11
3 2/ DM 55 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 3 19:14.30 3
4 1/ ZS 53 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 3 19:17.20 2
5 3/ DM 51 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 19:29.40 1
6 2/ ZS 52 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 19:38.80 0